Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Фарбування металу вогнезахисної фарбою

Фарбування металу вогнезахисної фарбою

Металеві конструкції з металу дуже надійні, стійкі і практичні. Вони роками можуть витримувати великі навантаження і при цьому зберігати форму. Вони відносно недорогі і стійкі до перепадів температур, вологи та інших погодних умов. Конструкції з металу використовують в будівництві, на виробництві і навіть у домашньому господарстві. Особливо важливими і незамінними вони є при будівництві хмарочосів, ангарів, промислових будівель, заводів, складів.

 

Значення вогнезахисної фарби

Якщо при будівництві споруди потрібно провести комплекс робіт по захисту від вогню, фахівці проводять вогнезахисну забарвлення металевих деталей і конструкцій. Процедура забарвлення значно зменшує нагрівання металевих споруд і час плавлення конструкцій настане значно пізніше. А все це дає додаткове дорогоцінний час, що зменшує ризики обвалення будинку і збільшує шанси на успішну евакуацію і ліквідацію вогню.

 

Як вибирати фарбу для захисту металу від високих температур?

При підборі вогнезахисної фарби для металу звертайте увагу на властивості фарби. Прослідкуйте, щоб на упаковці була відмітка, що фарбу можна використовувати для металів. В іншому випадку фарба не буде лягати на деталі і конструкції, Вам нічого не вдасться пофарбувати.

Типи фарб

 1. Акрилові фарби. Вельми практичні, мають ряд важливих переваг, малотоксичні. Вони стійкі до погодних умов, вологи, різкої зміни температур, довговічні, вогнестійкі. Надають привабливий вигляд металевих конструкцій, добре лягають на метал.
 2. Алкідні фарби. Швидко сохнуть, практичні, зручні у використанні. Недорогі, значно дешевше акрилових. Застосовуються для фарбування оцинкованих деталей і споруд. Застосовуються в основному для забарвлення зовнішніх металевих будівельних деталей. Внутрішні частини не рекомендується фарбувати алкідними фарбами, так як вони токсичні.
   

Підготовка металу до фарбування

Для того, щоб метал добре убрався, а фарба не втратила свої властивості, потрібно правильно підійти до підготовчої обробці поверхні. Не забувайте про наступне:

 1. Очистіть поверхню металу від жирних плям, адже на такі забруднення не лягає фарба.
 2. Зробіть поверхню рівною, не допускається наявність металевих задирок.
 3. Обробіть метал розчинником і хімічною речовиною від іржі. Пилові забруднення можна видалити спеціальним пилососом.
 4. Офарблюйте поверхню строго при температурі, зазначеній в інструкції.
 5. Забороняється проводити забарвлення в мороз, дощ і сніг.
   

Якщо Ви вирішили покликати на допомогу професіоналів — швидше телефонуйте до нас! Ми надаємо широкий спектр послуг, підбираємо індивідуальні рішення для кожного клієнта, використовуємо якісні матеріали, інструменти та техніку, а наші фахівці мають величезний досвід роботи. Наша компанія ТОВ «УкрАльп» надає послуги по всій території Києва та Київської області. Ми виконуємо також наступні послуги: ремонт різних конструкцій, обробку поверхонь, знепилювання металоконструкцій, обстеження і діагностику будь-яких об’єктів.

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат