Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Монтаж і демонтаж освітлення Київ

Монтаж і демонтаж освітленняТОВ «УкрАльп» виконує: ремонт, чистку, монтаж і демонтаж будь-якого зовнішнього освітлення в Києві та Київській області.
В даний час, при установці зовнішнього освітлення, не відштовхуються лише від тієї думки, що воно сприяє безпечному пересуванню в темний час доби жителів міста. Зараз це просувається швидше як рішення архітектурних і маркетингових завдань за допомогою декоративного освітлення будівель будь-якого виду.
Наша компанія «УкрАльп» виконує різні електромонтажні роботи, а наші монтажники-висотники якісно і швидко проводять установку всілякого зовнішнього освітлення.

 

Монтаж прожекторів

Провести установку прожекторів на будмайданчиках, будівлях торгових центрів, у дворах, на автомобільних стоянках, в приміщеннях цехів, над терміналами — все це можуть виконати наші висотники, за допомогою альпіністського спорядження. Будь-які об’єкти і території нам під силу!

 

Установка ліхтарів

Наша команда готова виконати роботи з установки ліхтарів різного призначення:
 

  • Торшерний ліхтарі. Засоби освітлення, що прикріплюються до опори зверху. Найчастіше зустрічаються в парках, на бульварах, у дворах, на територіях заміських будинків, в зоні освітлення пішохідних стежок. 
  • Консольні ліхтарі. Такі ліхтарі кріпляться до опор кронштейнами і їх світло спрямований вниз. Застосовуються в освітленні дворів, міських площ, на узбіччях доріг.

 

Монтаж підсвічування

Компанія «УкрАльп» займається наданням послуг не тільки з монтажу зовнішнього освітлення. Також ми допоможемо Вам встановити сучасну підсвітку будь-якого виду в самих важкодоступних місцях. Популярне світлотехнічне обладнання, що встановлюється нашими фахівцями: 

  • Неонове підсвічування, 
  • Дюралайт, 
  • Різні гірлянди, 
  • Світлодіодні стрічки.

 

Супутні послуги по догляду за зовнішнім освітленням від компанії «УкрАльп»

  • Мийка й очищення. Будь-яке зовнішнє освітлення потребує періодичної миття та чищення. Прожектори і лампи, ліхтарі та світлотехнічні конструкції заграють по-новому після чищення нашими майстрами.
  •  Ремонт. Усунути перегорілі лампи і усунути виявлені несправності у висвітленні Вам допоможуть наші альпіністи-висотники. 
  • Демонтаж. Прибрати непотрібні елементи освітлення швидко і безпечно Ви можете звернувшись до наших майстрів.

 

Виконуйте роботи з монтажу зовнішнього освітлення з компанією «УкрАльп»

Якщо Ви зіткнулися із завданням по установці приладів світлотехнічного обладнання, звертайтеся в нашу компанію. Зробивши дзвінок, Ви отримаєте безкоштовну консультацію нашого кошторисника, який дасть Вам відповіді про хід виконання робіт і ціни на їх проведення.

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат