Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Як видалити висоли своїми руками?

Як видалити висоли своїми руками?

Люди, що живуть в багатоповерхових будинках, на жаль, знайомі з появою білих розлучень на зовнішніх сторонах стін, це — висоли. Вони не тільки псують зовнішній вигляд будівлі, але і також, руйнують будівельні матеріали.

 

Чому з’являються висоли?

Висоли — це випаровування солі, що залишаються на зовнішній стороні стіни. Вони з’являються в результаті впливу негативних зовнішніх чинників на будівельні матеріали, що використовуються при спорудженні будівлі. При попаданні вологи на блоки і цегла, солі, що використовуються в розчинах, виходять назовні і проявляються нальотом на поверхні.

Появі висолів сприяють такі чинники:

  • Негативний вплив перепаду температур, волога погода, рясні опади;
  • Погана система вентиляції конструкцій;
  • Різні хімічні реакції, що відбуваються в результаті неправильного змішування елементів при приготуванні бетону і штукатурок.

Не варто зволікати з ремонтом, адже сольові нальоти не тільки псують зовнішній вигляд, але і поступово руйнують стіни і каркаси будівлі.

 

Як видалити висоли?

Якщо Ви проігноруєте проблему, то незабаром будівля може придбати гнітючий вигляд, а там і недалеко від отриманні статусу аварійного об’єкта. Простим миттям стін тут не обійтися. Для видалення висолів потрібно витратити багато сил, провести комплекс робіт з механічної і хімічної чистки стін із застосуванням професійних інструментів.

Розумно до початку дій буде дізнатися причину появи на поверхні солей. Якщо суть проблеми становит активність солей — краще обробити стіни хімрасствором. Він активно перешкоджає попаданню соляних розчинів в шари штукатурки.

Якщо все ж стіни страждають від підвищеної вологості і поганої вентиляції — то краще подбати про спорудження захисного шару від попадання вологи і протікання. Рекомендується обробити дах і ущільнити кладочную конструкцію.

Далі — обробляємо стіни гидрофобизирующими розчинами з водовідштовхувальним ефектом. Вони допоможуть стін зберігати свій гарний вигляд роками і будуть запобігати попаданню води в внутрішні шари.

 

Краще лікування — це профілактика!

Для того, щоб запобігти новому поява висолів, необхідно:

  • зробити ремонт гідроізолюючих деталей, кладок швів для запобігання появи висолів;
  • періодично проводити роботи по обробці консервуючими препаратами, що дозволить поверхні «дихати».

Також, пам’ятайте, що тільки досвідчені професіонали спеціалізуються в сфері кліннінгу і можуть Вам допомогти, при цьому гарантуючи позитивний результат. Фахівці заощадять Ваш час і сили. Ціни на послуги залежать від обсягу і складності робіт. У будь-якому випадку, вдаючись до послуг ТОВ «УкрАльп», Ви заощадите гроші, які могли б в іншому випадку витратити на реставрацію стін.

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат