Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Клінінгові роботи

ТОВ «УкрАльп» надає клінінгові послуги найвищої якості в Києві та Київській області.

Наші промислові альпіністи завдяки своєму досвіду легко очистять до блиску будь які фасади і конструкції.

 

Що пропонує наша фірма?

Ось список наших клінінгових послуг:

  • Миття вікон та скління. Ми скрупульозно виконуємо очищення всіх скляних поверхонь і конструкцій від будь-якого забруднення. Верхолази з нашої фірми відмивають фасади від різних видів забруднень: плями, наліт, будівельні забруднення, патьоки і при цьому, вони добираються і вичищають навіть важкодоступні місця на будь-якій потрібній висоті.
  • Видалення відкладень. Очищаємо поверхню від: висолів, кіптяви, цвілі, іржі і виробляємо належні профілактичні дії задля уникнення повторних проявів відкладень.
  • Прибирання покрівлі від снігу. Виконуємо як одноразові, так і багаторазові очищення дахів від снігу, криги, бурульок — це допоможе вам уникнути численних труднощів пов’язаних з падінням бурульок та снігу.
  • Мийка й очищення покрівлі від забруднень. Надання послуг з миття і очищення даху будинку від різних забруднень: сміття, грибка, цвілі, моху, лишайника і т.д.
  • Очищення конструкцій. Наші альпіністи виконують очистку: вентиляційних шахт, димарів, чистку покрівлі, металевих конструкцій, силосу, різних резервуарів і т.д.
  • Обезпилювання. Ми видаляємо  пил на будь-якій потрібної вам висоті, наші альпіністи вимиють кожне місце поверхні і за вашим бажанням покриють все це спеціалізованим антистатичним засобом.
  • Мийка сонячних панелей. Своїм та очищаємо сонячні панелі від будь-яких забруднень.

Співпрацюйте з «УкрАльп»!

ТОВ «УкрАльп» пропонує клінінгові послуги на висоті: власникам офісних будівель, ТРЦ, спорт комплексів, готелів, адміністраторам промислових будівель і заводів, звичайним домовласникам. Коротко кажучи, ми надаємо свої послуги тим, хто потребує того, щоб його будівля була в чистоті і естетично привабливою. Якщо ви звернетеся до нас — воно таким і буде!

Плюси довгострокового обслуговування — це самий оптимальний варіант для обох сторін. Ваші володіння будуть бездоганні: чисті, без брудних плям і патьоків, без снігу на даху і без бурульок звисаючих над головами перехожих, а значить будівля буде зберігати свій первинний вигляд довгі роки експлуатації. Складіть з нами договір і переконаєтеся в цьому.

 

Звертайтеся за клінінговими послугами в «УкрАльп»!

Ми вже не один рік виконуємо клінінгові послуги в Києві та Київській області, у нас відпрацьовані методи проведення робіт, які допомагають нам здійснювати якісні послуги і вкладатися в терміни. Щоб зробити замовлення або дізнатися вартість послуг, ви просто подзвоніть за телефонами вказаними на сайті. Телефонуйте або пишіть нам, ми завжди з радістю відповімо на всі ваші запитання.

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат