Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Фасадні роботи

ТОВ «УкрАльп» здійснює всі види фасадних робіт у Києві та Київській області. Наші фахівці володіють величезним досвідом і з легкістю відновлять як естетичну красу будівлі, так і його захисні характеристики.

фасадные-работы

Наша компанія використовує метод промислового альпінізму, що дозволяє нам проводити фасадні роботи на будь-якій висоті і робити це високоефективно і рентабельно.

ЦЕ БЕЗКОШТОВНО

vizov-speca
stoimost
consult

Ціни на фасадні роботи

 • Фасадні роботи
  Найменування робіт Од. вим. Ціна
  Косметичний ремонт фасаду (розшивання тріщин, грунтовка, фарбування) від 100 грн.
  Капітальний ремонт фасаду (очищення від старої штукатурки, набивка сітки, штукатурка, шпаклівка, грунтовка, фарбування) від 250 грн.
  Штукатурка фасаду від 100 грн.
  Шпаклівка фасаду від 100 грн.
  Ремонт тріщин (розшивання і шпаклівка) від 100 грн.
  Ремонт цегляної кладки від 125 грн.
  Фарбування фасаду (і його елементів) в один шар від 15 грн.
  Фарбування фасаду (і його елементів) у два шари від 25 грн.
  Первинна герметизація шва з утепленням від 50 грн.
  Вторинна герметизація без заміни утеплювача від 50 грн.
  Вторинна герметизація із заміною утеплювача від 70 грн.
  Герметизація вікон від 50 грн.
  Герметизація покрівлі від 50 грн.
  Герметизація балконів від 1000 грн.
  Мийка фасаду апаратом високого тиску від 10 грн.
  Очищення фасаду від облупленою фарби від 15 грн.
  Видалення відкладень (висоли, кіптява, цвіль, іржа) від 30 грн.
       

 

Що пропонує компанія «УкрАльп»?

Компанія «УкрАльп» виконує наступні види фасадних робіт:

 • Утеплення фасаду. Ми виконуємо утеплення як промислових будівель, так і будівель житлового фонду: квартир, фасадів, будинків, котеджів і т.д.
 • Утеплення приватних будинків. Якщо, Ваш будинок недостатньо утеплений і у Вас величезні витрати на опалення, то ми йдемо до Вас. Скоротіть ваші витрати на енергоносії за допомогою зовнішнього утеплення та подаруйте собі тепло і затишок, навіть у найхолоднішу зиму.
 • Ремонт фасаду та фарбування фасаду. Наші фахівці виконують фасадні роботи всіх видів і будь-якої складності (капітальний і косметичний ремонт). На ряду з цим ми відновимо кожну, навіть саму важкодоступну ділянку будівлі. Також ми беремося за забарвлення будь-яких фасадів і конструкцій, що не важливо з якого вони матеріалу, якою структурою володіють і на якій висоті знаходяться. Фахівці з нашої фірми допоможуть вам підібрати найкращі технології та способи фарбування зовнішніх стін.
 • Герметизація фасаду. Через руйнування міжпанельних швів і стиків відбуваються величезні тепловтрати. Ми допоможемо провести ретельну герметизацію міжпанельних швів і стиків, що допоможе усунути проблеми, пов’язані з втратами тепла.
 • Гідроізоляція фасаду. Більшість будівельних матеріалів мають пористу структуру, що тільки допомагає проникненню вологи всередину стін. Уберегтися від даної проблеми допоможе гідрофобізація — це просочення стін спеціалізованими водовідштовхувальними сумішами.
 • Очищення фасаду. Ми пропонуємо повний спектр клінінгових послуг: очищення фасаду від старої фарби, усунення відкладень у вигляді кіптяви, цвілі, висолів та іржі.
 • Обслуговування фасаду. Ми виконуємо повний комплекс робіт з обслуговування фасадів. Це адресовано тим, кому цікаво, щоб його будинок знаходився в ідеальному стані і був забезпечений допомогою професіоналів, які можуть виконати всі види фасадних робіт.
 • Простукування плитки та обстеження фасаду. Наша компанія виконує весь спектр робіт з обстеження фасадів будівель в передаварійному та аварійному стані. Якщо Ви хочете щоб штукатурка і плитка на ваших стінах не загрожувала здоров’ю та майну перехожих та мешканців будівлі, то звертайтеся до нас.

 

Співпрацюйте з «УкрАльп»!

Ми компанія надає послуги фасадних робіт тим, хто цього потребує. Нашими клієнтами є: власники приватних житлових будинків, комерційних, спортивних та виробничих фірм, торгово-розважальних центрів.

ТОВ «УкрАльп» виконує як разові фасадні послуги, так і укладає договори на довгострокове обслуговування фасадів у Києві та Київській області. Якщо ви зважитеся укласти з нами договір на довгострокове обслуговування, то отримаєте, безліч привілеїв в які входить регулярний огляд будівлі і підтримку його в ідеальному стані. Ви залишитеся задоволені результатом зразкового утримання фасаду вашого будинку.

 

«УкрАльп» надає гарантію і та проводить роботи якісно!

Наші клієнти чекають, високого результату і ми їх не підводимо. Працюючи з повною віддачею і показуючи всю свою майстерність і професіоналізм, наші фахівці забезпечують фасад будинку всім, чим потрібно, для його прекрасного виду. Телефонуйте до нас, і ми відповімо на всі ваші запитання.

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат