Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Обслуговування фасаду Київ

Обслуговування фасаду

Догляд за фасадом будівлі включає в себе ряд заходів і вимагає чималого часу і зусиль для їх виконання. У зв’язку з цим наша компанія «УкрАльп» прийняла рішення здійснювати допомогу особам у Києві та Київській області, які хочуть забезпечити належний догляд за фасадом, не витрачаючи на це додаткових зусиль і часу. Тепер Ви просто можете звернутися до нас, і наші співробітники проведуть всі необхідні роботи, виконають широкий спектр належних послуг з обслуговування фасаду, зберігаючи Ваш час і сили.

У своїй роботі з обслуговування фасадів ми використовуємо технології промислового альпінізму, тому нам під силу впоратися з різними видами конфігурацій, виконаних з різноманітних матеріалів. Для нас немає обмежень при підйомах на різні висоти, і ми готові взятися за обслуговування фасаду незалежно від того в якому первісному стані він знаходиться. Наша команда в будь-який час зможе прибути до Вас у невідкладній викликом, якщо поверхня Вашого фасаду потребує термінового усунення несправностей і пошкоджень.

Обслуговування фасаду за договором Київ

Перелік послуг, які входять до роботи з обслуговування:

 •  Періодична перевірка фасаду на наявність пошкоджень, порушень, несправності поверхні і технічної структури за вашою заявкою (додатковий виклик).
 •  Невідкладна герметизація швів у випадку, якщо на фасаді виявлені відкриті стики і тріщини, усунення втрати тепла в середині будівлі. 
 • Періодична обробка гидрофобизаторами і гідроізоляція стін.
 • Термінове усунення несправності і пошкоджень методом промислового альпінізму незалежно висоти споруди.
   Регулярна мийка та чистка фасадів
 • Видалення сольових відкладень і висолів за допомогою новітніх засобів по боротьбі з руйнівною дією навколишнього середовища. 
 • Аналіз стану фарбування фасаду, забарвлення фасаду при необхідності із застосуванням необхідних коштів. 
 • Сезонні приготування зовнішнього покриття фасаду до зміни погодних умов. 
 • Ремонт фасаду в покладений термін з виконанням переліку робіт, які слід закінчити у встановлені терміни.

Привілеї, які Ви отримуєте при укладенні договору на обслуговування фасаду.

Договір на регулярне обслуговування фасаду несе в собі ряд переваг:

 •  Перше, Ваш будинок буде знаходитися під надійним захистом від погодних умов і несприятливих факторів навколишнього середовища протягом усіх пір року. 
 • Друге, зовнішній вигляд Вашого будови не буде виглядати неохайно, а завжди буде виглядати свіжо, чисто і привабливо, без розлучень і зношеної фарби. 
 • Третє, сервісний відхід про фасаді будівлі економить Ваші кошти. Простіше передбачити майбутню проблему і вирішити її на початковому етапі, ніж чекати ускладнення ситуації, що спричинить за собою додаткові витрати.

 

Вирішуємо проблеми з фасадом разом!

Наша компанія пропонує укласти Вам договір на довгострокове обслуговування фасаду. Роботи виконуються по ефективної технології промислового альпінізму. Укладаючи договір, Вам надається гнучка система знижок на фасадні роботи зазначені в ньому. Ви знижуєте свої витрати отримуючи натомість високоякісний сервіс по догляду за Вашим фасадом, який наші фахівці готові надавати для Вашого будинку, для Вашої блага!

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат