Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Очищення конструкцій Київ

Очищення конструкцій

ТОВ «Укр Альп» надає послуги з професійної чистці і миття: систем вентиляції, димоходів, металоконструкцій, покрівлі та куполів, реклами, висотних будівель і різних конструкцій у Києві та Київській області, за допомогою спеціальних засобів, використовуючи метод промислового альпінізму.

Проводити профілактичну чистку конструкцій від пилу, забруднень і відкладень слід постійно. Це покращує продуктивність обладнання, продовжує термін його служби, допомагає правильній експлуатації техніки.

 

Частка вентиляції

Провести роботи з очищення вентиляційних систем житлових і промислових будівель Вам допоможуть промислові альпіністи нашої компанії. У багатьох випадках очистити вентиляцію можна тільки вдаючись до допомоги висотників. Якщо ви помітили порушення роботи системи або закупорку шахти, звертайтеся в нашу компанію. Наші співробітники проведуть огляд і аналіз ситуації і повідомлять Вам про заходи, які слід вжити для очищення вентиляції та видалення засмічень. Якщо ж причиною збою в роботі є неправильна врізка, наші фахівці підготують висновок для належних контролюючих служб.

 

Чистка димоходів

Сажа і пил основні причини забруднення димоходу в процесі його експлуатації. Вони перекривають робочий перетин труби, тому періодично слід проводити чистку димоходів, тому його чистота впливає на якість роботи і збільшує термін служби каналу. Очищення труб зовні ми проводимо застосовуючи спеціалізоване професійне обладнання та напрацьовані роками навички. Крім цього, ми можемо провести очистку труб від плям і відкладень і з зовнішнього боку.

 

Очищення покрівлі і куполів

Висотники допоможуть даху будь-якої будівлі бути завжди в доглянутому вигляді. Ми проведемо чистку від снігу та бурульок взимку, допоможемо прибрати будівельне сміття, атмосферні забруднення, різні види відкладень в будь-який час року.

 

Очищення металоконструкцій

Компанія «УкрАльп» надає послуги з очищення будь-яких металевих конструкцій. Видалити забруднення з ангарів, перекриттів, ферм, балок, колон — все це зроблять для Вас наші висотники. Очистять поверхню від найстаріших плям та іржі. Проведуть профілактичні роботи від прояву іржі, покриваючи металеві конструкції антикорозійним складом.

 

Очищення реклами

Прибрати з’явилися з часом забруднення на висотних рекламних конструкціях, допоможуть Вам послуги промислового альпінізму нашої компанії. Наші фахівці проведуть роботи з очищення не піддаючи поверхню реклами пошкодження. Вона знову приверне погляди людей, виблискуючи чистотою, закликаючи скористатися послугами і товарами Вашої компанії.

 

Очищення ємностей для зберігання

Найрізноманітніші ємності для зберігання схильні, з часом, появі на внутрішніх стінках щільних забруднень. Без професійного чищення тут не обійтися. Можуть знадобитися роботи з очищення таких споруд, як сховища, силоси, резервуари, водонапірні башти. Висота таких конструкцій підвладна висотникам нашої компанії «УкрАльп».

 

Миття і чищення висотних конструкцій з ТОВ «УкрАльп»

Провести мийку і чистку конструкцій будь-якого виду сучасними професійними методами допоможуть Вам спеціалісти нашої компанії. Маючи величезний досвід виконання робіт з очищення та миття споруд, вони швидко, якісно і ефективно впораються з поставленим завданням. Ми чекаємо Ваших дзвінків!

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат