Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Зовнішнє утеплення стін і фасадів квартир Київ, Ірпінь, Буча, Гостомель, Вишгород, Вишневе

ТОВ «УкрАльп» виконує утеплення фасадів, стін, квартир зовні методом промислового альпінізму в Києві, Вишневому, Бучі, Гостомелі, Ірпені, Вишгороді.

Ми з радістю вітаємо Вас на нашому сайті! Наша фірма спеціалізується у напрямку зовнішнього утеплення фасадів і стін квартири пінопластом, мінеральною ватою чи базальтовими плитами у Києві та Київській області. Досвідчені фахівці професійно виконують широкий спектр послуг у цьому напрямку. Ви завжди можете знайти на сторінках цього сайту відповіді на свої питання. Швидко і вчасно вирішити їх з нашою допомогою. Наша співпраця завжди взаємовигідно!

hkdk                        

 • Ціни на утеплення фасаду
  Найменування робіт Од. вим. Ціна
  Утеплення пінопластом 50мм по системі «Tibilit» «Anserglob» від 550 грн.
  Утеплення пінопластом 50мм по системі «Ceresit» «Baumit» «Caparol» від 600 грн.
  Утеплення пінопластом 100мм по системі «Tibilit» «Anserglob» від 600 грн.
  Утеплення пінопластом 100мм по системі «Ceresit» «Baumit» «Caparol»   від 650 грн.

В даний час служба ЖКГ не вирішує ці питання і не допомагає жителям будинків у благоустрої. Городянам доводиться займатися утепленням житла самостійно. Будівельні організації будують будинки як цегляні, так і панельні. У Києві та Київській області є старі і нові подібні споруди. І ті й інші потребують догляду і своєчасному утепленні та зміцненні зовнішніх стін. Панельні будинки побудовані з абсолютно не утеплені залізобетонних плит, всередині, також залізобетон який є не найкращим утеплювачем. Отже зовнішня стіна нічим не захищена і не утеплена. Шви термоізоляції між панелями втрачають по закінченню часом свої властивості — обсипаються, випадають і деформуються в залежності від погодних умов і початкового якості з’єднувального матеріалу. Тому утеплення панельних будинків особливо важливо і актуально. Ще один дуже важливий момент — якщо панельний будинок утеплити відразу, то через 10 — 15 років термоізоляція меж плиткових швів між квартирами і між поверхами не порушується, збережуться первинні властивості сполучного матеріалу. Не потрібно буде робити додаткові складні ремонтні роботи.

За нормами капітального будівництва кожен метр збудованого житла повинен відповідати певному якістю, в який входить зовнішнє утеплення. У проектах це закладено, а в квартирах холодно. Якість навіть нових будівель за сучасними технологіями не завжди відповідає встановленим і допустимим нормам і часто закладені поетапні роботи з утеплення не завжди в точності виконуються будівельниками. Це виходить навіть при незначних порушеннях при виконанні певних технологій як зовнішніх, так і внутрішніх робіт. Розглянемо кілька дуже важливих причин гострої необхідності Киянам своєчасно утеплювати зовнішні стіни своїх будинків і квартир. Плити між поверхами промерзають, холод проникає швидше і зберігається довше. Також холод швидко проникає при усадки і при деформації швів між плитами. І якщо квартира знаходиться на кордоні з’єднувального температурного шва — це несе не тільки проникнення холоду, а і руйнування матеріалів з яких побудований будинок, додаткові усадки, відколи, тріщини всередині і зовні будинку, деформацію кутів і т.д.

 

Вибираємо спосіб утеплення стін

Стіни можна утеплювати як зсередини, так і зовні квартири. Для вибору оптимального рішення важливо уважно ознайомитися з кожним способом окремо і отримати повну інформацію, адже різниця — суттєва. Але правильний вибір зробити легко.
Давайте розглянемо і внесемо ясність, чому ж насправді відрізняється внутрішнє утеплення квартири від зовнішнього. Визначимо мінуси і плюси цих двох, здавалося б схожих методів. У чому їх схожість, а в чому відмінність і що вибрати?

 

Утеплення всередині приміщення

Плюси:

Вартість робіт по внутрішньому утепленню приміщення дешевше. Робота не трудомісткі, витратних матеріалів потрібно менше, альпіністів запрошувати не потрібно. Оздоблювальні роботи виконуються самостійно або фахівцями з цього виду робіт. Внутрішнє утеплення проводиться в будь-який час року і виконується швидко.

Мінуси:

Втрачається корисна площа приміщення. Оздоблювальні роботи у вартість не входять. При зниженні сезонної температури «точка роси» з центру стіни споруди зміщується всередину, тому в стіні переважає мінусова температура — це додатково охолоджує приміщення. Конденсат накопичується всередині квартири під утеплювачем, особливо в місцях слабкої циркуляції повітря, навіть при гарній вентиляції. У кутах, під підвіконнями дуже швидко з’являється цвіль і різні види грибків, що швидко призводить до псування стін, кутів, стель, меблів, підлог і верхньої частини оздоблювальних матеріалів, внутрішнього утеплювача. У ванній кімнаті, на кухні, конденсат і випаровування набагато вище через часті і різких коливань температури. Грибок і вогкість вивести дуже складно, і вони негативно впливають на здоров’я. Зовнішня стіна нічим не захищена, при холоді вона перемерзає, при опадах схильна вогкості і обмерзання. Конденсат накопичується в тріщинах і мікротріщинах, які спочатку збільшуються при мінусовій температурі, потім дають відколи й часткове руйнування від зміни агрегатного стану води, що потрапляє в них. Псується зовнішній вигляд фасаду будівлі, і потрібні додаткові ремонтні роботи.

 

Утеплення стін зовні

Плюси:

Зберігається корисна площа приміщення всередині квартири. Точка роси і конденсат зміщується на вулицю, на поверхню легені, еластичного, гнучкого пінополістиролу, який не піддається руйнуванню, зміні і деформації. Сучасний спосіб теплоізоляції для природних переходів температур і комфортного мікроклімату всередині приміщення взимку, влітку і круглий рік, що дуже сприятливо для здоров’я, а також для збереження стін, меблів, стель, підлог, оздоблювальних матеріалів. Довговічність і якість встановлених матеріалів, зміцнення зовнішніх стін і збереження їх міцності, захист від різних погодних умов. Усуваються дефекти на швах між плитами, прибираються мікротріщини, тріщини, відколи, дефекти, зміцнюються кути будівлі. Гарний зовнішній вигляд будівлі — оздоблення на будь-який смак, довговічність виконаних робіт — близько 25 років Досвідчені альпіністи виконують роботи якісно і швидко, професійно і акуратно за допомогою спеціального обладнання.

Мінуси:

Виконуються роботи, коли немає сильних морозів і немає опадів — при сухій погоді. Ціна і кількість матеріалів, при багатоетапної роботі.

 

Три способи зовнішнього утеплення стін:

 • Утеплення за допомогою промислових альпіністів,
 • Утеплення з будівельних лісів,
 • Утеплення з будівельних колисок.

 

Технологія утеплення стін

Етапи процесу утеплення пінополістиролом:

 1. Підготовка стін. На першому етапі потрібно зайнятися підготовкою стін, які ви вирішили утеплити. Почніть з очищення поверхні від бруду, цвілі, грибка, пилу. Далі, бажано закрити всі щілини і прибрати нерівності стін, якщо такі присутні. Після, нанесіть на стіни ґрунтовку в два шари. Не варто шкодувати і економити на грунті, від цього буде залежати зчеплення теплоізоляції зі стіною.
 2. Нанесення клею і монтаж пінопласту. Залежно від ступеня промерзання стін, на цьому етапі вирішується питання про марку пінопласту, який буде кріпитися як утеплювач. Найчастіше це пінопласт марки ПСБ 25-й щільності, 5 або 10 см завтовшки. Він відмінно підходить для зовнішнього утеплення лоджій, стін і т.д. А ось утеплюючи схили, слід придбати плити пінопласту в 2 см 35-й щільності. Приклейка пінопласту проводиться методом «перев’язки» плит. Цей метод використовується в цегляній кладці. Допомагає встановити міцну конструкцію і запобігти тріщини, які можуть виникнути, якщо Ви виконуєте утеплення нового будинку. Клей наноситься «ляпухами», якщо зовнішні стіни будівлі мають нерівну поверхню, або під гребінчастий шпатель при рівних стінах. Якщо існує необхідність, стіну обробляють антигрибковими засобами або ж додають її до складу клею;
 3. Армування пінопласту. Перш ніж приступити до армуванню, потрібно переконатися в гладкості поверхні і прибрати всі існуючі шорсткості і перепади на стиках плит. Від них можна позбутися застосовуючи спеціальну терку для пінопласту з наждачкою, а виявлені щілини зможе усунути монтажна піна або рідкий пінопласт. Армування пінопласту являє собою утоплення склосітки в шар клею нанесеного поверх пінополістиролу, для запобігання появи тріщин, підвищення міцності, надаючи цілісність конструкції. Починають процес армування з кутів і укосів будівлі. Вирівнюють їх за допомогою перфорованих алюмінієвих чи пластикових куточків. Сітку зістиковують з нахлестом від 7-ми до 10-ти см.
 4. Нанесення вирівнюючого шару. Цей шар служить для того, щоб забезпечити міцність і вирівнювання поверхні, перш ніж майстер почне наносити декоративний шар. За допомогою спеціально призначеної терки з наждачним папером, його перетирають після висихання, тим самим видаляючи нерівності.
 5. Грунтовка. Перед нанесенням фінішного декоративного шару, потрібно покрити поверхню кварцовим ґрунтом. Це збільшить міцність і рівень адгезії, що покращує зв’язок між поверхнями різних за своїми властивостями матеріалів.
 6. Декоративне оздоблення фасаду. Цей шар обробки несе в собі естетичні та захисні властивості, тому що оберігає стіни Вашого фасаду від впливів зовнішнього середовища. Фінішна обробка може бути виконана у вигляді нанесення таких декоративних шарів, як: «короїд», «баранчик», «шуба» або «мозаїчна» штукатурка. Найчастіше, утеплюючи квартири в багатоповерхових будинках, замовники вибирають фарбування фасаду, підбираючи колір, який максимально відповідає кольору стін всього будинку.
 7. Монтаж козирка і відливів. Установку проводять за допомогою дюбелів. Місця прилягання козирка зі стіною герметизуються спеціально призначеним засобом. Якщо існує необхідність, старі віконні відливи замінюють на нові

 

У Європі ці технології застосовують близько 50 років, в Києві послугою утеплення зовнішніх стін квартир користуються з кожним роком все частіше, і вона стала не стільки модною, скільки затребуваною послугою в багатьох містах нашої країни. Передова технологія допомагає зберегти комфортні умови проживання та відпочинку у своїй квартирі або будинку і подовжує експлуатаційні характеристики будівлі.

Ми використовуємо високоякісні матеріали, виготовлені за сучасними технологіями, які відповідають найвищим світовим стандартам у цій галузі застосування. Вони зручні і модифіковані для роботи, легко транспортуються, довговічні. Утепливши своє житло або усунути проблеми з міжпанельними швами (якщо не вистачає грошей на утеплення) жителі Києва значно економлять свої кошти і виробляють менше матеріальних витрат: на електрику, на опалення, на опалювальні прилади, на заміну або оновлення меблів, на ремонтні роботи всередині і зовні будинку.

Це безкоштовно

vizov-speca
stoimost
consult

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат