Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Обробка складами Київ

ТОВ «УкраАльп» виконує: антикорозійну, вогне-, гідро- і антистатичну обробку конструкцій для їх захисту в Києві та Київській області.

Antikoroziya

Використовуючи метод промислового альпінізму, наша компанія ТОВ «УкрАльп» проводить обробку конструкцій та елементів будівель спеціалізованими складами. Вони допомагають Вашій будівлі зберігати первозданний вигляд і запобігти впливу на них навколишнього середовища і часу. Ми обробляємо антикорозійними, гідроізоляційними, вогнезахисними і антистатичними засобами фасади, покрівлю, металеві конструкції. Роботи проводимо на конструкціях з дерева, металу, пластику, скла, каменю і т.д.

 

Антикорозійний захист

Провести обробку металоконструкцій антикорозійними засобами зможуть для Вас наші промислові альпіністи. Захист такого виду застосовується до різних металевим виробам. Роботи проводяться на конструкціях різної величини і площі. Перед нанесенням антикорозійних засобів, проводиться так само зачистка поверхні від відкладень іржі.

Етапи нанесення антикорозійного кошти:

 •  Досконально піскоструминне очищення металевої поверхні від іржі; 
 • Знежирення за допомогою водних миючих розчинів; 
 • Нанесення грунтовки на конструкції; 
 • Фарбування або емалювання металевої поверхні за допомогою розпилювача.

 

Вогнезахист

Різні поверхні потребують обробки, для більш стійкою захисту від вогню: дерев’яні, металеві, кам’яні і т.д. ТОВ «УкрАльп» виконує роботи з нанесення спеціально призначених коштів на поверхні різних конструкцій. Перш ніж провести обробку, потрібно видалити існуючі залишки кіптяви, сажі і гару.

Які властивості надає конструкції нанесення вогнезахисних засобів на поверхню: 

 • Підвищується огнеустойчивость, випадки загоряння в таких випадках значно знижуються; 
 • Уповільнює поширення вогню у випадку пожежі; 
 • Допомагає боротися з вогнем набагато швидше.

 

Гідроізоляція

Для того, щоб позбутися від цвілі, висолів, грибка і провести профілактику їх появи, існують спеціальні гідроізоляційні склади. Вони наносяться тонким шаром на поверхню, допомагають поліпшити водостійкість конструкції і запобігти вбирання вологи. Наша компанія так само допоможе Вам провести чистку від неприємних плям, плісняви, якщо вони мали місце з’явитися до обробки гідроізоляційними засобами.

Що дає гідроізоляція:

 •  Захищає матеріал від впливу вологи і процесу природного руйнування, який вона в собі несе; 
 • Підвищення теплозахисних властивостей конструкції; 
 • Відмінний захист щілин між елементами від вологи; 
 • Оброблений матеріал надійно захищений від проникнення води в його структуру.

 

Антистатичний захист

У приміщеннях з сухим мікрокліматом утворюється велика кількість пилу. У таких умовах утворюється підвищений статичну електрику і предмети починають «битися струмом». Для того, щоб позбутися такого ефекту і дискомфорту з ним пов’язаним, предмети обробляються антистатичним складом.
Ці кошти використають для обробки різних поверхонь і виробів: підлогового покриття, меблів, техніки, пластикових виробів та ін. Антистатичні засоби підбираються індивідуально для кожного випадку. Нанесення спеціалізованих засобами запобігає надмірне поява пилу. Ми проведемо також роботи по знепилюванню конструкцій, якщо дана проблема виникла перед Вами.

 

Обробка складами з компанією «УкрАльп»

Наша компанія пропонує Вам не тільки швидке рішення виниклої перед Вами проблеми, а й приємні умови співпраці. Проведіть обробку конструкцій захисними складами з ТОВ «УкрАльп». Ми із задоволенням станемо Вашим надійним помічником з проведення висотних робіт у м.Київ та Київській області.

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат