Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Видалення, спил і обрізка дерев Київ

ТОВ «УкрАльп» виконує: спил, видалення, обрізку, кронування та видалення дерев у Києві та Київській області.

Арбористика Київ

 

 Арбористика або обробка і догляд за деревами — це важлива, необхідна послуга в сучасному місті, яке піклуватися про свою екології та зеленних насадженнях.

 

Навіщо потрібно обробляти дерева?

Сезонний професійний догляд за деревами — обов’язкова частина роботи у розвитку ландшафту сучасного міста, здоров’я і краси прикрашають його зелених насаджень. Філігранно підстрижені крони дерев надають стильний і охайний вигляд.

Систематичне спилювання багаторічних і старих дерев гарантує бажану безпеку і захищеність для жителів, тварин, машин, будівель.

Регулярна професійна обробка дерев, вчасно вилучені сухі, великі чи хворі гілки надають сприятливий вплив на здоров’я насаджень, покращують їх зовнішній вигляд, і допомагають їм правильно розвиватися.

Викарчевиваніе або спіл дерев буває неминучий для забезпечення безпеки на проїжджій частині та пішохідній зоні.

Спилювання гілок, та аварійних частин дерев поруч з лінією електрозабезпечення усуває можливість обриву ліній електропередачі та інших комунікаційних мереж забезпечуючи їх стабільну роботу.

 

У наших постійних замовників своя точка зору щодо цього питання: «Підстригаючи і проріджуючи крону дерева звільняємо його від зайвого і віджилого — приносимо користь рослині, омолоджуючи його і формуємо можливість подальшого його зростання, цвітінню і диханню. Дерево набуває красивого акуратний вигляд, отримує більше сонячного світла, що сприятливо позначається на його здоров’я і довголіття. «

 

 Чи можна здійснювати обробку дерев власними силами?

За теорією можливий непрофесійний, самостійний догляд за зеленими насадженнями. При наявності відповідної техніки, досвіду роботи з нею і практичних знань необхідних у цій галузі.

  • Але, можуть тільки кваліфіковані професіонали з чималим досвідом безпомилково визначити стан дерев точно призначити і розподілити необхідні роботи.
  • Але, можуть тільки фахівці за допомогою спеціалізованого інвентарю та техніки красиво і нешкідливо для дерева грамотно провести кронування.
  • Але, можуть тільки кваліфіковані професіонали з перевіреним рівнем знань і багажем досвіду, безпечно і з користю, акуратно і дбайливо, здійснити оздоровчо-санітарну обробку дерев, принісши користь рослинам.

 

Обрізка сухих гілок і гілок.

Декоративне формування крони дерева здійснюється для безпеки, краси і для здоров’я конкретного дерева. Плюс зменшується парусність дерева, що значно зменшить на нього навантаження при сильному вітрі і можливо, вбереже його від загибелі.

  • Тільки промислові альпіністи надійно, сумлінно, якісно, безпечно можуть виконати спіл, кронування та викорчовування дерева.
  • Тільки досвідчені фахівці зможуть вірно вибрати і запропонувати єдино грамотний спосіб видалення даного дерева з декількох відпрацьованих способів і передбачити всі нюанси при виконанні робіт.

Застосування нахилу при видаленні дерева.

Метод має точно встановлене напрямки при валки дерева, розрахунок та підготовка напрямки кута падіння проводиться арбористи за допомогою зробленої клиновий вирізці потрібного розміру, правильної глибини і точного місця напис із зворотного боку і інших нюансів.

Застосування відтягнення при видаленні дерева

 Додається плавність при опусканні дерева. Метод забезпечує акуратність в процесі роботи і гарантує безпеку. Це попередня підготовка перед валянням — на вершині дерева закріплюються троси і після правильного спилювання дерево опускається за допомогою лебідки.

Видалення частин дерева

Метод має широкий спектр застосування: коли потрібно видалити тільки верхівку або частину дерева, коли дерево дуже велике, коли певна його частина заражена і хвора, при звільненні або для захисту електропроводки, для запобігання небезпеки пошкодження зборів або будинків, коли немає можливості повного спилювання або валки дерева, після наслідків погодних руйнувань. Всі способи цього методу включають: бережність, старанність, безпека і все це є у наших промислових альпіністів.

 

Можуть тільки арбористи: швидко, акуратно, грамотно після видалення й обробки дерева утилізувати відходи. І зробити супутні послуги:

  • Видалення і корчування пнів.
  • Розпиляти повалене дерево на частини.
  • Вивіз деревини.

 

Відгуки та рекомендації наших клієнтів про переваги при виконаних роботах професійно промисловими альпіністами: «Основний плюс — це унікальний шанс безпечно підібратися в певні сложнодоступние місця і зробити реально складну роботу без залучення дорогої техніки, не пошкодивши споруди, оточуючі це місце насадження. Промислові альпіністи працюють якісно , швидко, акуратно, і в терміни виконуючи свою роботу. «

 

Ми завжди раді запропонувати вам наші послуги:

Звертаючись до нас Ви завжди отримуєте послуги професійних промислових альпіністів, які мають величезний досвід за плечима у вирішенні подібних завдань і підкріплюють це спеціалізованим, сертифікованим обладнанням. Ви завжди зможете домовитися з нами про взаємовигідну реченні. Також у нас можливо крім Арбористика (обробки, кронування та видалення дерев) замовити такі послуги як: фасадні та клінінгові роботи, герметизацію міжпанельних швів, монтаж банерів та інше.

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат