Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Монтажні роботи

ТОВ «УкрАльп» завдяки методу промислового альпінізму виконує будь які висотно-монтажні роботи.

Ми застосовуємо спеціалізоване альпіністське спорядження і методи пересування зі страховкою. У наших фахівців є можливість підібратися до самим сложнодоступним місцях, де не впоратися як автовишка, так і інша спеціалізована техніка.

 

ТОВ «УкрАльп» пропонує:

Ми виконуємо наступні види робіт:

 • Монтаж і демонтаж реклами. Наші фахівці встановлять рекламу на який завгодно потрібної вам висоті і поверхні. Нас не хвилює вага і розмір реклами, а також висота на якій потрібно проводити монтаж.
 • Монтаж і демонтаж вікон і скління. Працюючи зі склом на висоті, потрібно бути гранично обережним. У наших фахівців є величезний досвід в даному виді робіт, і вони з легкістю зроблять монтаж будь-яких конструкція для скління. 
 • Монтаж і демонтаж металоконструкцій. Наші фахівці застосовують тільки сучасні методики та спеціалізоване обладнання, що допомагає їм підходити до роботи відповідально і виконувати її якісно.
 • Монтаж і демонтаж водостічних систем. Ми виконуємо монтаж різних водостічних систем, які допоможуть вам відвести воду з дахів будь-яких форм.
 • Монтаж і демонтаж обладнання. Наші фахівці здійснюю як монтаж, так і демонтаж: телевізійного та супутникового обладнання, систем блискавкозахисту, бездротових точок доступу, різних датчиків і інших потрібних вам пристроїв.
 • Монтаж і демонтаж освітлення. Ми можемо організувати монтаж освітлювального обладнання: прожектори, ліхтарі, декоративна і архітектурна підсвітка. Завдяки промисловим альпіністам, роботи можливо проводити навіть у самих сложнодоступних точках.
 • Монтаж і демонтаж сіток та огорож. Часто при будівництві потрібно встановлювати захисно-вловлюють пристрої (ЗУР). Якщо вам це знадобиться, то звертайтеся до нас!
 • Електромонтажні роботи. Ми допоможемо вам знизити аварійні ризики пов’язані з роботою електрообладнання, якщо ви вирішите довірити монтажні роботи нам.
 • Монтаж блискавкозахисту. Виконаємо установку грозозахисту, що допоможе Вам убезпечити свій будинок і своїх близьких від грізної грози.
 • Установка повітропроводів. Монтажники нашої компанії виконують всі види робіт по установці систем вентиляції і ми з радістю змусимо ваш повітря циркулювати правильно!
 • Монтаж сонячних панелей. Верхолази нашої фірми допоможуть здійснити монтаж, демонтаж або модернізацію сонячних панелей і колекторів на даху будь-якої складності.

 

Довгострокове обслуговування з «УкрАльп»!

Наша компанія надає вам можливість укласти з нами договір на довгострокове обслуговування. Кожен постійний клієнт «УкрАльп» користується більш привабливими тарифами і отримує привабливі знижки. Довгостроковий договір забезпечує вам: першочерговість виконання робіт при замовленні, профілактичні заходи, контроль якості роботи електрообладнання, невідкладний ремонт виявлених неполадок, негайне виконання все монтажних послуг.

 

Звертайтеся за будівельно-монтажними послугами в «УкрАльп»!

Якщо у вас з’явилася необхідність змонтувати якесь устаткування в найвищій точці, то можете звертатися до нас прямо зараз. Ви можете викликати фахівця на об’єкт абсолютно безкоштовно. Наш фахівець вже на місці прорахує кількість робіт і дасть їм грошову оцінку. Звертайтеся до нас, і Ви будете задоволені виконаною нами роботою.

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат