Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Спеціальні роботи

Промислові альпіністи, нерідко надають послуги, які, можна віднести до категорії «спеціальні».

У таких роботах верхолазові часто доводиться виконувати не зовсім стандартні послуги для промислового альпінізму та для яких потрібні знання додаткових спеціальностей.

 

Що пропонує компанія «УкрАльп»?

Ми можемо запропонувати вам наступні послуги:

  • Ремонт різних конструкцій. Включає реконструктивні і відновні роботи різних об’єктів: фасади, покрівля, освітлювальні прилади і веб-камери.
  • Фарбування конструкцій. Ми можемо пофарбувати об’єкт будь-яких розмірів, під об’єктами ми маємо на увазі: фасади будівель, об’ємні резервуари, ліфтові шахти, покрівлю, металоконструкції, димові труби та інше.
  • Прикраса вулиць та фасадів. Для просування рекламованої продукції, організації святкових заходів і т.д.
  • Обробка поверхонь. Нанесення різних складів: антикорозійних, вогнестійких, гідроізоляційних, антистатичних на будь-які поверхні і конструкції.
  • Підняття і спуск вантажу. Підйом вантажів до 3-х тонн на даху, балкони, у вікна.
  • Дослідження та діагностика. Перевірка стану об’єктів: покрівля, фасади та будь-які елементи і конструкції.
  • Зняття тварин з висоти. Допомагаємо у порятунку домашніх улюбленців, які не можуть самостійно спуститися з дерев і дахів.
  • Обстеження конструкцій і споруд. Наші промислові альпіністи зможуть професійно провести технічну діагностику будівлі і надати вам висновок про дослідження.

 

«УкрАльп» пропонує вам взаємовигідну співпрацю

Ми співпрацюємо як з фізичними особами, так і з юридичними. Деяким компаніям потрібно одноразова послуга, деяким вигідніше укладати з нами договору на довгострокове обслуговування. Наша компанія пропонує безліч варіантів співпраці з нашими клієнтами, і ми завжди намагаємося знайти взаємовигідні умови для всіх сторін.

У кожного клієнта свої особливі умови — знижки при укладенні довгострокового договору на обслуговування, індивідуальне побудова цін для кожного випадку виходячи з потреб і можливостей замовника. Усім без розбору надається серйозний підхід до роботи, виконання термінів замовлення і кожного пункту який вказаний в договорі і обумовлений при особистій зустрічі.

 

«УкрАльп» надає гарантію і якість!

Звертайтеся! Ми в будь-який зручний для вас час готові відповісти на кожен ваш питання і проконсультувати щодо оформлення замовлення. Виклик замірника чи фахівця надається — безкоштовно. Телефонуйте до нас, і ви не пошкодуєте.

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат