Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Прикраса вулиць та фасадів Київ

Промислові альпіністи ТОВ «УкрАльп» допоможуть Вам прикрасити: фасади будинків, підприємств, ТРЦ, вулиці, а також всілякі конструкції в Києві та Київській області.Прикраса

Досить часто в рекламних, комерційних цілях, перед важливими подіями і святами, компанії, організації, та й мешканці приватних будинків, приходять до рішення про те, що потрібно прикрасити будівлю, виділити його на тлі стоять поруч будівель. Зробити його привабливіше і гарніше. Але як це зробити, не звертаючись до послуг архітекторів і дизайнерів? Як обійтися без зайвих витрат на зведення нових складних конструкцій? Відповідь проста: монтаж декоративних елементів (світлодіодів, плакатів, стрічок, повітряних куль і т.д.) за допомогою промислового альпінізму! Співробітники компанії «УкрАльп» проведуть установку всіляких декоративних елементів і виділять Ваше будівлю на тлі всього міста Києва!

 

Ми допоможемо прикрасити:

  •  Зовнішню (фасад) і внутрішню частини будівлі. Монтаж будь-яких декоративних елементів: мерехтливих різнобарвних світлодіодів, куль, плакатів з тематики, декоративних панелей різних форм, всіляких деталей, оформлених у стилі компанії, і т.д .; 
  • Дах. Монтаж декоративних елементів, конструкцій на Ваш смак; 
  • Дерева. Декорування за допомогою прикрас з лампочок, стрічок, новорічних (відповідних будь-якого іншого свята) іграшок; 
  • Вулицю. Монтаж гірлянд, плакатів, транспарантів і т.д.

 

Досвід роботи по декоративному прикрасі будинків і вулиць в задоволення.

Кожен раз, отримуючи замовлення на декоративне оформлення різних конструкцій і будівель, співробітники нашої компанії відчувають величезну радість від майбутньої роботи. Адже роботи з монтажу, ремонту й іншому сервісному обслуговуванню — буденна справа для наших висотників. А декорування приміщень, будинків, вулиць викликає в душі почуття свята.
Так приємно створювати щось красиве, незвичайне своїми руками. Удвічі приємніше бачити задоволене обличчя замовника, який радий витраченим зусиллям. Адже крім того, що будівля почала помітно виділятися на тлі інших будівель, декоративна прикраса привернуло до нього погляди нових покупців і відвідувачів, що в підсумку зіграло як рекламний хід і принесло замовнику додатковий дохід.
Бригада наших співробітників має за своїми плечима досвід роботи з монтажу прикрас на різних об’єктах: мостах, деревах, екстер’єрах і фасадах будівель, на вітринах і вулицях до свят (Новий Рік, 8-е березня, День Закоханих і т.д.)

 

Прикраса світловими діодами

Великою популярністю в даний час, при декоруванні вулиць і будівель, користуються світлові діоди. Вони вважаються найвигіднішими і сучасним способом зовнішнього прикраси — яскраві, енергозберігаючі лампочки, представлені у вигляді стрічок, шнурів, світлодіодного дощу, пластикового гнучкого дроту з маленькими лампочками всередині (дюралайт) і т.д.
Монтаж такого виду прикрас проводиться швидко, а термін їх експлуатації Ви встановлюєте самі. Вони будуть не тільки радувати Вас і оточуючих протягом довгого часу, але і не нададуть загрози для пожежної безпеки Вашого майна.

 

Декоративна прикраса будинків і вулиць від «УкрАльп»

Прикрасити будь-яку конструкцію або будівля в м.Київ та Київській області допоможе Вам бригада фахівців компанії «УкрАльп». Наші співробітники мають весь перелік необхідних документів та допусків для роботи з електричною технікою на висоті. Досвід роботи з декоративними елементами дає нам можливість виконати поставлене завдання в короткі терміни, швидко і якісно. Телефонуйте нам! Ми з радістю допоможемо додати Вашому будинку небувалу красу! Контактні номери телефонів Ви можете знайти на сайті.

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат