Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Про нас

Наша компанія «УкрАльп» пов’язана з промисловим альпінізмом і проводить роботи в Києві та Київській області з 2003 року. За роки роботи нами було здано безліч об’єктів, як для держкомпаній, так і для приватних осіб. У нас є величезний досвід у цій галузі. Ми володіємо величезним досвідом у цій галузі, а всі наші працівники — це висококваліфіковані верхолази, що дозволяє нам виконувати найскладніші роботи на висоті. Із задоволенням беремося за різні об’єкти і маленькі обсяги нам теж не чужі (герметизація міжпанельних швів однієї кімнати, або підняття техніки і меблів через вікно) і до великих обсягів ставимося серйозно (фарбування цілої будівлі, утеплення багатоповерхового будинку, реставрація фасаду).

УкрАльп о нас

 

Основні види робіт

Монтуємо рекламу, обрізаємо аварійні дерева, здійснюємо підняття різних вантажів на висоту, герметизуємо міжпанельні шви. Також наші хлопці виконують: очищення фасадів, мийку скління, очистку покрівлі від снігу та криги, монтаж і демонтаж водостоків, встановлюємо і міняємо елементи освітлення, кріпимо громовідводи, демонтуємо аварійну плитку та інше. Бувають і більш рідкісні види будівельно-монтажних робіт: огляд будівель, розбирання труб з цегли висота яких не перевищує 50 м, експертиза руйнувань.

Інші види робіт

Виконуються методом промислового альпінізму роботи виходять за межі чисто будівельних, у нас бувають дуже цікаві та унікальні замовлення: у нас присутня можливість привітати людину з святом через вікно його квартири або офісу, якщо були загублені ключі або просто зачинилися вхідні двері в квартирі, то ми допоможемо відкрити квартиру, спустити кота з дерева який боїться самостійно спуститися, здійснити монтаж різних металоконструкцій, прибрати впало на будинок дерево і видалити сухі частини гілок та ін. Повний перелік робіт і розцінок на них ви можете глянути тут.

Переваги використання верхолазів

Гідності використання робіт, вдаючись до методу промислового альпінізму очевидні: вартість куди нижче, ніж, та ж робота, але із залученням автовишок і лісів; промисловий альпініст може приступити до роботи майже відразу (завескі мотузок займе приблизно 20-40 хвилин) а установка лісів займають в рази більше часу; у нас є можливість проводити роботи там куди НЕ пробереться габаритна техніка і пробратися зможе тільки промисловий альпініст.

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат