Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Обслуговування покрівлі Київ

Обслуговування покрівлі

Проблеми, які можуть виникнути з покрівлею Вашого будинку, допоможуть вирішити промислові альпіністи компанії «УкрАльп» у Києві та Київській області. Наші монтажники-висотники готові виконати будь-які роботи по сервісному обслуговуванню даху, а також її повної заміни. Ми працюємо над монтажем м’якої й твердої покрівлі, застосовуючи новітні технології та дотримуючись усіх правил установки. А для того, щоб труднощів більше не виникало, Ви можете укласти з нашою компанією договір на довгостроковій основі по повному обслуговуванню покрівлі.
 

Довгостроковий договір про сервісне обслуговування покрівлі від «УкрАльп»

Роботи з обслуговування покрівлі при укладенні сервісного договору: 

 • Професійна діагностика і ретельний огляд даху на наявність пошкоджень і несправностей; 
 • Усунення неполадок різного походження, якщо такі були виявлені в ході проведення діагностики;
 •  Установка систем по снігозатриманню і обігріву даху нашими фахівцями, що допоможе збільшити термін і якість її служби;
 •  Частка покрівлі від снігу, криги, вивезення снігу та збитих бурульок;
 •  Проведення косметичного та капітального ремонтів покрівлі;
 •  При необхідності, монтаж водостічної системи та її повне обслуговування.
   

 

Переваги укладення договору з довгострокового обслуговування покрівлі

Компанія «УкрАльп» пропонує Вам позбутися від турбот по догляду за дахом і надати цю справу професіоналам нашої компанії. Укладаючи договір на довгостроковій основі, Ви отримуєте гарантію якісного обслуговування та вигідні умови співпраці.

Ми зобов’язуємося виконувати:

 • Регулярну діагностику покрівлі будівлі;
 • Профілактичні роботи;
 • Своєчасне видалення виявлених пошкоджень і неполадок даху.

Обслуговування такої якості ми пропонуємо всім, хто прагне зберегти і продовжити бездоганне стан покрівлі на довгі роки. Укладайте договір з компанією «УкрАльп» та отримайте професійне обслуговування досвідчених фахівців.

 

Вирішуємо проблеми з покрівлею разом!

Надаючи роботи з покрівлею висотникам нашої компанії, Ви зможете на довгий час позбутися від турбот пов’язаних з нею. Співробітники «УкрАльп» нададуть якісне своєчасне обслуговування і забезпечать постійне утримання даху Вашого будинку в ідеальному стані. Чекаємо Ваших дзвінків!

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат