Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Покрівельні роботи

Величезна кількість багатоповерхових будівель і велика щільність забудови перетворюють покрівельні роботи в Києві у вельми скрутний процес, але, тільки не для промислових альпіністів.

ТОВ «УкрАльп» виконає повний комплекс робіт на покрівлі, який вам тільки може знадобитися під час будівельного процесу та експлуатаційного періоду.

 

Які послуги надає наша фірма?

Ми надаємо наступний спектр послуг:

 • Пристрій м’якої покрівлі. Експерти з нашого штату проводять монтаж всіх відомих видів м’яких покрівель і дотримуються всі технології монтажу.
 • Монтаж жорсткої покрівлі. Щоб ваша покрівля була міцною, не давала протікання і прослужила вам якомога довше, потрібно в першу чергу дотримуватися всі технології покрівельних робіт. Наша компанія змонтує ідеальну покрівлю для вашого будинку з будь-якого виду жорстких матеріалів.
 • Ремонтні роботи на даху. Використання для робіт альпіністів дозволяє виконати будь-які ремонтні роботи на даху. Ми виконуємо як дрібні косметичні ремонтні послуги, так і повний комплекс перебудови покрівлі.
 • Обігрів покрівлі. Якщо ви справите монтаж систем антиобледеніння, вам не потрібно більше прибирати сніг з даху взимку, а навесні вам не доведеться проводити ремонт покрівель та водостоків.
 • Снігозатримання. Монтаж снігозатримувального обладнання на даху вбереже вас від усіляких проблем пов’язаних з падінням брил снігу і хвилювань, пов’язаних з цим.
 • Прибирання дахів. Наші верхолази мають колосальний досвід пов’язаний з очищенням покрівель від снігових мас, криги і бурульок, листя.
 • Мийка й очищення покрівлі. Надання послуг з миття і очищення покрівельного покриття від різних природних (і не тільки) забруднень.
 • Обслуговування покрівлі. Це найвірніший спосіб підтримувати естетичний вигляд експлуатаційні характеристики покрівлі. Ми виробили продуктивні методи проведення цілорічного догляду за дахом на довгостроковій основі.
 • Шумоізоляція козирків і відливів. Виконаємо обесшумліванія балконних козирків і лоджій, віконних відливів. Позбавимо Вас від стороннього шуму з вулиці!
 • Фарбування дахів. Здійснюємо забарвлення покрівель будь-якої складності, з будь-якого матеріалу, на будь-яких будівлях.

 

Унаслідок того, що у наших фахівців за плечима величезний досвід і високий рівень підготовки, ми вам надаємо гарантію на всі вище перераховані послуги.

 

Договір про довготривалу співпрацю з «УкрАльп»

Взаємовигідне співробітництво на тривалої основі завжди найвигідніше. Наші постійні клієнти отримують: прекрасні знижки і спочатку користуються більш низькими тарифами, обслуговуються поза чергою і прекрасний результат проведених робіт.

 

Якщо ви підпишете з нами довгостроковий договір, то отримаєте:

 • Профілактичні роботи,
 • Невідкладний ремонт даху,
 • Систематична інспекція покрівлі.

 

Замовляйте покрівельні послуги в компанії «УкрАльп»!

Якщо у вас виникли питання, то телефонуйте до наших консультантів або пишіть на пошту. За вашим бажанням сметчик виїде до вас на об’єкт безкоштовно його огляне, оцінить обсяг, складе кошторис і прорахує ціну на покрівельні роботи. Наші промислові альпіністи будуть раді взятися за ваш об’єкт. Вибирайте «УкрАльп» і ми віддячимо вас якісною роботою!

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат