Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Монтаж систем блискавкозахисту Київ

ТОВ «УкрАльп» виконує: монтаж, демонтаж і ремонт блискавкозахисту та грозозахисту методом промислового альпінізму Києві та Київській області.

Установка блискавкозахисту вважається важливим фактором забезпечення безпеки Вашого будинку. Суть такого роду захисту — перехопити ток і заземлити його. Оскільки блискавки є загрозою не тільки для майна, але і для життя людини, слід подбати про монтаж необхідних систем блискавкозахисту, щоб убезпечити себе.

З цим завданням без особливих зусиль впораються альпіністи, які можуть надати перелік таких послуг:

  •  промисловий альпінізм на висоті: установка молніеотводящіх конструкцій; 
  • монтаж громовідводів і молниеприемников в складно доступних місцях; 
  • реконструкція та ремонт блискавкозахисних систем. 

Зовнішній блискавкозахист будинку

Суть такого роду захисту полягає в перехопленні електроразряда блискавки і його заземлення. Таким чином блискавка в приміщення не потрапляє. Проектується зовнішня система індивідуально під кожен будинок і включає три складові: громовідвід, токоотвод і заземлюючих пристроїв. Але важливо пам’ятати, що монтаж тільки зовнішньої системи — це тільки половина захисту.

Внутрішній блискавкозахист будівлі

У разі, якщо в будинок вдарила блискавка, пошкоджуються не тільки всі прилади, а й електромережу. Згодом — велика ймовірність пожежі. Виходячи з цього, необхідно встановлювати внутрішню захист від блискавки в комплексі з зовнішньої. Її суть полягає в експлуатації обмежувача перенапруги і приладу захисту від імпульсивних перенапруг. Таким чином, дані пристрої проводять струм через себе в момент удару блискавки в будинок.

Випадки залучення до монтажу висотників-монтажників:

  • установка елементів системи грозозахисту по фасаду будинку;
  • монтаж грозозахисту в складно доступних місцях покрівлі;
  • монтаж грозозахисту на вишках, високих трубах, декоративних частинах будівлі. 

Універсальна технологія монтажу грозозахисту

Як правило, такого роду монтаж повинен здійснюватися в суворій відповідності з проектом для гарантії ефективності монтируемой системи. В першу чергу, слід закріпити громовідвід на найвищій точці будинку. Для цього використовуються різні хомути. Далі важливо прокласти систему громовідводу, іншими словами — токоотвода. Шину потрібно прокладати по даху, йдучи на фасад будівлі, після цього — вниз до примикання до заземлення. Шина, яка опускається по фасаду, повинна монтуватися до стіни за допомогою дюбелів або анкерів. Згодом, з’єднуються складові системи громовідводу шляхом зварювання.

Крім цього, останнім часом досить часто використовується активний блискавкоприймач. Цей пристрій безперервно відстежує напругу електрополя між безпосередньо ним і хмарами. Коли приймач обчислює критичне значення, він направляє електричні імпульси до хмар, формуючи зустрічний канал зі зниженим опором. Таким чином, блискавка потрапляє не в будівлю, а в вістрі молниеприемника і надалі заземлюється.

Вартість монтажу систем блискавкозахисту

Це питання залежить від специфіки будівлі і особливостей грунту на території. Також беруться до уваги спосіб кріплення блискавковідводів до стіни, метод з’єднання складових даної системи, рівень доступності до місця проведення робіт, їх обсяг. Наприклад, в Україні ціна монтажу блискавковідводів по фасаду будівлі — від 75 грн / м.п. У той же час, ціна на ремонт, відновлення і демонтаж систем блискавкозахисту — договірна.

Таким чином, участь в монтажі альпіністів забезпечує швидкість та економність роботи без експлуатації дорогої техніки. По суті, промисловий альпінізм є найпростішим, універсальним і швидким методом монтування систем блискавкозахисту в складно доступних місцях. Варто відзначити, що наші верхолази пройшли спеціалізовані курси і мають величезний стажем роботи в даній сфері плюс використовують тільки сучасне і надійне обладнання, забезпечуючи безпеку Вашого будинку. Ми також виконуємо клінінгові, монтажні та покрівельні роботи!

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат