Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Фарбування покрівлі дахів Київ

ТОВ УкрАльп здійснює забарвлення дахів будинків. Фарбування металевої, оцинкованої, фальцевой, шиферної, металочерепиці та інших покрівель в Києві та Київській області.

Фарбування покрівлі — один з багатьох видів робіт, які здійснює наша фірма багато років по всій Україні. Особливо багато робіт виконано в Києві, в центрі якого безліч будинків з металевими покрівлями. З роками покриття даху втрачає свій початковий вигляд через безліч факторів. Злазить фарба, починається корозія і з’являється іржа. У міру «старіння» і «втоми» покриття даху, йому потрібно антикорозійна обробка та фарбування.

 

Що включає в себе послуга фарбування даху?

  • Гідроструменеве очищення (миття) даху АВД. За час експлуатації даху на ньому збирається багато бруду: пил, сажа, опале листя. Це все забивається в пори матеріалу, падає в жолоби і всілякі щілини в конструкції. Перед фарбуванням даху потрібно обов’язково її очистити і промити. Листя і гілки потрібно прибрати і добре відмити всю поверхню покрівлі, це дасть відмінну адгезію для лакофарбових матеріалів.
  • Очищення від іржі та злущується фарби. Більшість іржі і злущення фарби прибере гідроструйна обробка, але невеликі ділянки можуть залишитися. Для їх очищення ми використовуємо залізні щітки і болгарки зі спеціалізованими колами по очищенню металу. Це є черговим підготовчим етапом для професійного фарбування.
  • Перетворення продуктів корозії і знежирення поверхні. Для поліпшення адгезії, обов’язково потрібно обробити місця де була помічена іржа перетворювачем і знежирити всю покрівлю.
  • Грунтування поверхні. Переходимо до одного з найважливіших етапів — грунтовка поверхні. Без цієї процедури не обійтися, грунтовка це запорука довговічною служби лакофарбового покриття. Нанести цей матеріал можна як кистю або валиком, так і розпилювачем.
  • Фарбування даху. Завершальний етап роботи, який проводиться після висихання грунту. При фарбуванні потрібно нанести два рівномірних шари, при цьому обов’язково треба дочекатися повного висихання першого нанесеного шару і тільки потім приступати до нанесення другого. Колір можна вибирати будь-який, тут вже на все воля замовника. Можна також підібрати максимально наближений колір до старого покриття.

Які даху ми можемо пофарбувати?

Будь-які! Найчастіше до нас звертаються для фарбування металевих покрівель, але бувають і шиферні, металочерепиця. Іноді трапляються замовлення і на звичайній керамічній черепиці, але в таких випадках ми просто радимо добре її помити і вона буде виглядати майже як нова.

Два основних «підрозділів» металевих покрівель, це фальцева і оцинкована. Більшість старих будівель укриті саме ними.

 

Орієнтовна ціна на фарбування даху!

Зразкові ціни на фарбування ми привели в таблиці нижче, але, це орієнтовні цінні, адже саме на Вашу ціну можуть впливати безліч нюансів:

  • вид і вартість матеріалів;
  • кут даху і його конфігурація;
  • загальна квадратура яка підлягає фарбуванню.

                                 Фарбування даху ціна

Найменування робіт Од. вим. Ціна
Гідроструминне очищення даху   від 20 грн.
Грунтовка даху від 10 грн.
Знежирення поверхні від 5 грн.
Фарбування в 2 шари   від 25 грн.

Фінальний цінник може бути встановлений, тільки після огляду об’єкту фахівцем і озвучування замовником побажань на використовувані матеріали. Всі виїзди на об’єкти у нас безкоштовні!

 

Ми вже багато років на ринку. Із задоволенням допоможемо вам з забарвленням даху і не тільки! Телефонуйте, пишіть в ТОВ «УкрАльп» завжди раді Вас почути!

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат