Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Очищення фасадів будівель Київ

мийка й очищення фасадів

ТОВ «УкрАльп» виконує: очищення фасадів будівель у Києві та Київській області.

Зовнішні фактори навколишнього середовища та погодні умови, мають великий негативний вплив на фасад будівлі. Одним з найголовніших ворогів будови є пил. Потрапляючи в мікротріщини він поступово проникає і накопичується в них, руйнуючи при цьому зовнішні стіни.

Для того щоб зберегти зовнішній вигляд багатоповерхових будинків і уберегти їх стіни від руйнування, все частіше звертаються до найбільш якісного способу чищення фасадів, це — мийка. Вона прийшла на зміну старому способу вирішення даної задачі, коли для позбавлення від тріщин вони замазувалися і фарбувалися альпіністами. Це допомагало надати будівлі акуратний вигляд, але не рятувало фасад від руйнування, яке тільки починало прогресувати після цих дій.
Таким чином, в даний час миття фасадів набирає все більше популярності і є однією з найбільш запитуваних послуг. Ці роботи виконують альпіністи-висотники що пройшли професійні курси і мають спеціальні допуски до виконання робіт на висоті. Фахівці радять виконувати таку роботу не рідше, ніж один раз на рік, а для будівель, які розташовуються в межах великих міст — багаторазово.

 

Особливості професійної чистки фасадів

Кожен період року залишає після себе на обробці фасаду будівлі свої сліди. Влітку це пил і вихлопи, взимку — розводи і нальоти бруду від опадів. І не має значення, з якого матеріалу виконане облицювання Вашої будівлі. Будь-то скло, метал, мармур або граніт, а природа все ж залишить свій слід на зовнішніх стінах будівлі, особливо в Києві, де величезний трафік автомобілів і постійні затори. А тому ці забруднення несуть з собою руйнівну силу і впливають на термін служби обробки, то очищення будівлі стане важливою частиною догляду за будовою, надаючи йому естетично привабливий вигляд і продовжуючи службу оздоблювальних матеріалів.
Щоб провести професійну чистку зовнішньої частини будівлі потрібно прийти за допомогою в компанію з надання послуг промислового альпінізму, домовитися про терміни виконання робіт, підписати договір. Компанія забезпечує абсолютну безпеку не тільки для кожного свого співробітника, але і стежить за безпекою випадкових перехожих. Тому всі процеси роботи ретельно налагоджені що запобігає нещасним випадкам. Для якісної мийки фасаду працівники використовують спеціально призначені для цього миючі засоби і пристосування.

Виконуючи цю роботу фахівці своєї справи знають які дії можуть принести ті чи інші очищаючі засоби на облицювання будівлі. Адже фасад може бути зведений з різних матеріалів: цегла, метал, камінь, пластик та ін. Часто використовуються нейтральні миючі речовини, але в період холодної погоди, зими, це незамерзаючі суміші. Забруднення органічних і неорганічних походжень осідають на обробці висотних будинків. Тому, часто виконуючи роботи з очищення фасаду, висотники користуються декількома скрупульозно підібраними співвідношеннями хімічних засобів.

 

Методи чистки фасадів

Найпопулярнішим методом чистки зовнішньої частини будівлі, який знайшов найбільшу поширеність, є мийка високого тиску. З її допомогою очищають вікна, скляне облицювання, цегляні стіни. Цей спосіб очищення найбільш функціональний і може застосовуватися для очищення від безлічі забруднень з зовнішніх стін, що мають саму незвичайну форму.
Фасади з каменю, таких як граніт і мармур, обробляють гідроструменевою мийкою невеликого тиску, у який додають слабкий лужний розчин. Використовуючи такий метод очищення, кам’яна будівля отримає новий вигляд.

 

Існує ще кілька видів очищення будівель:

  •  Мийка обробок зі стійких матеріалів з використанням надвисокого тиску в 400-1000 бар. Недолік: промокання стін;
  •  Мокра і суха піскоструминна обробка. У сухій обробці застосовується суміш повітря з абразивним металом, в мокрій ж застосовується суміш з водою; 
  • Використання струменевого чищення з додаванням сухого льоду.

 

Послідовність робіт

У кожному разі процес і черговість дій з очищення фасаду підбирається окремо для кожного об’єкта. Це залежить від матеріалу з якого виконаний фасад, так само береться до уваги ступінь забруднення будови. Чистку зовнішніх стін будівлі із застосуванням високого тиску можна розділити на такі етапи:

  • Визначення найефективнішого методу очищення і підбір потрібних очищувальних засобів. Для цього фахівці проводять тестування матеріалів, які використовувалися для обробки зовнішньої частини будівлі; 
  • Процес очищення. Нанесення працівниками компанії потрібного розчину речовини на зовнішні стіни будівлі.
  • Видалення миючого засобу з використанням струменя вода.

 

Вид очищаючого засобу, температура та інші фактори і умови впливають на щільність миючого засобу, з якого кута подавати воду на стіну, на відстань від форсунки до фасаду. Наші фахівці протягом короткого часу допоможуть подарувати Вашій будівлі новий вигляд, надати естетичну презентабельність, продовжити термін служби будови незалежно від того, в якій стадії забруднення воно потрапило до ваших рук.

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат