Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Зовнішнє утеплення приватного будинку Київ

Зовнішнє утеплення приватного будинку

ТОВ «УкрАльп» виконує: зовнішнє утеплення котеджів, приватних будинків, дач в Києві та Київській області.

Дотримуючись сучасних технологій і новітніх способів утеплення будинків, фахівці компанії «УкрАльп» майстерно освоїли найпоширеніший і якісний метод утеплення фасаду — утеплення «мокрим» способом у Києві та Київській області.
Зберегти тепло і затишок у Вашому будинку, а також заощадити кошти що йдуть на оплату послуг з опалення будинку допоможе Вам утеплення приватного будинку зовні.
 
 

Основні етапи проведення робіт з утеплення будинків пінопластом і мінватою:

 • Кріплення теплоізоляційного матеріалу до стіни клеєм та дюбелями;
 • Армування зовнішнього шару теплоізоляції спеціалізованим клеєм і стекловолоконною сіткою;
 • Нанесення декоративного штукатурного шару;
 • Фарбування.
   

Утеплення приватного будинку, котеджу в Києві проведуть для Вас робітники ТОВ «УкрАльп». Це дасть Вам можливість:

 • скоротити витрати на опалення будинку до 60%;
 • зберегти прохолоду в приміщеннях влітку;
 • запобігти втраті тепла взимку;
 • підвищити звукоізоляцію стін;
 • зменшити товщину несучих стін при спорудженні будівлі, тим самим маючи можливість збільшити корисну площу приміщення;
 • збільшити термін експлуатації будівлі (зовнішнє утеплення будинку не тільки зберігає комфорт, але й несе захисну функцію від агресивного впливу навколишнього середовища на стіни);
 • забезпечити будинок надійним захистом на довгі роки (утеплення стін зовні, виконане за європейськими технологіями, прослужить Вам до 40 років).
   

 

Техніка виконання утеплення приватного будинку

Теплоізоляція представляє собою систему багатошарового нанесення і кріплення між собою певних матеріалів (пінопласт, стіродур, мінеральна вата, базальтові плити). Складається з таких шарів:

 • Грунтовка — основа системи, завданням якого є скріплення стіни з наступним шаром утеплення;
 • Монтаж утеплювача — утеплювач з мінеральної вати або пінополістиролу, кріпиться за допомогою спеціально призначеного клею та дюбелів;
 • Армування фасадною сіткою з нанесенням армуючого клею на плити теплоізоляції;
 • Нанесення кварцової ґрунтовки;
 • Декоративне оштукатурювання фасаду будівлі;
 • Фарбування (якщо штукатурка була не кольорована).
   

Вартість робіт по якісному утепленню будинків 

Утеплення фасаду приватного будинку (цегла, пінобетон, ракушняк, піноблок, шлакоблок) нескладне завдання для професіоналів. Але все ж ціни на утеплення можуть мінятися від різних факторів, що впливають на хід виконання роботи, що формують їх обсяг. Що ж входить у вартість теплоізоляції?
 

Давайте розглянемо основні фактори, що впливають на розрахунок ціни:

 1. Площа фасаду будівлі (приватного будинку, котеджу). В даному випадку, чим більше площа фасаду, який потребує утеплення, тим менше ціна роботи за м2;
 2. Рівність стін будинку. Якщо стіни будинку в деяких ділянках мають нерівну поверхню, тоді перед проведенням робіт, їх слід вирівняти з використанням додаткових матеріалів;
 3. Число кутів на фасаді. Цей фактор впливає на придбання потрібної кількості підсилюючих профілів і може збільшувати число зрізаних залишків матеріалу для утеплення;
 4. Товщина стін і матеріал, з якого зведений фасад будинку. Утеплення приватного будинку чи котеджу, в кожному окремому випадку, вимагає окремого підходу. Стіни будівлі зводять з різних матеріалів (бетону, цегли, газоблоку). Це впливає на вибір утеплювача і його товщину. Чим більше товщина утеплювача, тим дорожче його ціна.
 5. Матеріали кріплення. Монтаж утеплення виконується за допомогою спеціального клею і дюбелів. Товщина термоізоляційної плити впливає на довжину необхідних дюбелів. А чим вони довші, тим вище ціна на них.
 6. Вид утеплювача. Найбільш поширені матеріали для утеплення: мінеральна базальтова вата, екструдований пінополістирол, пінопласт. Кожен з них має свої переваги і недоліки. Якщо ж говорити про ціну матеріалу, то вибираючи пінопласт як утеплювач для дому, Ви можете помітити значну економію.
   

Утеплення приватних будинків від компанії «УкрАльп»

У місті Київ та Київській області свої послуги по утепленню будинків можуть запропонувати безліч компаній. Довірте цю справу фахівцям компанії «УкрАльп». Наші співробітники мають великий досвід роботи і гарантують якісне утеплення приватних будинків, котеджів, квартир. Звертайтеся в нашу компанію. Ми допоможемо зберегти затишок і тепло у Вашому домі.

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат