Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Герметизація міжпанельних швів Київ

ТОВ «УкрАльп» виконує: герметизацію міжпанельних швів та стиків у Києві та Київській області.

герметизація міжпанельних швів у Києві

Як багато ви хочете витратити на опалення вулиці в зимовому сезоні?

Адже це серйозне питання — якщо ви ще не знали, то зрозумійте, що, при погано загерметизованих швах, будівля втрачає близько 35% тепла! У холодну пору, ви просто опалюєте вулицю, втрачаючи дорогоцінне тепло.

Через зруйновані міжпанельні шви витікає не тільки тепло, але і гроші, що дуже затратно в наш час.

Нижче, ми перерахуємо невеликий список, «великих проблем», які приносять з собою зруйновані стики плит і віконних прорізів:

 • стіни промерзають;
 • в стінах з’являються протікання;
 • підвищується вологість;
 • з’являється протяг у квартирі;
 • виникає цвіль, утворюється грибок;
 • починають відставати шпалери.

Якщо, в квартирі присутні, навіть, всього дві проблеми з перерахованих вище, то, скоріше за все потрібна допомога промислових альпіністів.

Навіщо може знадобитися герметизація міжпанельних швів, віконних укосів, козирків, відливів, балконів і лоджій?

Це сприятливо впливає на мікроклімат всередині приміщення: вологість у квартирі і температура стане стабільніше, без зайвих вкладень і складних маніпуляцій. Після того, як міжпанельні шви якісно загерметизують, тепловтрати будуть зменшуватися, що призведе до підвищення температури у квартирі на 3-5 С.

Це сприятливо позначиться на здоров’ї, так як герметизація буде перешкоджати проникненню пилу і бруду в квартиру ззовні. Через тріщини в стиках у приміщення легко проникають шкідливі спори цвілі і грибка, а це дуже небезпечно для людини і особливо дітей.

Це збільшить терміни експлуатації будівлі в цілому, тому, що зайва вологість в стиках призведе до їх промерзання, а це — зробить негативний вплив на шви і призведе до їх висипання і швидкого руйнування.

Які види герметизації бувають?

 • Первинна. Зазвичай її проводять у нових будівлях. У міжпанельний шов закладається трубка або джгут з пінополістиролу. Потім кожен стик щільно запінюється монтажною піною, і в завершенні, це все покривається спеціальним герметиком.
 • Вторинна. (без розтину шва). В даній процедурі, колишній ізолюючий шар зачищається, поверхню знежирюють, а потім наносять свіжий шар спеціалізованого герметика або мастики. Даний метод рекомендують проводити десь через 5-7 років після того, як провели первинне закладення.
 • Вторинна з розкриттям (розшивкою) і ремонтом стику. Даний метод виконують, якщо є ушкодження з’єднання або у швах відсутній утеплювач. У цьому способі відбувається повний демонтаж старих нутрощів шва з подальшою заміною їх на нові.

.

Навіщо слід довірити роботи з герметизації міжпанельних швів професіоналам?

Всі роботи слід проводити на зовнішній стороні будівлі, а це якісно можуть зробити тільки кваліфіковані висотники-верхолази. Адже, для безпечного і якісного виконання потрібно: чималий досвід, відповідна кваліфікація, спеціалізоване обладнання. Тільки досвідчений майстер, зуміє підібрати потрібний лакофарбовий засіб, герметик і потрібний до них витратний матеріал, що забезпечить прекрасну якість виконаних робіт.

Ось вам причини чому варто вибрати компанію «УкрАльп»:

 1. Кожен з наших працівників володіє величезним досвідом, відмінною кваліфікацією, і багажем знань, для того щоб виконати роботу якісно.
 2. У наших промислових альпіністів краще спеціалізоване обладнання, яке дозволяє їм швидко, якісно і безпечно виконувати всі необхідні завдання.
 3. Ми надаємо гарантію на виконану герметизацію міжпанельних швів на строк до 5-ти років. Терміни гарантії залежать від глибини виконаних робіт.
 4. Опинитися в числі наших клієнтів — практично і економічно сприятливо, адже для постійних клієнтів у нас передбачені особливі умови, прекрасні знижки, привабливі пропозиції.
 5. У нашій компанії ви зможете замовити не тільки герметизацію міжпанельних стиків! ТОВ «УкрАльп» виконує великий спектр робіт з герметизації та гідроізоляції: панельних швів, стін та фасадів; вітражів, склопакетів, вікон та іншого скління; відливів, козирків, парапетів; труб, димоходів, водостічних систем, повітропроводів; сендвіч панелей, облицювання вентильованого фасаду; стиків на покрівлі; лоджій і балконів.

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат