Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Електромонтажні роботи Київ

Електромонтажні роботи

ТОВ «УкрАльп» виконує висотні електромонтажні роботи будь-якої складності в Києві та Київській області.

Електромонтажними роботами на висоті займається наша компанія «УкрАльп». Ми проводимо роботи по встановленню та демонтажу електричного обладнання на різній висоті. Користуючись методом промислового альпінізму, нашим висотникам під силу якісне та швидке виконання сервісного обслуговування встановлених електричних приладів і пристроїв.

Співробітники нашої компанії, які пройшли спеціальне навчання, мають необхідний допуск для проведення монтажних робіт на висоті. «УкрАльп» виконає для Вас електромонтажні роботи підвищеної складності, в самих важкодоступних точках.

 

Що ми пропонуємо?

Види електромонтажних робіт, надані співробітниками «УкрАльп»:

  • Прокладка електричного і оптоволоконного кабелю між спорудами, по периметру фасаду, в електромонтажних коробах (кабель-канали) та ін .;
  • Установка, проведення ремонтних робіт та демонтаж освітлювальних приладів;
  • Установка супутникових і телевізійних антен;
  • Установка датчиків і точок доступу;
  • Встановлення камер відеоспостереження;
  • Установка розподільних щитів.

Монтажники-висотники нашої компанії проведуть вищеперелічені монтажні роботи на вищому рівні. Для виконання поставлених завдань не потрібно припинення роботи виробництва, тому наші професіонали працюють в самих різних умовах і не створюють незручностей для робочого процесу.

 

Особливості електромонтажу

Електромонтажні висотні роботи несуть в собі великий ризик, особливо для людини, що не навченого промислового альпінізму. Для їх виконання потрібно високу майстерність, уміння і досвід, а також потрібно мати дозвіл на проведення даних робіт на висоті. Все це є в «багажі» у фахівців нашої компанії. З роками накопичуючи знання і досвід роботи з електричними приладами на висоті, вони можуть виконати будь-яке завдання, поставлене перед ними.

Технологія промислового альпінізму дозволяє дістатися висотникам в будь-яку точку і провести роботи в самих проблемних і важкодоступних місцях, як з внутрішньої сторони будівлі, так і з зовнішньої. Електротехнічні роботи, виконані такими професіоналами, є абсолютно безпечними і високоякісними.

 

Електромонтажні роботи з компанією «УкрАльп»

Виконати електромонтажні роботи самого різного рівня складності, на будь-якій висоті, для Вас зможуть співробітники компанії «УкрАльп». Ми з радістю допоможемо Вам знайти правильне вирішення виниклої задачі, зробимо необхідні роботи, для Вашої безпеки та економії часу. Зробіть дзвінок і домовтеся про зустріч з нашим фахівцем. Він виїде до Вас на зустріч, огляне об’єкт, оголосить обсяг необхідних робіт та їх вартість.

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат