Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Монтаж і демонтаж обладнання Київ

Монтаж і демонтаж обладнання

ТОВ «УкрАльп» виконує: монтаж і демонтаж антен, датчиків, точок доступу Wi-Fi, камер спостереження, систем блискавкозахисту та іншого обладнання у Києві та Київській області.

У наш час стає нелегко встановлювати різні зовнішні пристрої на фасадах будівель. Високоповерхових будинку і важкодоступність потрібної ділянки споруди «зв’язують» руки звичайному монтажнику. Для виконання таких завдань на висоті і були спеціально навчені наші висотники-монтажники, які представляють компанію «УкрАльп». Використовуючи метод промислового альпінізму, ми виконуємо роботи з монтажу самого різного устаткування, встановлюємо освітлення і рекламу не тільки на фасадах, але навіть на даху будівлі. Так само ми надаємо різні електромонтажні висотні роботи у місті Київ.

 

Монтаж антен 

Встановити супутникову антену на висоті дуже нелегко. Велику роль у цій справі віддається правильному вибору місця кріплення обладнання, тому це впливає на прийом супутником сигналу. Висотники нашої компанії виконають установку будь-якого виду антени, яким би важкодоступним не було місце кріплення, на якій би висоті воно не знаходилося.

Монтаж датчиків

Також наші майстри мають право на встановлення датчиків без обмежень у висоті і навіть на глибині споруди. Наприклад, при будівництві тунельного колектора. Наша компанія надає послуги не тільки з монтажу датчиків, але і за їх витяганню навіть із самих важкодоступних місць.

Монтаж точок доступу Wi-Fi

Якщо Вам потрібно провести роботи по установці точок Wi-Fi, звертайтеся до наших альпіністам. Монтажники-висотники грамотно і швидко впораються з цим завданням, застосовуючи свій професіоналізм і маневреність.

Встановлення камер спостереження

Наші майстри займаються установкою камер відеоспостереження в будь-якому заданому Вами місці. Торгові зали, готелі, підприємства, склади. Ви зможете проводити моніторинг цікавлять Вас подій встановивши камери спостереження з допомогою наших співробітників.

Монтаж систем блискавкозахисту

Подбайте про Вашу безпеку, встановіть систему блискавкозахисту! Ми встигли провести велику кількість таких робіт. А разом з цим роботи по установці громовідводів та їх компонентів, не залежно від висоти проведеної роботи.

 

Супутні послуги по догляду за обладнанням від ТОВ «УкрАльп»

  • Мийка й очищення. Частка обладнання від різного виду забруднень, кіптяви та іржі. 
  • Ремонт. У випадку, якщо Вам потрібен ремонт обладнання, яке розташоване на висоті, наші альпіністи полагодять його на місці, без необхідності демонтажу конструкції. 
  • Демонтаж. Наші висотники проведуть демонтаж обладнання на будь-якій висоті.

Професійний монтаж обладнання від «УкрАльп»

Втілити Ваші плани в реальність дуже легко! Тільки наберіть зручний для Вас номер телефону, який ми вказали на сайті і ми надамо Вам допомогу, виконаємо необхідну задачу надійно і якісно.

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат