Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Ремонт різних конструкцій Київ

ТОВ «УкраАльп» виконує: ремонт димових труб, резервуарів, сховищ, силосів в Києві та Київській області.

Проведення висотних ремонтних робіт вимагає від висотників не тільки основних навичок з виконання ремонту. Також фахівці повинні володіти навичками промислового альпінізму та мати при собі необхідні документи, які, дозволяють їм проводити роботи на висоті.

Ремонт на висоті

Співробітники компанії «УкрАльп» є фахівцями в двох напрямках: по виконанню професійного ремонту різних конструкцій і з промислового альпінізму.

 

Ремонт електричного обладнання

Раніше, щоб провести ремонт електричного обладнання, його слід було для початку демонтувати, для того, щоб майстер зміг його полагодити. Адже багато прилади знаходяться у важкодоступних точках: веб-камери на дахах, супутникові та телевізійні антени, датчики, точки доступу, освітлювальні прилади та інші конструкції. Зараз же, співробітники нашої компанії можуть провести ці роботи по монтажу та ремонту обладнання прямо на місці, використовуючи альпіністське спорядження і виконуючи роботи на будь-якій висоті.

 

Ремонт димових труб

Якщо Ви зіткнулися з неполадками у функціонуванні димової труби, звертайтеся за допомогою в нашу компанію. Співробітники «УкрАльп» проведуть діагностику димовідводу, налагодять його основну функцію зі створення тяги для виходу шкідливих газів і диму, проведуть роботи з очищення труб і зрадять димовій трубі первозданний вигляд. Ми відновимо правильну роботу димовідводу для Вашої безпеки та здоров’я.

 

Ремонт резервуарів, сховищ, силосів

Періодично необхідно проводити ремонтні роботи на таких конструкціях як сховища, силоси, резервуари і ємності, водонапірні башти. Роботи з відновлення цих об’єктів набагато економніше виходять для бюджету організацій, приватних осіб, ніж придбання нових. За допомогою якісних ремонтних робіт наших фахівців, Ви продовжите службу сховища і значно заощадите Ваші кошти.

 

Ремонт фасаду

Провести ремонт фасаду, виконаного з будь-якого матеріалу (цегли, пластику, кераміки, бетону, каменю) зможе для Вас наша компанія «УкрАльп». Ми займаємося як заміною деяких частин фасаду (вікон, підвіконь, виступів, відливів, водостоків, вентиляційних коробів), так і роботою по повній його реконструкції. Виконуємо роботи з капітального та косметичного ремонту якісно, ​​в домовлені терміни.

 

Ремонт покрівлі

Висотники нашої компанії також ведуть роботи з ремонту м’якої й твердої покрівлі різних конфігурацій. Використовуючи у своїй роботі альпіністське спорядження, вони готові виконати косметичний, капітальний ремонт дахів на плоскій поверхні і на похилій, складною. Відремонтувати і замінити покрівельні аксесуари (ковзани, жолоби, містки та ін.) Наші співробітники готові в будь-який час.
 

Ремонтні роботи на висоті в Києві

Наша компанія пропонує Вам виконання ремонтних робіт на висоті використовуючи метод промислового альпінізму в Києві та Київській області. Звертаючись до ТОВ «УкрАльп» Ви отримуєте якісне обслуговування і ремонт конструкції, скорочуючи час проведення ремонту і витрати. Вам не знадобиться демонтувати обладнання, для проведення робіт і оренда спеціальної техніки, для того, щоб працівник зміг піднятися на потрібну висоту. Промислові альпіністи нашої компанії мають необхідне спорядження для доступу на будь-яку висоту і є відмінними фахівцями з ремонтним роботам в будь-якій сфері. Телефонуйте! Консультація і виклик кошторисника безкоштовно.

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат