Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Монтаж систем снігозатримання Київ

снігозатримання

ТОВ «УкраАльп» виконує монтаж і демонтаж систем снігозатримання: уголкових, ґратчастих, трубчастих і бугельних конструкцій у Києві та Київській області.

Компанія «УкрАльп» рада запропонувати для Вас виконання робіт з установки систем по затриманню снігу на даху. Сучасний ринок надає широкий вибір конструкцій якісних снігозатримувачів. Достатньо всього лише вибрати систему, яка буде найкраще підходити саме Вашій покрівлі, а інше зроблять наші альпіністи-монтажники: проведуть розрахунки і надійну установку деталей.
Для того щоб системи по снігозатриманню були встановлені правильно і могли виконувати своє призначення, потрібно провести деякі розрахунки. Вони допоможуть визначитися у виборі конструкцій і необхідної кількості рядів деталей виходячи з площі покрівельного покриття. Адже чим більше площа даху, тим більше рядів снігозатримуючої конструкцій необхідно встановити. Провести такі розрахунки можуть наші фахівці.

Системи по утриманню снігу фіксують його на покрівлі будинку, що допомагає запобігти:

  • Нещасні випадки, коли великі снігові скупчення падають вниз з даху, тим самим несучи з собою загрозу для перехожих, техніки, що стоїть поруч і т.д .; 
  • Руйнування покрівельного покриття, водостоків, карнизів;
  • Падіння випадково відірваних ділянок покрівельного покриття у разі урагану, під час проведення ремонтних робіт.

Види встановлюваних систем по затримці снігу

Промислові альпіністи нашої компанії володіють навичками установки снегозадержателей таких видів: 

  • Уголкові системи затримки снігу. Найчастіше використовуються на дахах з металочерепиці. Виробляються з тонколистової сталі, а забарвити їх можна під колір покрівлі. Досить легкий і економний варіант установки снігозатримувача. 
  • Гратчаста система. За рахунок своєї здатності затримувати найдрібніші шматочки льоду, отримала широке поширення в установці на дахах міських висотних будівель. Також монтується на дахах приватних будинків з черепичним дахом.
  • Системи затримки снігу з труб (трубчасті). Монтаж двох порожнистих труб на відстані метра від краю дахів виконаних з металочерепиці або листів профнастилу.
  • Бугельні снігозатримуючі конструкції. Несуть функцію додаткових деталей затримки снігових мас до вищеперелічених системам, але також можуть використовуватися як індивідуальна система на дахах з м’якою покрівлею.

Монтаж систем по затримці снігу від «УкрАльп»

Промислові альпіністи нашої компанії встановлять на даху Вашої будівлі надійну систему по затримці снігу у Києві та Київській області. При необхідності, очистять від снігових завалів і полою.
Викликати кошторисника для огляду і складання списку робіт Ви можете зателефонувавши нам по телефону, який вказаний на сайті. Спеціаліст «УкрАльп» відповість на Ваші запитання, проведе розрахунки і дасть рекомендації з придбання обладнання для конкретного типу даху. Телефонуйте!

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат