Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Ремонт і фарбування фасадів Київ

Компанія «УкрАльп» виконує: фарбування, ремонт, облицювання та оздоблення фасадів у Києві та Київській області

ремонт і фарбування фасадів у Києві та Київській області

Чи є другий шанс справити яскраве враження?

Очевидність відповіді зрозуміла, на це просте питання. Виникає друге питання? Чому певні компанії не приділяють особливої важливості чистоті, свіжості, яскравості і презентабельному вигляду свого будинку.

Гарний фасад, безпечна і доглянута поруч з ним територія — це завжди збільшення симпатії клієнта і гарант його довіри і прихильності до вас і вашої компанії.

 

Навіщо необхідно регулярно проводити ремонт і фарбування фасаду?

Стабільність, надійність, благополуччя вашої компанії, відсутність фінансових проблем, її рейтинг затребуваності — про це говорить бездоганний зовнішній вигляд.

Бездоганний зовнішній вигляд будинку дарує вам комфорт, істотно підвищує зовнішню естетичну красу і значно піднімає свою цінність. Вартість таких будинків і квартир в них стоять на порядок вище.

При відсутності тріщин і мікротріщин автоматично досягається потрібна герметизація. Відбувається захист від додаткового проникнення вологи та холоду всередину стіни, від її руйнування від виникнення вогкості, цвілі, грибків.

 

Що продовжує термін служби і довговічність будівлі в цілому?

  • Вчасно проведений ремонт з нанесенням штукатурки, фарбування, перешкоджає природним явищам руйнувати фасад будівлі і продовжує цілісність конструкції в цілому.

 

Кому краще довірити виконання відновлювальних робіт фасаду?

Переваги виконаних робіт промисловими альпіністами: «Це якість і ціна, безпека і гарантія. Альпіністи виконали всі роботи швидко, старанно, без додаткових незручностей на прилеглих територіях. Це новий сучасний підхід до роботи: кваліффікація, професіоналізм, бездоганне ставлення до роботи. Якщо порівнювати з роботою звичайних фасадчиков і малярів — це куди більш економічний спосіб привести будівлю до ладу. Адже ціна на оренду спецтехніки висока, вона займає багато місця, а установка лісів, це додатковий час на монтаж. Для роботи промислових альпіністів всього цього не потрібно, а значить ви економите час і гроші «

 

Спектр послуг і можливості професійних промислових альпіністів з ремонту й відновлення фасадів:

 

Чому варто скористатися нашими послугами?

Обов’язкове надання гарантії на проведені роботи. Застосування новітніх розробок, сучасних технологій, використання матеріалів вищої якості. Адже чим якісніше використовувався матеріал, тим довше буде експлуатація фасаду.

Економія вашого часу. Ми виконуємо послуги на всі види робіт комплексно.

Кваліффікація, досвід і вправність промислових альпіністів дозволяє їм якісно і старанно виконувати весь спектр необхідних робіт.

Важливо! Відновлюючи фасад ми дійсно зміцнюємо його, усуваючи дефекти, а не просто «замазуємо їх» — це є гарантією якості та довговічності виконаної роботи.

Точно дотримуючись всіх пунктів певної технології, альпіністи обов’язково готують поверхню фасаду перед фарбуванням, очищають і грунтують її. Це забезпечує не тільки привабливість нанесеного кольору, а і міцність, добротність, довготривалість.

 

Враження нашого замовника, який звернувся до нас за допомогою і зробив своє замовлення:

«Я, абсолютно задоволений і приємно вражений виконаною роботою і співпрацею з фірмою «УкрАльп». Будівля, в якій я живу, була в занедбаному стані: ремонти проводилися дуже давно і косметичні теж. Потрібні були серйозні відновлювальні роботи — це було видно навіть неозброєним поглядом непрофесіонала. Перед початком робіт фахівці провели необхідні процедури з діагностики технічного стану будівлі. Склали послідовний звіт з аргументами, описом всіх пошкоджень і необхідними роботами щодо їх усунення та відновленню початкового стану фасаду. Також були описані попередження про наслідки — якщо ці роботи не будуть проведені. Потім були послідовно проведені роботи з підготовки поверхні, потім виконані ремонтні або відновлювальні роботи. Після проведення всіх зовнішніх робіт: фарбування фасаду, відновлення архітектурних елементів, повної реконструкції будівлі, альпіністи обробили всю зовнішню поверхню спеціальними засобами, які захищають і оберігають будинок від руйнівного впливу вологи і пилу.

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат