Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Гідрофобізація та гідроізоляція фасаду Київ

ТОВ «УкрАльп» виконує: гідроізоляція, гідрофобізація, гідрозахист фасаду та стін у Києві та Київській області.

Гідроізоляція Київ

 Гідроізоляція (гідрозахист, гідрофобізація) — це обробка поверхонь спеціально призначеними для цього водовідштовхувальними засобами (гидрофобизаторами) для того, щоб протистояти руйнуванню і продовжити довговічність будівлі. Якщо, не була виконана гідроізоляція зовнішніх стін, то поява висолів не змусить себе чекати. Також, ви зіткнетеся з такими проблемами: виникнення цвілі і грибка, деструкція фасадних матеріалів, негативні зміни мікроклімату всередині приміщення.

 До вашого відома — гідрофобізатор, це спеціальний водовідштовхувальний склад з прекрасною адгезією з поверхнями стін. До складу гідрофобізатора входить різні силікони, силоксани, силани, які додають речовині унікальні характеристики за допомогою яких, воно робить поверхню стін: морозостійким, повітропроникним, вологонепроникним. Ці хімічні склади просочать стіни на кілька сантиметрів і забезпечать їм ефективний захист.

 

Гідроізоляція фасаду з «УкрАльп»

Наша компанія проводить роботи з гідроізоляції різних поверхонь: цегляних, дерев’яних, кам’яних і бетонних.

 Виконаємо роботи з гідроізоляції:

Якісна гідрофобізація залежить від точно розрахованої глибини напилення оброблюваної поверхні. Перед початком робіт проводиться пробна обробка невеликої площі, для того, щоб розрахувати необхідну концентрацію гідрофобізатора. Максимальна глибина просочення становить приблизно 4 см, тут все залежить від пористості матеріалу.

 

Гідрофобізація фасаду — яка від цього користь?

Стіни, покриті гидрофобизатором не пускають вологу всередину матеріалів.

Внаслідок цього, ви вирішуєте безліч завдань:

  • Стіни не будуть набирати вологу,
  • Просочування гидрофобизаторами допомагає розкрити всю красу природного матеріалу,
  • Завдяки сухості гальмуються процеси руйнування,
  • На стінах через антисептичні дії не з’явиться грибок і пліснява,
  • Пил і бруд буде легко змиватися з поверхні,
  • Стінові конструкцію стануть ще міцніші,
  • Стіни будуть стійкі до вологи і температурних коливань,
  • Інтенсивність забруднення стін значно сповільнюється, що заощадить гроші на мийці і очищенні фасаду,
  • Біля будівлі зменшуються втрати тепла.

 

                      Гідроізоляція і гідрофобізація?

гідрофобізація фасаду Київ

 Коли відбувається гидрофобная обробка, паропроникність повністю зберігає свої корисні властивості, продовжуючи «дихати», пропускати пар і гази. Якщо ж відбувається гідроізоляція, то пори матеріалу цілком будуть ізольовані від повітря і зовнішнього середовища.
Гідрофобізацію бажано проводити там, де виникають багаторазові, але короткочасні (від декількох годин, до доби) впливи вологи на покриття. У разі постійного впливу води на конструкції, потрібно використовувати методи гідроізоляції для організації його захисту.
Можна більш чітко відповісти на питання: що таке гідрофобізація стін? — Тут потрібно більше конкретики. Буває вид поверхневий (склад розпилюють або механічним способом наносять на фасад), об’ємний (гідрофобні наповнювачі додають в сировині на стадії виробництва), комбінований (поєднує в собі два попередніх способи, для максимального результату).

 

Дуже важливо зауважити, що гідрофобізація не перешкоджатиме повітрообміну стін і збереже їх «дихаючі» здібності, так як не утворює непрохідною плівки.

 

Компанія «УкрАльп» допоможе вам виконати гідроізоляцію в Києві та Київській області! 

Фасад будинку є обличчям будівлі. Його доглянутий і красивий вигляд — це результат роботи кількох захисних систем на різних рівнях: професійно обладнаний зливовий водовідвід, використання якісних будівельних матеріалів і застосування необхідних захисних сумішей. Нашими працівниками все буде відповідно підібрано в залежності від виду впливу і типу матеріалу, що захищається. Адже через хронічну вогкость, зовнішні стіни, швидко приведуть будинок до аварійного стану. А сирі і холодні стіни, змушують людей використовувати додаткові опалювальні елементи, що в наш час дуже затратно. У зв’язку з цим, щоб отримати непогану економію коштів, вам бажано провести герметизацію міжпанельних швів та гідроізоляційні роботи, а ще краще утеплити стіни. Набирайте наш номер, і ми із задоволення відповімо на ваші запитання.

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат