Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Мийка й очищення сонячних батарей (панелей) у Києві

 

ТОВ «УкрАльп» виконує: мийку і очищення сонячних панелей від бруду, пилу, листя, снігу і льоду в Києві та Київській області

Забруднені пилом, кіптявою, гілками, листям або покриті снігом сонячні панелі в значній мірі втрачають в продуктивності — втрати електроенергії в середньому складають приблизно 15-20%. Звичайно, сонячні панелі самоочищаються і можуть подбати самі за себе, але в залежності від кута нахилу і місця розташування батарей на них усе-таки може накопичуватися в значній мірі пил, бруд, пташиний послід, що позначиться на виробленні енергії. У зимовий період сонячні панелі майже повністю може закрити сніг, звичайно завдяки чорному або темно-синього кольору поверхні батарей, снігові маси швидко розтануть на сонці, але сонце може не виглядати з-за хмар по кілька тижнів, що зведе вироблення енергії до мінімуму. Тому, варто хоча-б раз на рік мити панелі, а взимку в міру необхідності очищати їх від снігу.

 

Як миють сонячні панелі професіонали (чи то пак, ми)?

Мийка з застосування деминерализованной і деионизированной води за технологією WFP (Water Fead Pole). Миття із застосуванням очищеної від домішок води, яка не залишає слідів після висихання, на відміну від звичайної води. При митті використовуються телескопічний штанги, зверху яких кріпиться щітка з м’якою щетиною і на неї подається вода, яка пройшла очищення від всіляких домішок і частинок. Ця вода працює як легка хімія і набагато краще відмиває поверхню ніж рідина з під крана, вона буквально втягує в себе бруд.

Плюси:
— Безпека, так як оператор може працювати з землі за допомогою телескопічних штанг
— Екологічність, так як не використовується хімія, а тільки чиста вода, то не забруднюється навколишнє середовище  

— Практичність, так як помиті поверхні даної водою, довше залишаються чистими
— Швидкість, так як мийка відбувається швидше, ніж ручна мийка на 30-50%.

 

Мийка панелей за допомогою апарату високо тиску. Завдяки високому тиску, яке забезпечує установка, вода подається з великою швидкість, що дозволяє ефективно очищати поверхню від бруду. Багато світових брендів випускають такі установки, тому на них є безліч аксесуарів, вони допоможуть виконати багато завдань по очищенню.

Плюси:
— Швидка швидкість очищення
— Велика кількість насадок, що допоможуть відчистити будь-який бруд
Мінуси:
— Після висихання панелей залишаються невеликі сліди від крапель
— Потрібен досвід, щоб не пошкодити поверхню панелей, так як вода подається під великим тиском.

 

Способи миття сонячних панелей самостійно

Попередження: всі роботи на покрівлі потрібно проводити безпечно для себе і оточуючих, використовуйте засоби індивідуального захисту !!!

Безпека перш за все, том, у перед тим як почати мийку, потрібно відключити панелі. Якщо ваші панелі знаходяться на землі, то для мийки вам вистачить авд (апарат високо тиску який використовують для миття машин) або швабри з довгою ручки і шланг з водою, плюс по більше мікрофібри. Якщо ж панелі знаходяться на даху, то краще ці роботи довірити професіоналам у яких є досвід роботи на висоті і спеціалізоване устаткування та обладнання.

Миття бажано проводити в похмуру погоду, рано вранці або ввечері, коли сонце не сильно нагріває поверхню батарей. Сонце настільки піднімає температуру на поверхні скла, що вода буде швидко випаровуватися залишаючи брудні розводи.

Категорично забороняється використовувати при митті металеві та пластмасові скребки, жорсткі абразивні матеріали, мітли та щітки з жорсткою щетиною, які можуть подряпати скляну поверхню панелей, що відобразитися на ефективності, так як подряпини будуть відкидати тінь.

Якщо водопровідна вода занадто жорстка, то вона буде залишати розводи після висихання, тому після миття, поки поверхня волога бажано ретельно протерти панелі мікрофіброю або вафельним рушником.

При прибиранні снігу з сонячних панелей, краще зробити це відразу після того як випав сніг поки він не взявся крижаною скоринкою і не утворилася ожеледь. Сніг можна просто здути Повітродуви або змести м’якою щіткою. Головне не «шкрябати» скла шкребками і щітками з жорсткою щетиною!

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат