Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Видалення різних відкладень Київ

видалення відкладень

ТОВ «УкрАльп» виконує видалення сольових відкладень, висолів, видаленням сажі і кіптяви з фасадів, виводимо цвіль і грибок, усунемо іржу з конструкцій і фасадів в Києві та Київській області.

Очистити фасад будь-якої конструкції в самих важкодоступних місцях, від забруднень різного походження (відкладень солі, кіптяви, іржі, плісняви ​​і т.д.) у Києві та Київській області допоможе Вам бригада висотників компанії «УкрАльп». Наші співробітники очистять поверхні фасадів з цегли, пластику, каменю, металу, скла. Зроблять чищення забарвлених і оштукатурених конструкцій.
 

Видалення сольових відкладень (висолів)

Фасадний матеріал має властивості вбирати вологу. Спекотні погодні умови сприяють її випаровуванню. Волога йде, а сіль залишається. Таким чином з’являються сольові відкладення на поверхні. Для їх видалення ми користуємося спеціалізованими щітками і перевіреними часом очисниками. Ми зможемо провести не тільки чистку стін будівлі, а й здійснити гідрофобізацію — це ефективний профілактичний захід для запобігання появи висолів.
 

Видалимо сажу, гар і кіптява

Ці види забруднень зустрічаються на фасадах будівель, які були з тих чи інших причин схильні до спалаху. Бригада наших співробітників видалить сажу, гар і кіптява, позбавить Ваші стіни від чорних неприємних плям, що псують естетичний вигляд. Плюс, для зниження ризиків у майбутньому, щоб зменшити можливість повторного загоряння, очищену поверхню оброблять вогнезахисним засобом.
 

Видалення цвілі і грибка

Надлишок вологи на стінах будівлі призводить до появи цвілі і грибка. Гідрофобізація фасаду допомагає запобігти їх появі. Але якщо процес утворення вже почався, для очищення слід використовувати спеціальне обладнання і засоби, що мають антисептичні добавки. Наша компанія дає Вам гарантію на очищення фасадів різних конструкцій.
 

Видалення іржі

Поява буро-коричневих плям іржі на металі несе в собі руйнівну силу і згубно впливає на міцність конструкції в цілому. Для позбавлення від цієї проблеми звертайтеся до наших фахівців. Ми допоможемо видалити іржу з поверхні Вашої будівлі на будь-якій висоті і подбаємо про те, щоб вона не з’явилася знову.
 

Звертайтеся в ТОВ «УкрАльп»

Наша компанія надає послуги промислових альпіністів для видалення з’явилися плям на поверхні будівель будь-яких конструкцій. Ми очистимо фасад Вашої будівлі від найменших плям іржі, кіптяви, висолів, сажі і цвілі. Роботи проводяться професіоналами і фахівцями своєї справи, що дозволяє зробити все на вищому рівні і при цьому дотримуватися техніки безпеки. Скрупульозно очищаючи фасад, наші співробітники піклуються про Ваш будівлі, запобігаючи появі пошкоджень і надаючи йому первісний вигляд.

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат