Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Монтаж, демонтаж і ремонт водостічної системи Київ

монтаж водостоку Київ

ТОВ «УкрАльп» виконує: монтаж, демонтаж та ремонт водостоку і жолобів в Києві та Київській області.

Поряд з іншими роботами, наданими нашою компанією в Києві, ми раді запропонувати Вам послуги з монтажу водостічних систем для дахів будь-яких видів, незалежно від типу покрівлі: м’якій або жорсткій.
Технологія промислового альпінізму є універсальним способом з виконання висотних робіт. Установка водостічної системи буде проведена якісно і швидко нашими монтажниками-висотниками. Монтаж водостоку є установкою системи, що включає в себе жолоби, труби, воронки і з’єднання, що являє собою єдину конструкцію. По відношенню до критеріїв ціна-якість, найкращими водостічними системами є конструкції, для виготовлення яких використовують пластик і сталь.

 

Пластикові водостоки

Особливості водостічної системи виконаної із пластику: 

  • Висока стійкість до різних температур
  • Швидка і безшумна установка,
  • Низька вірогідність накопичення бруду на внутрішніх стінках системи.

Але у водостічних систем з пластика також є і недоліки. Адже якщо дах Вашої будівлі не оснащена обігрівом покрівлі та Ви не проводите її періодичну чистку від снігу і льоду у великих скупченнях в зимовий період, то велика ймовірність того, що конструкція з пластику не витримає механічне навантаження і можливе порушення роботи системи.

 

Металеві водостоки

Особливості металевої оцинкованої водостічної системи:

  •  Слабо піддаються температурних змін (стисненню і розширенню), 
  • Захисне полімерне покриття захищає систему від корозійного впливу. 
  • Мають високу стійкість ступінь витримки механічних навантажень.

Так само при виборі водостічної конструкції слід враховувати вид покрівлі будови, тому, наприклад, металева система водостоку буде виглядати краще на даху, виконаної з металу. Водостічна ж система з пластика добре буде виглядати на інших типах дахів.

 

Ремонт і обслуговування водостоку

Пошкодження труб і деформування елементів водостічної системи — найпоширеніші проблеми, що перешкоджають нормальній роботі водостоку. Якщо Ви зіткнулися з ними, звертайтеся в компанію «УкрАльп». Ми будемо раді надати Вам підтримку і проведемо необхідне обслуговування, усунемо проблеми, налагодимо роботу водостоку. Також слід проводити профілактичну чистку системи для усунення сухого листя, сміття, бруду, з метою підвищення рівня провідності води в конструкції. Такі роботи рекомендують організовувати як мінімум двічі на рік.

 

Монтаж водостоків з ТОВ «УкрАльп»

Наша команда висококваліфікованих фахівців виконує всілякі покрівельні роботи, в тому числі і установку водостічної системи. Довірте монтаж водостоків професіоналам. Телефонуйте нам!

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат