Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Компанія «УкрАльп»

Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві

Компанія «УкрАльп» пропонує вам професійні послуги з промислового альпінізму у Києві та Київській області. У нашій компанії немає місця випадковим людям. Ми спеціально створили штат з професійних і досвідчених висотників. Вони всі мають офіційні дозволи для роботи на висоті в тому числі і верхолазних робіт, отримані в спеціалізованих навчальних закладах.

Наші промислові альпіністи виконують висотні роботи будь-якої складності, і якщо вам необхідна допомога верхолазів звертайтеся до компанії «УкрАльп». Фахівці з нашого штату прекрасно володіють технікою альпінізму і мають великий досвід і відточені навички для різних висотно-монтажних та клінінгових робіт.

Відгуки клієнтів

Нам довіряють багато відомих організацій Києва

Сиченков Дмитро

Я сильно переживав, коли вирішив звернутися у фірму «УкрАльп», адже одна бригада промислових альпіністів, вже не змогла впоратися з роботою.

детальніше...
Бахмутов Ігор

У наш час, не так легко когось здивувати! Подарувати незабутні емоції стає все скрутніше, адже все вже придумали і всім

детальніше...

Наші роботы

Високий рівень якості виконання робіт

показати всі роботи

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат