Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Мийка, прибирання та очищення даху від моху, лишайника Київ

Мийка й очищення покрівлі

ТОВ «УкрАьп» надає послуги з миття, прибирання і чищення покрівлі та водостоків від сміття, бруду, іржі. Видалення моху і лишайника, грибка, цвілі з черепиці в Києві та Київській області.

Мийка й очищення покрівлі від різних забруднень, як і водостічних систем — дуже важлива процедура! Регулярне очищення покрівлі від лишайників і моху продовжить термін служби всьому будинку. У кожному будинку необхідно підтримувати дах в хорошому стані, адже при найменшому її пошкодженні почне протікати стеля, а цеглу почнуть вбирати вологу. Тому проводьте очищення покрівлі та водостоку хоча б раз в декілька років!
 

Зверніться до справжніх професіоналів!

Клінінгова компанія «УкрАльп» очистить покрівлю Вашого будинку від сміття, бруду і пилу в лічені години! Ми проводимо роботу дбайливо, акуратно і ретельно, очищаємо даху з будь-яким типом покриття, включаючи дорогі матеріали (наприклад, натуральна черепиця).

У список послуг, що надають наші фахівці, включені такі роботи:

  1. Ретельне очищення покрівельного покриття від забруднень;
  2. Видалення сміття та листя, миття покрівлі, чистка водостічної системи;
  3. Очищення даху від льоду і бурульок.
     

Трохи про нас!

Клінінгова компанія «УкрАльп» є професійним підприємством з надання послуг очищення покрівлі, труб, водостічних систем. Ми гарантуємо якість і надійність роботи, працівники нашої компанії нададуть Вам фотографії стану покрівлі, що підтверджують дбайливість і ретельність роботи. Не турбуйтеся про цілісність покрівельного покриття — адже Ви надали його в надійні руки! Ми несемо відповідальність за якість роботи і професіоналізм фахівців!
 

Клінінгова компанія «УкрАльп» виконує клінінгові послуги по всій території Києва. У нас працюють бригади альпіністів з великим стажем роботи.

Ми надаємо наступні послуги з миття та чищення покрівельних поверхонь:

  1. Очищення залізних дахів (очищення від пилу, бруду та іржі). Фахівці швидко видалять сліди від сміття і жирних плям, оброблять поверхню спеціальними хімічними засобами, які захистять Вашу покрівлю від корозії.
  2. Мийка м’якої покрівлі від моху. М’яка покрівля — практичний і дорогий матеріал для покриття, виглядає солідно і служить десятиліттями. Але, на жаль, дуже важко впоратися з лишайниками і водоростями на такій поверхні без допомоги фахівців, адже без спеціального спорядження і страховки працювати незручно і небезпечно. Для ефективного видалення моху та лишайників використовуються різні хімічні речовини, нешкідливі для організму людини і природи. Працюють на дахах досвідчені альпіністи. Вони професійно, швидко і дбайливо приберуть зайвий сміття і пил, проведуть мийку покрівлі, прочистять водостік.
  3. Чистити покрівлю з черепиці. Наші професіонали очистять покриття будинку з черепиці від сміття та інших забруднень в найкоротші терміни. Спочатку проводиться первинна обробка, що поліпшить результати мийки і призведе зовнішній вигляд в порядок.
     

Чим ми краще?

У кожному будинку необхідно підтримувати покрівлю в хорошому стані, адже при найменшому її пошкодженні почне протікати стеля, а цеглу почнуть вбирати вологу. Тому не зволікайте і викликайте команду фахівців «УкрАльп» вже зараз! Ми Вам допоможемо! Проводимо роботу дбайливо, акуратно і ретельно, очищаємо покрівлі з будь-яким типом покриття, включаючи дорогі матеріали.
 

Ми надаємо широкий спектр кліннінгових послуг, підбираємо індивідуальні рішення для кожного клієнта, використовуємо якісні матеріали, інструменти та техніку, а наші альпіністи мають величезний досвід роботи.
 

Таким чином, впоратися з очищенням даху дуже просто! Регулярна і комплексна чистити покрівлю — запорука довгого терміну служби покрівельного покриття і водостічних труб! Але, якщо ж у Вас з’явилися сумніви на рахунок того, чи зможете Ви успішно впоратися з майбутньою роботою і ідеально все вичистити — то краще довіртеся фахівцям — ми все зробимо швидко і ефективно!

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат