Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Монтаж і демонтаж сіток та загороджень Київ

ТОВ «УкрАльп» виконує: ремонт, монтаж і демонтаж захисно-вловлюючих решіток (ЗВР), сіток та огорож в Києві та Київській області.

IMGP4239-2

Встановлюючи захисні сітки при проведенні будівельних робіт, Ви допомагаєте запобігти можливості таких випадків як:

Типи захисних конструкцій, що встановлюються при проведенні ремонтних робіт на об’єктах у Києві та Київській області:

 

Захисно-вловлюючі сітки

Монтаж захисних систем альпіністи нашої компанії проведуть на будь-якій висоті і на конструкціях будь-яких форм. Дуже часто нам доводиться виконувати установку захисно-вловлюючих сіток класу Т, тому вони охоплюють весь периметр будівлі і можуть утримати при падінні з 6-ти метрової висоти над рівнем сітки до 100 кг ваги як вантажів, так і людей. Однією з переваг даних систем також є їх легкість в переміщенні, що забезпечує доступ крана і не перешкоджає у роботі з нижніми поверхами.

Захисно-вловлюючі решітки (ЗВР)

Встановлюючи захисно-вловлюючі решітки, Ви вберігає проходять повз людей від нещасних випадків, що можуть статися у будівель, що знаходяться в аварійному стані. Міцний металевий каркас і сітка в цьому випадку являють собою стійку, міцну систему захисту. Дані конструкції монтажники-висотники нашої компанії зможуть встановити на аварійних будівлях навіть самої підвищеної небезпеки.

Фасадні сітки

Так само забезпечити безпеку для пішоходів Вам допоможе монтаж захисних фасадних сіток. Установка цих засобів захисту відбувається для проведення будівельних робіт на фасадах багатоповерхових будівель. Стійкість до впливів зовнішнього середовища дозволяє їм зберігати свою форму, Вашу безпеку та безпеку проходять повз реставрируемого будівлі людей. Звертайтеся в нашу компанію, і наші майстри подбають про монтаж захисної сітки, щоб роботи над фасадом Вашої будівлі проводилися не наражаючи на небезпеку оточуючих.

Захисні огородження

Встановити захисні огородження, не тільки запобігають падінню людей, а й зберігають привабливий вигляд Ваших балконів, встановити захисні системи на даху, вежі, вишки — все це під силу промисловим альпіністам нашої компанії. Роботи з монтажу проводяться із застосуванням новітніх технологічних рішень і конструкцій на будь-якій висоті, швидко, якісно, ​​надійно.

 

Монтаж сіток та огорож з компанією «УкрАльп»

Ми виконаємо установку будь-який, з вказаних типів систем огорожі, застосовуючи новітні методи виконання робіт і використовуючи сучасні, спеціалізовані технології монтажу вищого рівня. Допоможемо Вам у виборі відповідного огородження під обсяг необхідних робіт і виконаємо монтаж в найкоротші терміни. Для того, щоб дізнатися вартість послуг з монтажу ЗВС, зробіть дзвінок в нашу компанію і залиште заявку на виклик фахівця. Він виїде на зустріч з Вами, проведе для Вас неоплачувану консультацію та оцінку вартості майбутніх робіт по установці захисних конструкцій.

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат