Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Діагностика, простукування, зняття аварійних ділянок фасаду Київ

Промислові альпіністи ТОВ «УкрАльп» виконують: простукування і демонтаж фасадної плитки, відшарованої штукатурки, обстеження фасадів будівель і різних конструкцій Києві та Київській області.

зняття аварійних ділянок фасаду Київ

Багато будинків у Києві, особливо старої споруди, потребують ретельного обстеження та проведенні ремонтних робіт. У першу чергу це відноситься до будинків облицьованим фасадною плиткою та штукатуркою. Вони вже довгий час знаходяться в експлуатації, тому фасад починає потроху руйнуватися. І якщо не провести своєчасну діагностику, огляд будівлі та демонтаж аварійної плитки та відшарувань штукатурки, то пошкоджені частини обробки можуть почати руйнуватися і принести велику шкоду як майну, так і перехожим. У м.Києві та області професійні роботи з простукування та огляду будівлі надає компанія «УкрАльп». Промислові альпіністи нашої компанії знають свою справу.

 

Виконаємо для Вас огляд будівлі і наступні послуги:

  • простукування фасаду і плитки;
  • обстеження на предмет виявлення аварійних ділянок;
  • демонтаж аварійної фасадної плитки, цегли, бухтящей (відшарованої) штукатурки (нанесення нових шарів обробки);
  • якісні ремонтні роботи на фасаді будівлі;
  • розшивання павутинок і тріщин;
  • шпаклівка фасаду по сітці або без;
  • штукатурка фасаду по сітці або без.

 

Монтажники-висотники нашої компанії володіють необхідними дозволами на проведення робіт на висоті підвищеної небезпеки використовуючи метод промислового альпінізму.

Незалежно від виду фасаду, з часом, матеріали з якого він складається, можуть частково втратити свої якості. На це впливають багато факторів навколишнього середовища. У таких випадках виникає завдання проведення ремонтних робіт (капітальних або косметичних), можливо реставрації. А для того, щоб дізнатися, роботи якого характеру потрібні для відновлення естетичних і практичних якостей фасаду, необхідно попередньо виконати процедуру його обстеження.

Обстеження фасаду — одна з послуг, яку для Вас в місті Київ та області можуть виконати промислові альпіністи компанії «УкрАльп». Уклавши договір на проведення робіт нашими фахівцями, Ви отримуєте гарантію того, що простукування конструкції фасаду і відбиття бухтящей штукатурки буде виконана якісно, ​​в обумовлені терміни.

Висотники-монтажники нашої компанії мають великий досвід проведення та інших робіт з відновлення фасаду: оштукатурювання стін, шпаклівка по сітці і без, роботи з розшивки павутинок і тріщин, нанесення грунтовки, відновлення окремих елементів фасаду (ліплення тощо), чистка фасаду від висолів та різних забруднень, фарбуванні фасаду. Всі ці послуги можна замовити в «УкрАльп».

Якщо у Вас є підозри в тому, що фасаду Вашої будівлі потрібний ремонт або проведення робіт з реконструкції, замовляйте обстеження фасаду фахівцями вищої категорії. Співробітники нашої компанії виконають якісну диагносту фасаду, яка дозволить розрахувати обсяги необхідних робіт, терміни їх проведення та вартість наданих послуг.

Звертайтеся в компанію «УкрАльп» — якісні висотні роботи у Вашому місті.

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат