Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Як доглядати за пластиковими вікнами власними силами?

Як доглядати за пластиковими вікнами власними силами?

Пластикові вікна: догляд та чистка

Сьогодні пластикові вікна стали дуже популярними і це не дивно, адже вони дуже зручні і практичні. Установка вікон коштує відносно недорого, а доглядати за ними набагато простіше, ніж за скляними вікнами з дерев’яними рамами. Але, все ж пластикові вікна не вічні. І, щоб вони прослужили Вам довше, необхідно регулярно мити рами і чистити їх від пилу та інших забруднень.

Починати доглядати за вікнами треба починати ще в момент їх установки. Так, простежте за тим, щоб майстер не поспішав з видаленням захисної плівки з вікон і рам, щоб уникнути подряпин під час настановних робіт. Далі, подбайте про те, щоб захисна плівка була видалена в перші дні після установки, так як при впливі сонячних променів на пластик вікна хімічні речовини можуть залишити сліди. І не забудьте видалити зайву піну і сліди штукатурки які потрапили на раму під час монтажних робіт.

 

Догляд за віконною рамою

Головним елементом у вікні ПВХ є рама. Звільніть підвіконня від сторонніх предметів. Для збереження бездоганного вигляду і абсолютної чистоти потрібно регулярно і досить часто мити її водою з милом, спеціальною хімічною речовиною, рідиною для миття посуду або очищувачем. Краще використовувати ганчірки з натуральних м’яких тканин або ж спеціальні серветки, щоб уникнути подряпин і розлучень.

І ще бажано, не експериментуйте з хімічними очисними засобами і ні в якому разі не змішуйте їх! І звичайно не використовуйте кислоти і різні розчинники: спирт, ацетон, бензин, денатурат, уайт-спірит. Цим Ви можете нашкодити пластикової рами і її захисного шару. Цими ж правилами варто користуватися при митті стекол, при цьому можна використовувати спеціальні рідини для миття скляних покриттів. Також, подумайте над тим, чим ви будете відмивати вікна зовні, адже вони набагато брудніше внутрішньої частини вікон. При збиранні необов’язково витирати насухо скла, а ось рами — бажано.

 

Мийка вікон

Миття стекол потрібно починати з очищення та миття звичайною водою. Змочіть ганчірку з натуральної тканини водою, ретельно викрутити і пройдіться серветкою по вікну, видаливши пил і сміття. Далі, використовуйте рідину для миття скління. Наприкінці насухо протріть скла газетами. Замість хімічних засобів можна використовувати звичайний нашатир. Для того, щоб відлякати від вікон мух, протріть їх розчином оцту. Якщо на стеклах є плями, що погано оттираются, їх можна видалити за допомогою розчину крохмалю з теплою водою.

 

Довіртеся професіоналам!

Справжня господиня повинна постійно дбати про чистоту вікон. Підтримувати пластикові вікна в хорошому стані дуже важливо! Це продовжить їм життя і зробить атмосферу в будинку затишніше. Тому хоча б кожен квартал мийте вікна! Будьте обережні з прибиранням на висоті! Використовуйте стійкі драбини!

Також, пам’ятайте, що тільки досвідчені професіонали спеціалізуються в сфері клінінгу можуть Вам допомогти, при цьому гарантуючи позитивний результат. Фахівці заощадять Ваш час і сили. Ціни на послуги залежать від обсягу і складності робіт. У будь-якому випадку, вдаючись до послуг фахівців зі сторони, Ви заощадите гроші, які могли б в іншому випадку витратити на ремонт або заміну пластикових вікон.

 Досвідчені майстри також подбають про фурнітуру вікон: працівники оброблять всі рухомі металеві деталі спеціалізованими мастилами.

Дуже специфічний догляд за склопакетами наповненими інертними газами. Якщо, вікно було зроблено якісно, ​​і працівники на виробництві не халтурили, то вікно не дає витоку газів. Ось з халтурою справи йдуть гірше адже навіть при дуже незначному дефекті такий витік буде інтенсивною.

Таким чином, впоратися з мийкою пластикових вікон просто, і ця робота під силу кожній господині! Але, якщо ж у Вас не вистачає часу або з’явилися сумніви на рахунок того, чи зможете Ви успішно впоратися з майбутньою роботою і ідеально все відмити — то, краще довіртеся фахівцям з нашої компанії — ми все зробимо швидко і ефективно!

Ми надаємо широкий спектр клінінгових послуг, підбираємо індивідуальні рішення для кожного клієнта, використовуємо якісні матеріали, інструменти та техніку, а наші фахівці мають величезний досвід роботи. Компанія ТОВ «УкрАльп» надає клінінгові послуги по всій території Києва та Київської області. Наші працівники також надають послуги: миття скління, чищення фасаду, очищення дахів від снігу, знепилювання конструкцій: швидко, якісно, ​​недорого!

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат