Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Обстеження будівельних конструкцій, будівель і споруд Київ

Компанія ТОВ «УкрАльп» проводить технічне обстеження, діагностику і дослідження будівельних споруд та конструкцій в Києві і Київській області.

Метод промислового альпінізму — популярна в останні роки послуга в будівельній сфері через свою універсальність. Завдяки цьому методу, технічне обстеження будівель стало виконувати набагато простіше, але ж це — необхідна міра безпечного функціонування будівель та споруд, зведених більше 20-30 років тому. Також, професійне технічне дослідження і діагностика споруд і його конструкцій необхідно при переплануванні будівель, різних добудовах і здачі їх в експлуатацію, перед покупкою. До послуг висотників часто звертаються після негоди: штормових поривах вітру, влучень блискавок в будівлю і його елементи для перевірки цілісності та придатності конструкцій і фасаду до подальшої експлуатації.

Будівельні роботи та роботи з перевірки безпеки безпосередньо пов’язані з проведенням технічного обстеження будівель і конструкцій. Нерідко доступ фахівців утруднений через великої висоти і механічних перешкод. Тому, наші працівники використовують технологічне альпіністське обладнання, що дозволяє полегшити проведення робіт і не пошкодити стіни будівель.

 

Промисловий альпінізм — універсальна і економічна послуга для технічної діагностики будівель і металоконструкцій, працівники роблять роботу без монтування лісів і установки додаткових і допоміжних конструкцій. Тим більше, висотники-монтажники не принесуть ніякої шкоди фасаду, на відміну від застосування будівельних лісів і колисок.

 

Переваги промислового альпінізму. У порівнянні з іншими видами надання оціночних послуг, послуги промислового альпінізму мають ряд переваг:

  1.  можливість проведення робіт на великій висоті; 
  2. висока швидкість виконання робіт; 
  3. можливість обстеження будь-яких висотних конструкцій; 
  4. доступ до будівель, до яких не можуть під’їхати спецтехніка; 
  5. можливість роботи зі складними архітектурними об’єктами з гравірованими стінами.

 

Екіпірування промислового альпініста. Для ефективної і безпечної роботи кожен працівник повинен завжди мати під рукою професійне спорядження, що дозволяють швидко і якісно проводити огляд конструкцій і будинків, при цьому абсолютно не приносячи шкоду стінам і опорних конструкцій. Тому, кожен фахівець компанії «УкрАльп» має в своєму розпорядженні троси, спускові пристрої, страховки, карабіни, каски, окуляри та при потребі може відпрацювати на автовишці або колисці.

 

Вимоги до фахівців, які виконують оціночні роботи. Всі фахівці компанії «УкрАльп» додатково застраховані щоб уникнути нещасних випадків. Працівники регулярно проходять медичні огляди, мають атестати про проходження підготовчих тренувальних робіт, вміють надавати першу медичну допомогу. Альпіністи використовують просту екіпіровку без лісів і спеціальних драбин. Висотники компанії мають в своєму розпорядженні всі необхідні матеріали: спеціальні страхувальні системи, шоломи, мотузки, троси.

Застосування методів обстеження за допомогою послуг промислових альпіністів особливо актуально, якщо:

  • потрібні роботи по обстеженню висотних будівель на виробництві;
  • необхідний огляд внутрішньої поверхні димових труб в промисловості на виробництві;
  • потрібне обстеження таких висотних конструкцій, як антени зв’язку, щогли, вишки;
  • обстеження балок і витяжок під стелею будівлі.

 

Таким чином, наші працівники встановлюють за допомогою методу промислового альпінізму: різного роду труби і витяжки. Ми виконаємо демонтаж або монтаж водостічних труб, вентиляційних каналів, димоходів труб, іншого обладнання. Зателефонуйте або напишіть нам і ми відповімо на всі Ваші запитання.

Також ми займаємося монтажем (встановленням) і демонтажем (розбиранням) металоконструкцій на висоті. Монтаж / демонтаж ангарів, антен, складів, виконуємо ремонт, посилення металоконструкцій. Загалом, співробітники фірми виконують всі роботи, пов’язані з монтажем або демонтажем металоконструкцій на висоті. Роботи виконуються вчасно і на високому рівні якості. Зателефонуйте нам і дізнайтеся більше

Ще одне з основних напрямків роботи нашої фірми, яка спеціалізується на промисловому альпінізмі і висотних роботах, є робота із зовнішньою рекламою. Якщо ваше агентство шукає висотників, які професійно і швидко змонтують брандмауер, банер, плакат, або інший вид зовнішньої реклами, рекомендуємо Вам наші послуги. Ми будемо надійними партнерами, які цінують співпрацю з клієнтами.

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат