Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Очистка даху будинку від бурульок та снігу Київ

Компанія «УкрАльп» надає послуги з очищення покрівлі від снігу, криги, бурульок у Києві та Київській області.

Очистка даху будинку

За законодавством, власників будівель з засніженим дахом в Києві зобов’яжуть виплачувати великі штрафи, так і судових позовів не уникнути, якщо через недбалість на території будівлі будуть постраждалі від бурульок або снігових брил: пошкодження техніки, електропроводки і т.д. І після оплати штрафів все одно доведеться очищати дах від снігу, прибирати полій, видаляти бурульки. Чи планують підприємства, на балансі яких знаходяться засніжені будівлі, додаткові розтрати з оплати незапланованих витрат? Ми цього не знаємо, але знаємо те, що — при регулярному і своєчасному очищенні дахів від снігу та бурульок, немає додаткових витрат на виплати постраждалим і адміністративних штрафів, а з цього і живеться спокійніше як керівництву, так і оточуючим.

 

Навіщо регулярно чистити дахи від бурульок та снігу в Києві?

Закономірно, логічно і очевидно, що хазяйське ставлення власника будівлі почесно і завжди самооплачується. Чиста покрівля та відсутність звисаючих брил над головами перехожих прибирає частину непотрібних проблем, додається час на рішення додаткових завдань. Спокій власника не порушать інспектори, зекономлені гроші і енергію можна витратити з розумом на інші важливі справи.

 

Зайвий сніг на даху, полій, бурульки істотно вкорочують термін її придатності.

 

В результаті підвищеної вологості і додаткового навантаження, утворюються тріщини, затікання, руйнуються покрівельні матеріали, приходить в непридатність водостічна система і відбувається безліч непотрібних ушкоджень. Прибирання даху від снігу промисловими альпіністами обійдеться на порядок дешевше вартості ремонту і інших непередбачених витрат.

 

Що сприяє руйнуванню фасаду, краси і цілісності його оздоблень?

Стіни сиреют, бурульки безладно падають, руйнуючи на своєму шляху все що попадеться: кондиціонери, водостічну систему, машини, витяжки, освітлювальні прилади. Крига і пресований сніг можуть заблокувати роботу водостоку і його систему, а при розширенні лід дуже часто розриває водостічні труби і ламає жолоби. Зайва волога, затримуючись на фасаді несприятливо на нього впливає і швидко призводить до часткових і серйозних пошкоджень, або руйнувань. Погіршується загальний вигляд і цілісність будівлі через появи патьоків, тріщин і пошкодженої штукатурки, ліпнини.

 

Пояснення необхідності своєчасної очищенню покрівлі від снігу та бурульок нашими клієнтами.

Дорослі, діти та їхні домашні тварини, що проходять під засніженими дахами можуть наражатися на небезпеку при зісковзуванні і падінні снігу та бурульок. Також може серйозно пошкодити транспорт або техніку яка знаходиться на місці падіння снігу, ожеледь може зачепити дроти, електропроводку та дерева, що дуже несприятливо для будівлі. Коли сніг довго лежить на покрівлі він неодноразово тане через перепади температури і в кращому випадку, він стає важким і створює невелике навантаження на покрівлю, в гіршому, він може ущільнюватися, нашаровуватися, і з таким тиском впорається не кожний дах. При таких впливах пошкоджується не тільки покриття даху, а й несучі конструкції. Відповідальність лягає на власників будівлі і за новими законами Державна влада за несвоєчасне прибирання даху ввели адміністративне покарання, а в разі НП може наступити і кримінальне покарання.

 

Хто може акуратно очистити дах від снігу та бурульок у місті Київ?

Гарантія та якість виконуваних робіт — це девіз нашої фірми! Професійно підготовлені альпіністи-верхолази завжди виконують замовлення якісно, акуратно, в потрібні терміни і враховують всі побажання клієнта, що доводить і показує їх високий рівень.

 

Роботи виконуються:

Безпечно і професійно:

Наші промислові альпіністи мають необхідні професійні знання, дозволи і величезний досвід в прибиранні покрівель від снігових і крижаних мас. Ми постійно вдосконалюємо і вигострюємо свою майстерність, роботи виконуємо в будь-який час доби, коли це зручно замовнику, нам немає різниці яка висота будівлі і за яких погодних умовах працювати.

Ефективно і якісно:

У розпорядженні наших альпіністів завжди сучасне, спеціалізоване спорядження і необхідний інструмент. Вони легко, швидко і акуратно очищають дах від снігу, збивають бурульки, видаляють полій і крижані каркаси навіть в дуже важкодоступних місцях.

Економно і вигідно:

Ціна робіт не залежить від висоти будівлі і від погодних умов.

 

Відповіді наших клієнтів на питання:

 

Чому ви зробили замовлення у промислових альпіністів?

«Ми подивилися на висоту будівлі і подумали, що виконання цих робіт, досить небезпечна справа. У нас не було потрібного, а тим більше професійного обладнання. Ми не змогли визначити послідовність робіт. У певні місця на даху просто ніхто б не добрався. Звернулися до верхолазів і визначили для себе відповідність вигоди цінника і якості такого замовлення. Ціни прийнятні, а натомість ми отримуємо довговічність експлуатації даху, безпеку для себе і оточуючих, плюс економія коштів. Адже не потрібно буде робити додатковий ремонт покрівлі, не доведеться в разі НП «вирішувати» виникли питання, естетично красиве і цілісна будівля продовжить радувати перехожих. Нас влаштовує співпраця з промисловими альпіністами за якість виконаних ними робіт.»

 

Увага! Гнучкий графік знижок!

Є можливість замовити одноразову послугу або оформити абонентське обслуговування. Абонентські послуги дешевше одноразових послуг, також вони вивільняють ваш час і позбавляють від додаткових турбот і несподіваних занепокоєнь в зимовий період.

Абонобслуговування — це чиста, міцна покрівля в зимовий період і відсутність нависаючих бурульок над головами перехожих. Можливе щоденне очищення даху і видалення бурульок з льодом під час рясних і частих опадів.

Ви можете замовити у нас і інші послуги: ремонт, миття вітрин, фасадів, вікон і подібних конструкцій, сезонна очищення покрівлі від сміття, різноманітні монтажні роботи і т.д.

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат