Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Фарбування різноманітніх металоконструкцій Київ

ТОВ «УкраАльп» виконує: фарбування металоконструкцій, димових труб, резервуарів, сховищ, силосів в Києві та Київській області

Забарвлення конструкцій будь-якої висоти і складності під силу промисловим альпіністам нашої компанії «УкрАльп». Маючи у своєму розпорядженні спеціальне спорядження, вони можуть піднятися на будь-яку висоту і провести роботи з фарбування в самій важкодоступній точці. Жоден елемент конструкції не залишиться непоміченим нашими фахівцями і буде ретельно пофарбований.

 Фарбування конструкцій

Забарвлення металоконструкцій

Перш ніж розпочати роботи з фарбування металу, потрібно скрупульозно очистити конструкцію від іржі і пилу. Потім слід її відшліфувати, що забезпечить міцне зчеплення фарби і металевої поверхні. Проведення робіт по грунтовці і фарбуванні металевих конструкцій надають їй стійкості перед корозією і забрудненнями, наділяють стійкістю перед впливом вологи. Якісний і ефективний фарбування для Ваших конструкцій пропонує наша компанія «УкрАльп».

 

Забарвлення димових труб

Наші професіонали можуть пофарбувати димові труби різного призначення, починаючи від труб невеликого розміру, монтованих на дахах житлових будинків, закінчуючи великогабаритними промисловими трубами. Фарбування труб проводиться за всіма правилами. В обов’язковому порядку наші працівники перед фарбуванням чистять труби від різних забруднень, таких як бруд, цвіль, кіптява і т.д. Відновлювальні роботи такого плану допоможуть запобігти руйнівний процес і зупиняють вже розпочатий.

 

Забарвлення резервуарів, сховищ, силосів

Володіючи технологіями фарбування різних конструкцій, наша компанія надасть Вам послуги з фарбування таких ємностей і будов: резервуарів, силосів, сховищ, об’ємних баків, водонапірних башт та ін. Враховуючи всі нюанси цієї роботи, ми проводимо докладну чистку та обробку фарбується захисними складами. Тільки після цього наноситься фарба, яка несе захисні властивості і додає естетичний вигляд конструкції.

 

Фарбування фасадів

Ці роботи проводяться не тільки для того, щоб принести будівлі естетично привабливий вигляд. Вона несе в собі захисні властивості, які допомагають поверхні придбати стійкість перед впливом навколишнього середовища. Промислові альпіністи нашої компанії проведуть роботи з фарбування будівлі незалежно від його висоти. Вони повністю пофарбують фасад будови і всі прилеглі до нього елементи. Фарбування віконних рам, водостічних труб, відливів, підвіконь, різних виступів, зовнішніх укосів, і вентиляційних коробів буде виконана акуратно і якісно.

 

Високоякісні роботи з фарбування конструкцій від ТОВ «УкрАльп»

Замовляючи послуги з фарбування конструкцій в нашій компанії, Ви не тільки довіряєте справу в руки професійним малярам-альпіністам, але й істотно економите кошти, які були б витрачені на оренду необхідної техніки та будівельних лісу. Все спорядження та обладнання для проведення робіт наші фахівці мають при собі. Штат співробітників ТОВ «УкрАльп» завжди прийде Вам на допомогу!

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат