Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Підйом і спуск вантажів на висоту альпіністами Київ

ТОВ «УкраАльп» виконує підняття вантажів на висоту через вікно: меблів, стільниць, кондиціонерів, спліт-систем, будівельних матеріалів, джакузі та іншого дрібно і великогабаритного вантажу в Києві та Київській області.

Підйом і спуск вантажів

Часто при підйомі і спуску різних вантажів, наприклад при переїзді або на будівництві, виникають труднощі з переміщення великогабаритних предметів. Вони можуть не входити в дверні прорізи, в ліфт (як звичайний, так і вантажний), можуть «застрягти» у вузькому сходовому прольоті.
Такі проблеми легко усунути, якщо ви звернетеся за допомогою до промислових альпіністам. За допомогою спеціалізованого спорядження і пристосувань для підйому і спуску, співробітники компанії «УкрАльп» проводять переміщення вантажів на різну висоту.
 

 

Специфіка роботи з підняття і спуску різних предметів

Виконувати замовлення по спуску або підняття на висоту висотники нашої фірми беруться з усією відповідальністю і акуратно звертаються з усім вантажем, який довірили їм у руки. Ми даємо повну гарантію на підйом і спуск Вашого вантажу в цілості, без виникнення пошкоджень.
 
Підйом вантажу ми допоможемо здійснити на: лоджію, балкон, покрівлю або у віконний проем.Промишленние альпіністи можуть здійснити підйом і спуск таких вантажів:

 • Меблі, техніку, стільниці, кондиціонери і спліт-системи (компактні невеликі предмети);
 • Матеріали для будівельних робіт;
 • Великогабаритні і важкі вантажі масою до трьох тонн;
 • Тендітні скляні предмети, дзеркала, цінні предмети;
 • Різні, що вимагають переміщення об’єкти. 

За роки надання подібних послуг ми встигли придбати величезний багаж знань і наша кваліфікація допомагає у виконанні різних замовлень:

 • Підйом сантехніки: ванни, гідромасажні ванни (джакузі), душові кабінки, та інше;
 • Підйом вхідних і міжкімнатних дверей, склопакетів;
 • Підйом предметів інтер’єру (диванів, шаф, столів, куточків), в зібраному і розібраному вигляді;
 • Переміщення предметів різного призначення: сейфів, верстатів, конструкцій рекламних вивісок, побутової техніки.
   

 

Технологія проведення робіт з підйому та спуску вантажів

Весь процес по переміщенню вантажів можливе розділити на наступні етапи:

 • Упаковка вантажу. Вибрати матеріал для пакування Ви можете як самостійно, так і довірити це нашим фахівцям;
 • Підготовка спорядження. Альпіністи закріплюють обладнання на даху або поряд з вікнами вищого поверху;
 • У роботі використовуються відтяжки, які створені спеціально для того, щоб проводити роботи з переміщення вантажу зручно і безпечно як для працівника, так і для транспортованої речі;
 • В ході переміщення вантаж не стосується стін, а проходить перпендикулярно їм, що запобігає можливі пошкодження вантажу через тертя зі стіною і вберігає власність інших жителів будинку.
   

 

Підняття вантажів на висоту в Києві та Київській області з «УкрАльп»

Маючи величезний досвід проведення робіт з підняття об’єктів та їх спуску з висоти, компанія «УкрАльп» рада запропонувати Вам вирішити ці завдання за допомогою самого швидкого і надійного способу переміщення предметів. Таким є промисловий альпінізм.
Уточнити всі деталі, що стосуються цієї послуги, Ви можете зв’язавшись з нами по телефону, який вказаний на сайті. Наш фахівець дасть відповіді на питання по даній задачі, оцінить обсяг необхідних робіт і повідомить про терміни їх виконання.

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат