Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Монтаж і демонтаж вікон, склопакетів і скління Київ

Монтаж і демонтаж вікон і скління

ТОВ «УкрАльп» виконує: висотний монтаж і демонтаж скління, заміна склопакетів, герметизацію остеклений альпіністами в Києві та Київській області.

Якщо перед Вами постало завдання скління або монтажу вікон на висотних будівлях, Вам не про що хвилюватися. Альпіністи-висотники з ТОВ «УкрАльп»завжди раді прийти Вам на допомогу у Києві та Київській області. Адже монтаж склопакетів і скління на великій висоті досить небезпечне, складна і відповідальна справа. Ці турботи ми візьмемо на себе. Наша компанія надає послуги з встановлення скляних конструкцій і монтажу скління.
Засклити вікна, балкони, лоджії, фасад, дах, зимовий фасад, зенітні ліхтарі, алюмінієві світлопропускні конструкції — всі ці види робіт в нашій компанії виконують досвідчені промислові альпіністи.
 

Етапи робіт по склінню

Пункти виконання монтажних робіт по склінню:

  •  Зовнішнє вивчення місця засклення. Альпіністське спорядження дає можливість працівникам нашої компанії провести детальний огляд робочої поверхні і наявного скління. 
  • Замеріваніе обсягів скління. Наші фахівці скрупульозно ставляться до вимірів необхідного скління, тому їх безпомилковість сприяє монтажу якісного скління.
  •  Ізготавліваніе деталей скління. Наші партнери — провідні виробники з виготовлення деталей скління. Це так само сприяє скороченню часу необхідного для виконання робіт, тому що наші працівники завжди мають все необхідне під рукою.
  •  Установка скління. Висотники нашої компанії можуть проводити монтаж на будь-яких поверхнях. Не має значення, вертикальні вони або горизонтальні. Ми проведемо монтаж скління для різних будівель: нових, що будуються, замінимо старе скління.
  •  Герметизація. Забезпечити надійну герметизацію — одне з головних завдань, яке ми ставимо перед собою при монтажі скління. Всі стики і шви будуть загерметизовані швидко і високоякісно.

 

Супутні послуги по догляду за скляними поверхнями:

  •  Мийка. Професійне миття вікон і скління з використанням найефективніших засобів та спеціалізованого обладнання.
  •  Ремонт. Якщо Вам потрібно відновити герметизацію стиків рам у укосів і підвіконь, виконати регулювання, змазування або зробити заміну рухомих деталей, матеріалів або ущільнювачів наші майстри виконають ці завдання на вищому рівні. 
  • Демонтаж. Роботи з демонтажу скляних ділянок будови, очищення та підготовка прорізів у новому склінню.

 

Проводьте монтаж і скління з компанією «УкрАльп»

Наші співробітники виконають для Вас монтаж скління різних видів. Зателефонувавши нам, Ви можете в телефонному режимі або по інтернету подати заявку і наш сметчик приїде на зустріч у призначений Вами час, огляне об’єкт і оголосить приблизну вартість необхідних робіт.

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат