Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Сиченков Дмитро

Я сильно переживав, коли вирішив звернутися у фірму «УкрАльп», адже одна бригада промислових альпіністів, вже не змогла впоратися з роботою. Мабуть, розповім трохи докладніше.

У моєму будинку протікає дах, причому ця проблема турбувала нас вже дуже давно! Будинок побудували приблизно в 80-х роках і ремонт покрівлі з того часу, напевно, жодного разу так і не проводили. Зі стінами в будинку все гаразд, а от дах, давно пошкоджений і вимагав ремонтних робіт. Не так давно, у мене сталося ЧП — через протікання покрівлі, почала сиріти стіна в квартирі і внаслідок — електрика почала пропадати сама по собі.

З першої бригадою «верхолазів» у мене не склалося, так як від них тхнуло випивкою, а таких «працівників» я не зважився пускати на дах. Потім, я знайшов в інтернеті телефон компанії «УкрАльп» і домовився з хлопцями про початок робіт. Бригада альпіністів приїхала в той же день, і вони, швидко усунули проблему. Дах перестала текти, стіни сухі, а я — задоволений!

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат