Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Шумоізоляція відливів, козирків, дахів балконів і лоджій Київ

ТОВ «УкрАьп» надає послуги по шумоізоляції балконних виносів, дахів і козирків, віконних відливів в Києві та Київській області.

Знову не можете заснути через гуркіт від козирка на балконі під час дощу і вітряну погоду? Вистачити мучаться! Пора взятися за справу! Шумоізоляція балкона — сьогодні це недорогий і доступний вид ремонтних робіт, яким займаються професійні альпіністи. Сьогодні в магазинах Ви можете побачити багато спеціалізованих матеріалів на прилавках для забезпечення гарного звукоізоляційного ефекту, якими при бажанні можна обесшуміть Ваш козирок балкона.

Про причини поганої шумоізоляції балкона, матеріалах для усунення зайвого шуму, техніці виконуваних робіт Ви можете детально дізнатися в нашій статті. Ми допоможемо розібратися з Вашими проблемами, зуміємо дати професійну пораду, наші працівники не залишать Вас в біді і допоможуть усунути сторонні звуки.

 

Чому гримить відлив, козирок з виносом, дах?

1. Чому шумить широкий козирок на балконі?
Якщо козирок балкона встановлений неправильно, він буде щодня псувати Вам нерви і тільки збільшувати гучність в кімнаті. У такому випадку його потрібно закрити звукоізоляційними матеріалами. Великі козирки дуже надійні і добре захищають від вологи, але, на жаль, вони приносять в кілька разів більше шуму, ніж маленькі. Причин того, що козирок приносить Вам незручності, може бути багато:

— Невеликий кут нахилу козирка. Великий кут нахилу дозволяє забути про проблеми надмірної гучності. Але така конструкція складна і набагато простіше побудувати балкон з горизонтальною покрівлею, яка, мало того, ще й нерідко з часом починає протікати.

— Погано закріплені матеріали. Це призводить до появи зайвої вібрації і шумності козирка балкона;

— Наявність пустот, тріщин, незакріплених листових матеріалів.

2. Шум з даху балкона
Ця проблема знайома для жителів останніх поверхів. Балкони з плоскою бетонної дахом, покриті руберойдом не доставляють зайвий шум, а ось якщо Ваш балкон раніше не був критим, а потім його непрофесійно обшили, то варто попрацювати над звукоізоляцією. Існує багато причин великої гучності балкона, включаючи:

— Погано продумана технологія монтажу;

— Невеликий кут нахилу покрівлі;

— Погане з’єднання швів і стиків.

 

3. Шум від широкого виносу на балконі
Облаштування виносу на балконі дозволяє збільшити простір на балконі. Звичайно, більше вільного простору на балконі — це завжди вигідно. Але, звичайно при монтажних роботах жителі не звертають увагу на те, що використовувані матеріали підсилюють все звуки на балконі, а коли приходять дощі або починає таїти сніг, козирок невгамовно торохтить, стає пізно щось робити. Таким чином, якщо винос на балконі щодня псує Вам нерви і тільки збільшує гучність в кімнаті, потрібно його прошити звукоізоляційними матеріалами.

 

Насправді, існує безліч причин, чому гримить винос балкона. Перелічимо основні:

 • Невеликий кут нахилу винесення. Великий кут нахилу дозволяє забути про проблеми надмірної гучності. Але така конструкція складна і набагато простіше побудувати балкон з горизонтальною покрівлею, яка, мало того, ще й нерідко з часом починає протікати.
 • Погано закріплений лист металу покрівлі. Це призводить до появи зайвої вібрації і тертю листів між собою.
 • Невиконання монтажних робіт при будівництві балкона. Заради економії коштів і часу будівельники при монтажі балкона зазвичай не заморочуються над звукоізоляційні властивості матеріалів, а цю помилку пізніше доводиться виправляти самим жителям. В цьому випадку краще звернутися за допомогою до професіоналів, промислові альпіністи дають гарантію на свою роботу і проводять монтаж шумоізоляційних матеріалів якісно і надійно.

 

 

Які матеріали краще використовувати для боротьби з шумом від козирка і даху балкона? На жаль, ще не придумали універсальне покриття, що дозволяють впоратися з цими проблемами одночасно. Багаторічний досвід роботи в сфері ремонтних робіт дозволяє зробити наступні висновки:

 • матеріал повинен бути простим у використанні не тільки для фахівців, а й для жителів, не бути занадто об’ємним, бути зручним для підняття на висоту. Бітутние самоклеючі стрічки є відмінним прикладом: вони клеяться практично на будь-яку поверхню, тонкі і легкі і найголовніше — надійні.
 • матеріал повинен бути стійким і міцним, стійким до дощу і снігу, перепадів температур, хорошим прикладом є знову бітумна стрічка;
 • він повинен бути досить щільним, не дуже важким, але і не ніжним, мати достатню товщину і легкість;
 • покриття повинне добре поглинати шум, бути простим у використанні, кріпиться до будь-якого типу поверхні;

Але все ж, варто добре розбиратися в ремонтних і монтажних роботах, щоб самостійно підібрати правильне покриття. Універсального варіанту немає, для кожного випадку потрібен індивідуальний підхід. Часто мешканці самі вивчають матеріали і підбирають покриття і спосіб кріплення і тільки потім звуть фахівців для проведення робіт. На щастя, сьогодні професіонали роблять всю нудну і важку роботу за Вас, він і також можуть вас проконсультувати і допомогти порадою. Але зустрічаються і альтернативні варіанти шумоізоляції, до яких люди здогадуються самі. Ефективність їх спірна, але також заслуговує на увагу.

 

Як боротися з шумом від козирка і даху балкона?

Почнемо з шумоізоляції козирка на балконі! Таким чином, якщо козирок балкона щодня псує Вам нерви і тільки збільшує гучність в кімнаті, потрібно його прошити звукоізоляційними матеріалами. Великі козирки дуже надійні і добре захищають від вологи, але, на жаль, вони приносять в кілька разів більше шуму, ніж маленькі. Не варто прирівнювати або плутати звукоізоляційні матеріали зі звукопоглинальним ефектом. Звукопоглинання — це властивості матеріалів упітивать звуки і зменшувати амплітуду звукових хвиль шляхом перетворення звукової енергії в теплову. Звукоізоляція — комплекс дій по зменшенню рівня проходження звуку крізь спеціальні матеріали.

Для звукоізоляції балконів зазвичай використовують різні матеріали і способи:

 • в разі необхідності запінити відлив, дах балкона і козирок,
 • ущільнити козирок звукоізоляційним матеріалом;
 • змінити кут нахилу козирка, а якщо це неможливо — накласти ще один козирок;
 • відремонтувати внутрішні стіни балкона при можливості;
 • вкоротити козирок, видалити зайві елементи.
   

Також, для поліпшення звукоізоляції нерідко використовують такі матеріали:

 • склеєні керамзитні камені;
 • гума з старих камер і покришок;
 • лінолеум;
 • штучний газон;
 • пінопласт;
 • монтажна піна;
 • килимки для ванної.

На перший погляд, звучить дуже екстравагантно, але жителі залишаються задоволені і радіють, що використання цих матеріалів допомогло перебороти шум. Але все ж, звукоізоляційні властивості цих матеріалів досить сумнівні і краще використовувати перевірені матеріали, спеціально розроблені для ізоляції шуму. Ми рекомендуємо використовувати тільки надійні і довговічні матеріали, які зможуть вірно служити вам довгі роки і захищати від зайвих звуків.

 

Ми вважаємо, що кращими методами шумоізоляції даху на балконі є такі матеріали:

 1.  бітумні клейкі стрічки для дахів і балконів. Один з найбільш міцних і добре зарекомендували себе матеріалів. Досить дорогий матеріал, але найефективніший для вирішення цієї проблеми. Краще проводить ремонтні роботи влітку, так як стрічка в теплу пору року клеїться сама, а ось взимку її доведеться додатково прогрівати будівельним феном. Для кращого ефекту рекомендується проклеювати козирок з двох сторін в кілька шарів. При проведенні шумоізоляційних робіт за допомогою бітумних стрічок варто звернути особливу увагу на стики і нерівні поверхні, для їх ущільнення краще використовувати каучукові герменевтики.
 2.  шумоізоляційні мастики. Використовуються не дуже часто через високу ціну, тим більше, що для шумоізоляції існують більш дешеві і ефективні аналоги. Але в разі фігурної поверхні цей варіант більш ніж незамінний. 
 3. вібропласт. Переважно використовується для шумоізоляції в автомобілях. Володіє хорошими ізоляційними властивостями, єдиний мінус — відносно висока ціна.
 4.  бітумна м’яка черепиця. Через тяжкості матеріалу його не завжди можна використовувати для ізоляції виносу і даху балкона. Особливо варто бути обережним при ремонті козирка, в цьому випадку краще використовувати інший матеріал.
 5.  ізолон. Дуже легкий матеріал, добре і легко монтується за допомогою клейкої основи. Але є тільки допоміжним матеріалом при ремонтних роботах. Його зазвичай монтують внизу козирка поверх основного матеріалу, ізолон дуже ніжний, його не можна використовувати як основу для покрівлі.
 6.  руберойд. Ефективний і відмінно рятує від зайвого шуму. Довговічний, стійкий до перепаду температур і прямих сонячних променів. Але використовується тільки професіоналами, так як його використання вимагає спеціальної підготовки, сам матеріал наплавляється газовим пальником. Тому руберойд використовується для виносів балконів на верхніх поверхах.
   

Таким чином, якщо у Вас з’явилися якісь питання або зауваження, сміливо звертайтеся до нас! Ми допоможемо професійною порадою, відповімо на всі Ваші питання, вислухаємо пропозиції. Наші фахівці зроблять професійний ремонт на балконі в лічені дні: швидко і якісно! Ви забудете про вічне шумі під час дощу!

Насправді, існує багато способів провести монтажні роботи в складних умовах. Це вимагатиме чимало часу, додаткових конструкцій і спеціального спорядження, а іноді ще й цілої бригади робітників, але виконана робота того варта. Адже складність ніколи не повинна лякати альпіністів!

Пам’ятайте, що підхід до вирішення проблеми повинен бути індивідуальний, адже не існує одного рішення для різних типів покрівлі і конструкцій балконів, тому наші фахівці приймають рішення про підбір матеріалів та інструментів тільки після ретельного обстеження балкона. Також, мешканці повинні розуміти, що ремонтні роботи на балконах дуже відповідальні і небезпечні, тому що мають на увазі роботи на великій висоті. Також, не на кожен балкон можна дістатися за допомогою мотузки. Тому альпіністи часто відмовляються проводити монтаж на проблемних ділянках, мотивуючи це високим ризиком для життя і складністю роботи. Особливо небезпечно працювати в будівлях, де фасад нагадує один суцільний великий балкон. Тому замовник повинен попередньо попередити сусідів, що в разі монтажу шумоізоляційних елементів альпіністи будуть змушені спускатися минаючи всі ці перешкоди сусідніх балконів і можуть трохи пошуміти.

До початку виконання монтажних робіт консультація професіонала обов’язкове.

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат