Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Обезпилювання, мийка і прибирання конструкцій на висоті Київ

ТОВ «УкрАльп» виконує висотне знепилювання, миття і прибирання цехів, промислових складів і виробничих приміщень, металоконструкцій, ферм, балок, світильників, повітропроводів та стель альпіністами в Києві та Київській області.

Обезпилювання

Сучасні промислові приміщення виконані так, що дах будівлі розташовується на фермах. Відносяться до таких будівель ТРЦ, автоцентри, складські приміщення і фабричні будови. Тут хоч як крути, рано чи пізно на фермах і металоконструкціях збереться пил, що спричинить негативні наслідки:

 • Підвищення пожежонебезпеки (в деревообробних цехах)
 • Антисанітарія (в харчовій промисловості)
 • Погіршення мікроклімату в приміщеннях

У виробничих приміщеннях ферми і балки найчастіше знаходяться на значній висоті. Виходячи з цього, для їх безпечного очищення бажано залучати професіоналів з допусками до висотної роботі.

  Такі роботи зазвичай проводяться декількома способами: за допомогою сходів, вишок-тур, лісів, механічних вишок, а також за допомогою верхолазів. Перед початком виконання робіт, різне обладнання знизу вкривається щоб захистити його від падаючого пилу і бруду. При знепилюванні і прибиранні ферм і балок висотники переміщаються по ним за допомогою страхувальних вусів у міру пересування перестібаючи їх.

З інструменту під час проведення знепилення зазвичай використовують ранцеві пилососи. Його дуже зручно закріпити за спиною у висотника, щоб він не заважав йому пересуватися по конструкціях.

 

Наша компанія проведе якісне усунення пилу з таких поверхонь:
 

 • несучі балки, дахи стропильних ферм, стельові конструкції; 
 • ліпнину і фасади; 
 • металеві конструкції;
 •  промислові верстати; 
 • прилади освітлення.

Одночасно з роботами по прибиранню пилу на важкодоступних поверхнях, бригада висотників нашої компанії проведе при необхідності: очистку мийку стін, видалить відкладення, вимиє склопакети й засклення. Щоб зменшити процес подальшого утворення пилу, ми опрацюємо поверхню конструкції антистатичним засобом.
Очищаючи поверхню від інших, більш складних забруднень, плям, використовуються спеціально призначені засоби, які ефективно борються з забрудненнями і надають конструкції первозданний вигляд.

 

Прибирання пилу з світильників і балок

Прибрати пил з конструкцій під стелею або комунікаціях, які розташувалися на висоті вище 1,3 метра від підлоги в промислових приміщеннях і цехах можуть тільки люди, які мають право працювати на висоті. Для безпечного здійснення таких робіт залучаються тільки ті фахівці, які пройшли спеціалізоване навчання і мають всі необхідні законодавством України допуски. Таких фахівців називають промислові альпіністи або верхолази і вони зазвичай працевлаштовані у фірмах, що спеціалізуються на висотних роботах, таких як наша.

 

Обезпилювання та мийка складів, стель, цехів і інших промислових приміщень

У приміщеннях де відбувається промислове виробництво на фермах і металоконструкціях збирається багато токсичного і пожежонебезпечного пилу. Дана загроза не завжди помітна, адже її складно помітити з землі. Видалення пилу в таких приміщеннях бажано проводити на регулярній основі не менше одного разу на рік, для зниження небезпеки виникнення пожежі. І в першу чергу це треба віднести до підприємств, пов’язаних з деревообробкою, хімічним і целюлозно-паперовим виробництвом.

 

Висотне очищення від пилу інженерних комунікацій і металевих конструкцій

Видалення пилу на висоті здійснюють за допомогою портативних пилососів з відповідними для цієї роботи насадками. І тут важливо врахувати застосування тільки іскробезпечних спеціальних пилососів, особливо в приміщеннях де зібралося багато пилу. Під час знепилення не зайвим буде провести вологе прибирання. У цехах з фармацевтичним, харчовим або хімічним виробництвом підвищені норми до чистоти і саме з цієї причини там часто доводиться застосовувати спиртові та інші дезинфікуючі склади.

 

Очищення від пилу важкодоступних конструкцій, таких як: стельові балки, ліпнина, кабельні лотки та вентиляційні труби завдання не з легких, яке складно вирішити звичайними способами. Метод промислового альпінізму універсальний і за допомогою нього працівники клінінгової компанії легко і безпечно потрапляють навіть у важкодоступні забруднені місця без залучення підйомної техніки. Ще один важливий плюс полягає в тому, що для проведення робіт не буде потрібно зупиняти виробництво.

Очищення конструкцій від пилу потрібно не тільки промисловості, але і стадіонів, спортивних баз, закритим тенісних кортів, театрам і ТРЦ.

Наші співробітники виконають роботи в будь-який зручний для Вас час, не важливо ніч це або вихідний.

 

Протирання і видалення пилу з елементів освітлення

Світильники дуже люблять збирати пил в процесі експлуатації, особливо коли вони знаходяться в виробничих приміщеннях. Так як вони знаходяться під стельовими конструкціями, дістатися туди можна тільки за допомогою висотників і професійного устаткування. Під час проведення робіт необхідно відключити подачу електрики і приступати до роботи. Світильники можна чистити за місцем їх розміщення, але можна і знімати плафони з кріплень і передавати вниз для очищення. Нашим фахівцям не важливо, маленький плафон необхідно протерти, або величезну люстру, і в тому і в тому випадку ми з задоволенням впораємося з роботою.

 

Очищення виробничого устаткування і танків

Величезний досвід з очищення на висоті промислового обладнання, силосів і танків увібрали в себе наші фахівці. Спосіб очищення залежить від ступеня і характеру забруднень в кожному окремому випадку. Важкодоступність теж не останній фактор.

Для нержавіючої сталі, якщо з такого металу зроблена зовнішня поверхня баків ми застосовуємо спеціальні засоби для полірування й обробки нержавійки.

Ми не вузьконаправлені фахівці, тому зможемо не тільки зробити знепилювання і обробку антистатичним складом, але і поміняємо при необхідності спринклери (спринклерні зрошувачі) і системи пожежогасіння.

 

Послуги з миття і очищення від пилу у Києві

Обезпилювання проводиться наступним чином:

Співробітники нашої компанії — промислові альпіністи з величезним досвідом робіт, які часто виконують роботи з усунення запиленості та інших забруднень на висоті. Для кожного окремого випадку потрібен свій підхід і використання окремого методу боротьби з забрудненнями, що пов’язано з їх кількістю і висотою, на якій вони розташовуються.

Також ми, за Вашим бажанням, можемо провести наступні роботи з прибирання:

 •  Вологе прибирання оброблених конструкцій;
 •  Нанесення полірувальних засобів на прилади з нержавіючої сталі; 
 • Дезінфікуюча обробка конструкцій, дотримуючись гігієнічних вимог у виробничих цехах.

 

Проводьте чистку поверхонь від пилу з компанією «УкрАльп»

Наша фірма надає послуги на висоті в Києві та Київській області не перший рік. Співробітники фірми володіють величезним досвідом проведення різних робіт на висоті, в тому числі і з чищення поверхонь від запиленості та забруднень. Вони очистять і оброблять всі потрібні поверхні конструкцій, навіть там, куди здається не можна дістатися.
Щоб замовити проведення робіт з знепилюванню, Вам потрібно всього лише зробити дзвінок в нашу компанію. Спеціаліст ТОВ «УкрАльп» виїде до Вас для того щоб оглянути об’єкт і розрахувати обсяг і вартість необхідних робіт. Ця послуга надається абсолютно безкоштовно.

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат