Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Засохлі дерева і сухі гілки: ризики та методи усунення проблем

Засохлі дерева і сухі гілки

Красиві і квітучі дерева на вулицях завжди пожвавлюють місто, роблять його свіжим і зеленим. Дуже приємно гуляти в парках на свіжому повітрі, де недавно були посаджені молоді зелені дерева. Але що робити, якщо дерево всохло і знаходиться в аварійному стані? Потрібно негайно вживати всіх заходів по ліквідації! Не зволікайте з вирішенням проблеми! Адже в разі падіння дерева воно може пошкодити лінії електропередач, будівлі, впасти на машину, поранити повз проходить людини або впасти на дитину! Щорічно в новинах можна побачити статті з історіями про постраждалих. Не дозволяйте собі стати жертвою!

 

Чому засохлі дерева являють собою небезпеку?

Обходьте сухі велетні стороною: під силою свого ж ваги вони можуть не тільки поранити, а й вбити людину! У більшості випадків падіння дерев на машини закінчується тим, що вони стають повністю непридатними і не підлягають відновленню. При розриві електроліній додаткову загрозу становит напруга на обірваних лініях.

 

Що робити?

Перше, що спадає на думку людині, яка бажає позбутися від можливої ​​небезпеки падіння всохлого дерева, це думки про те, як спиляти дерево. Не завжди це є найкращою ідеєю, адже спиляти дерево не так вже й просто. Є ряд факторів, які варто враховувати до початку робіт. По-перше, розрахуйте, куди впаде дерево. Будьте особливо обережні, якщо воно знаходиться недалеко від будинку, усуньте всі зайві предмети, що знаходяться поруч. А головне, бережіть себе! Будьте уважні: навіть сильний вітер може змістити напрямок руху. По-друге, правильно прорахуйте кут зрубу. Переконайтеся, що поруч немає ліній електропередач.

 

Хто допоможе?

Але все ж, якщо Ви не впевнені, що зможете зробити роботу без шкоди для свого здоров’я або навколишнього середовища, краще кличте на допомогу професіоналів. Звертайтеся до нас! Наші фахівці можуть похвалитися багаторічним досвідом роботи. Арбористи компанії займаються доглядом та захистом лісопарковій і міський зеленої зони. Вони зроблять всю роботу швидко і надійно! Вам не доведеться ризикувати своїм здоров’ям і цілісністю предметів навколо!

 Ми також надаємо послуги ландшафтного дизайну. Ми пишаємося професіоналізмом наших працівників: вони перетворять Ваш сад і чагарники в предмети мистецтва! Арбористи спиляти сухі гілки, додадуть акуратну форму кронах, зроблять Ваш сад зеленим і квітучим!

До початку роботи фахівці вирішують, залишити дерево в живих або спиляти під корінь. Для цього потрібно оцінити, наскільки пошкоджений стовбур і корінь, а точніше:

  • оцінити асиметричність верхівки дерева;
  • виміряти, наскільки сильно нахилений стовбур;
  • перевірити, чи не пошкоджені гілки грибком, гниллю;
  • присутній кора;
  • вражений чи стовбур шкідниками;
  • перевірити стан коренів;
  • оцінити загальний стан на наявність механічних пошкоджень.

Далі, приймається рішення про спосіб зрубу. Це може бути валка дерева цілком, або окремими частинами стовбура і гілок. У будь-якому випадку, потрібно розуміти, що без точних розрахунків тут не обійтися, адже доводиться працювати в обмеженому просторі.

Ми все зробимо швидко і ефективно! Наші працівники також надають різні послуги з прибирання приміщень та миття фасадів: швидко, якісно, ​​недорого!

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат