Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Ексклюзивні послуги

Роботи пов’язані з промисловим альпінізмом — це зовсім не обов’язково, підготовлений, що вимагає професійної підготовки технічний процес, це також може бути і творчий процес. Адже верхолази виконують неординарні роботи круглий рік, наприклад, доставляють квіти або подарунки прямо у вікно улюбленим Вам людям.
Тут всього на всього треба придумати сценарій дій. Все інше — в руках наших фахівців, які з легкістю і скритністю доставлять подарунок на потрібну висоту. Такі витівки приносять людям море позитивних емоцій, тому і користуються популярністю.

 

Один з варіантів сценарію: незабутній подарунок — це подарунок у вікно

Кожен може придумати свій власний сценарій і розробити план дій. Ми лише наведемо невеликий список сценаріїв, які користуються успіхом:

  • Стук у вікно, а там Амур, який простягає «валентинку», прекрасний букет квітів і цукерки — шикарний вибір, для Дня Святого Валентина.
  • На лоджію опускається Дідусь Мороз зі своїм відомим атрибутом — червоним мішком з подарунками. Ваші діти будуть у захваті!
  • На фасаді будинку, навпроти вікна вашої коханої, вивішується напис: «Я люблю тебе, будь моєю дружиною». Яка дівчина не віддасть вам свою руку і серце після цього?
  • На склі вікна неждано-негадано виникає послання любові (на ватмані, папері або стікері). Прекрасна ідея для тих, хто хоче попросити прощення.
  • В момент, коли нікого немає вдома, через відкриту кватирку в квартиру потрапляє сюрприз-подарунок. Відмінний варіант для привітання з днем ​​народження.

Можливо обговорення неординарних робіт не тільки з приватними клієнтами, але також з великими фірмами, які вирішили розрекламувати свою продукцію незвичайним чином

 

Фото- і відеозйомка на який завгодно висоті

Промислові альпіністи зможуть вам допомогти також у відеозйомці та фотографії. Ми з легкістю організуємо для вас незвичайні заходи:

 

Художні роботи на висоті

Художники з нашого штату, як і інші майстри своєї справи, працюють: крейдою, акварелями, фарбами з балонів. Але незвичайна їх особливість — вони виконують роботи на висоті. Наприклад, розмалювати фасад будинку, написати назву потрібної фірми на стіні, зобразити щось незвичайне біля вікна (красиві квіточки в горщику, сонечко, смайлики та інше).

Ви завжди можете звернутися до нас з будь-якими, навіть самими неймовірними задумами — наші альпіністи-художники втілять в реальність навіть найсміливіші ідеї!

 

Чекаємо вас в гості для отримання дози креативу!

Щоденна рутина, повинна якось компенсуватися для звичайної людини. І незвичайні, несподівані подарунки за допомогою методу промислового альпінізму — прекрасне рішення. Так будемо ж винагороджувати наших близьких цікавими подарунками та морем позитивних емоцій. І ми будемо раді вам у цьому надати допомогу! Телефонуйте нам, і ми обговоримо всі ваші запитання!

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат