Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Порятунок тварин з висоти Київ

Промислові альпіністи компанії «УкрАльп» допоможуть зняти кішку, кота, папугу, речі з дерева, балкона або даху в Києві та Київській області

зняття тварин з висоти

Професійні промислові альпіністи із задоволенням прийдуть на виручку домашнім вихованцям і без проблем нададуть допомогу в порятунку тварин, знявши їх з дерев, стовпів, балконів, дахів будинків.

 

Навіщо тварини забираються високо на дерево?

Часто коти граючись на вулиці і ганяючись за іншими котами або влаштовуючи полювання на птахів входять в кураж, в кінцевому підсумку їх виявляють, то високо на дереві, то на сусідському балконі, можуть вони і на ліхтарний стовп залізти. Іноді, коли після всіх погонь і забав, тварина виявляється в новій, незнайомій обстановці, розгубившись може впасти в ступор і побояться злізти назад. Особливо, це погано для тварин в зимовий період, коли воно потрапляє в подібну ситуацію, то швидко замерзає, починає кричати. У тварини істерика, а у господарів шок, адже улюблена тварина в небезпеці і самостійно нічим йому, крім втішних речей не допомогти. Не можна зволікати і допускати, щоб тварина замерзла, невідкладно викликайте рятувальників, вони допоможуть врятувати улюбленця.

 

Статистика показує, що кількість викликів в пожежні та інші інстанції з проханнями зняти улюблених тварин з дерев і високих стовпів помітно зростає з настанням перших теплих днів на початку весни. У такі періоди тільки в Києві надходить близько 15 дзвінків подібного характеру з проханням про допомогу. Часто надходять скарги на те, що їх чотириногий друг потрапив в щілину між корпусами або ж на балкон до сусідів, забрався в підвал, або ж на дах висотного будинку. Тварини губляться в подібних ситуаціях, бояться самостійно вибратися.

 

Адже не маючи досвіду і спеціалізованого спорядження, дуже небезпечно самостійно дертися на дерево або лізти на похилий дах. До всього іншого, переляканий вихованець дуже часто поводиться буйно, можливо, що він почне дряпатися, тікати, дертися ще вище, тим самим ще більше ускладнюючи своє спасіння. І так, хто приходить на допомогу котам і кішкам, які сидять на високих гілках або дахах з великим ухилом? Звичайно-ж професійні рятувальники, які навчені і мають з собою все необхідне обладнання для таких робіт. На жаль, спецтехніка викликається не безкоштовно, а її виклик коштує досить значних грошей, плюс, не у всіх ситуаціях автовишка зможе під’їхати до місця порятунку вихованця. Навколо дерева можуть бути ще насадження або будівлі, які завадять під’їзду громіздкою рятувальній техніці.

У такій ситуації допоможуть інші фахівці — промислові альпіністи або арбористи. У висотників спорядження займає набагато менше місця, від цього не втрачаючи своєї ефективності і володіє мобільністю, що значно знизить тимчасові рамки і трудовитрати, а значить і заощадить кошти. Кожен висотник прослуховує спеціалізовані курси, складає іспити з техніки безпеки і роботі на висоті. Під час проведення робіт використовують мотузки, каски і рукавички, щоб не дати тварині поранити рятівника-незнайомця. Для підйому по стовбурах дерев застосовують древолази ( «Гаффи»). якщо лізти по залізобетонному стовпу, то «кігті-лази» (монтажні лази, кігті монтерські). Але, бувають випадки, що не можна використовувати «гаффи», щоб не пошкодити кору дерева, тоді застосовують петлі. Щоб зловити вихованця використовують щадне знаряддя для ловлі тварин, під назвою аркан (це така палиця з рухомою петлею на кінці), потім поміщають втікача в рюкзак.

Наші висотники подбають про те, щоб зняти домашнього улюбленця з висоти і передадуть його в Ваші турботливі руки. Ми працюємо цілодобово, адже часто саме вночі кішки люблять погуляти по дахах і деревах у пошуках пригод.

 

Зняти речі які застрягли на дереві

Часто, з’являється викликане випадковістю або дитячими пустощами, необхідність спустити речі з дерева на землю, які впали туди з балкона або залетіли на дерево своїм ходом: застряглий параплан, електроліт, літак, вертоліт, інші дитячі іграшки. І хто ж зможе Вам допомогти? У цій ситуації, знову на допомогу приходять промислові альпіністи. Ми працюємо цілодобово, з цього можете дзвонити в будь-який час і при будь-якій погоді.

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат