Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Монтаж і встановлення сонячних панелей і колекторів на висоті Київ

ТОВ «УкрАльп» виконає висотне встановлення і модернізацію колекторів, батарей (панелей) на покрівлі і фасаді для сонячних електростанцій методом промислового альпінізму в Києві та Київській області

Наші працівники виконають установку сонячних панелей (батарей) на будь-якій висоті в незалежності від кута покрівлі та матеріалу покриття даху, наші висотники-монтажники також можуть провести монтаж на стрімких стінах будівлі. Промислові альпіністи фірми мають всі необхідні дозволи і знання для проведення таких робіт.

Якщо ви зважилися на установку сонячних панелей, колекторів і вирішили змонтувати їх на похилому даху або стіні останніх поверхів, то для проведення якісних і безпечних робіт не обійтися без висотників (що часто ігнорують багато фірм і використовують непідготовлених працівників без кірочок) і ось чому:

  1. Для проведення таких робіт кожному працівнику необхідно пройти курси підготовки і отримати посвідчення по електробезпеки і посвідчення на проведення особливо небезпечних робіт на висоті.
  2. Наявність професійного альпіністського спорядження і вміння правильно ним користуватися, допоможе провести роботи якісно, ​​безпечно і в потрібний термін без залучення спецтранспорту (автовишок, піконісок, підйомників) і будівельних лісів.
  3. Тільки досвідчені майстри з багаторічним досвідом зможуть змонтувати конструкції на фасаді будівлі і вирішити всі необхідні завдання, які можуть виникнути по ходу монтажу.

 

Модернізація сонячних електростанцій

Апетит приходить під час їжі і з часом більшість власників сонячних електростанцій хочуть їх модернізувати. Причини різні, деяким не вистачає потужності, деякі власники вирішили додати кіловат для більшого заробітку за зеленим тарифом, але суть одна — потрібно додавання певної кількості батарей.

Один з багатьох плюсів подібних електростанцій в можливості нарощування потужності без серйозних витрат. Ви завжди можете додати кілька акумуляторів або доставити на дах потрібну кількість панелей.

І якщо у Вас з’явилася така необхідність, ви завжди можете звернутися до нас і ми з радістю допоможемо Вам провести всі роботи. Набирайте наш номер і ми проконсультуємо Вас і підкажемо всю необхідну інформацію і допоможемо придбати і встановити обладнання.

Також ТОВ «УкрАльп» проводить обслуговування сонячних електростанцій

Сонячні електростанції це не тільки гарна інвестиція і безкоштовна екологічна електроенергія, це ще й дуже надійно — якісні сонячні панелі можуть експлуатуватися протягом 25-30 років без істотної втрати потужності. У станціях немає будь-яких рухомих і обертових частин, які згодом мали б вимагати своєї заміни або ремонту. І, якщо монтаж був проведений за всіма правилами, а матеріали використовувалися якісні, то можна не турбуватися про роботу станції довгі роки і спати спокійно.

Але, завжди є але! Кожному власнику хочеться отримувати від своїх сонячних панелей максимальний ефект і з цього все одно за ними доведеться трохи доглядати. Якщо ви живете недалеко від дороги, то доведеться їх чистити кілька разів на рік від пилу. В екологічно чистих районах Вам вистачить і однієї очистки протягом року. В середньому, як показала практика, пил, що осів на панелях знижує вироблення електроенергії на 10 — 20%.

Взимку вироблення електрику знижує не тільки туманна безсонячна погода, а й опади у вигляді снігу, що вкриває не тільки дах, а й панелі. Якщо після снігопаду буде сонячна погода, то завдяки темно-синьому або чорному кольору покриття панелі добре нагріються і сніг розтане вельми швидко сам по собі. Ось тільки сонця може не бути кілька тижнів, і сніг майже повністю може зупинити вироблення енергії.

Очистку та миття краще довірити професіоналам, людям які мають дозвіл і ліцензію на висотну роботу. Адже проводити роботи на даху небезпечно (особливо в зимовий період) і треба мати спеціалізоване обладнання для цього і вміння ним користуватися. Плюс, заодно з чищенням можна провести і поверхневий огляд системи і звернути увагу на всі контакти і кріплення, перевірити в якому вони стані. Просто, панелі мають досить не малу парусність і часом болтові з’єднання та контакти проводів можуть ослабнути.

Фахівці ТОВ «УкрАльп» з радістю здійснять комплексне обслуговування вашої сонячної станції:

  • Миття і очищення від снігу панелей
  • Підтягнутий все болти і гайки, перевірять стан конструкції
  • Перевірять прокладку електропроводки і їх з’єднань

 

Замовляйте послуги по монтажу в компанії «УкрАльп»!

Якщо у вас виникли питання, то телефонуйте до нас або пишіть на пошту. За вашим бажанням фахівець виїде до вас на об’єкт безкоштовно його огляне, оцінить обсяг, складе кошторис і прорахує ціну на монтаж сонячних панелей або колекторів. Наші промислові альпіністи будуть раді взятися за ваш об’єкт. Вибирайте «УкрАльп» і ми віддячимо вас якісною роботою!

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат