Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Монтаж і демонтаж металоконструкцій Київ

Монтаж і демонтаж металоконструкцій

ТОВ «УкрАльп» виконує: монтаж і демонтаж, чистку і мийку, ремонт, фарбування і захист різних металоконструкцій у Києві та Київській області.

В даний час багато організацій для зведення комерційних, промислових і сільськогосподарських об’єктів використовують спеціально виготовлені металоконструкції. Це скорочує процес зведення споруди і значно знижує витрати на необхідні будматеріали. Якщо Ви прагнете до того, щоб монтаж конструкції був проведений швидко і якісно, ​​компанія «УкрАльп» пропонує для Вас реальну методику для прискорення монтажу, яка знизить розтрати на цей процес і позбавить Вас від потреби використання спеціальної техніки — метод промислового альпінізму.

 

Особливості монтажу металоконструкцій

Працівники нашої компанії, професійні альпіністи-висотники, вивчили процес складання металевих конструкцій від А до Я і проводять монтаж грамотно, надійно, в поставлені терміни. При роботі з металом використовується новітня техніка і найміцніші способи зведення будівлі. Кутова шліфувальна машинка, плазмова та вогнева різання, ножиці електричні та важільні — вірні помічники в роботі наших фахівців, які сприяють міцною, грамотної збірці і залишають можливість вносити зміни, якщо Ви прийміть рішення реконструювати або видозмінити споруду.
Монтаж металоконструкцій включає в себе процеси з’єднання і розділення металевих частин будови. Наша компанія виконає роботи зі зведення та демонтажу конструкцій з металу якісно, ​​безпечно, в поставлені терміни.

 

Ми також пропонуємо вам супутні послуги:

  •  Чищення і миття металевих конструкцій. Висотники нашої компанії мають у своєму розпорядженні усіма потрібними сучасними пристосуваннями для здійснення чистки та мийки будов з металу від будь-яких плям, іржі, кіптяви і старої фарби в найкоротші терміни.
  •  Фарбування. Виконуючи роботи з фарбування металевих конструкцій, передусім, наші фахівці скрупульозно очищають поверхню конструкції від старої фарби, якщо вона була пофарбована раніше. Потім обробляється за допомогою антикорозійного кошти, після чого слід процес безпосереднього нанесення фарби на поверхню конструкції.
  •  Ремонт металевих конструкцій. Цей процес тепер можна здійснювати не зупиняючи технологічного процесу виробництва. Адже промислові альпіністи працюють на різних висотах, не залежно від важкодоступність поверхні конструкції. 
  • Демонтаж металевих конструкцій. Наша команда монтажників-висотників справить роботи з демонтажу старих металевих конструкцій, що дозволить Вам більш ефективно використовувати свою ділянку.
  • Захист металевих конструкцій. Використовуючи спеціальні антикорозійні і вогнезахисні засоби, термін служби металевих конструкцій значно підвищується. Промислові альпіністи виконають роботи з нанесення призначених для цього складів з метою захисту Ваших побудов.

 

Довірте нам будь-які роботи з металоконструкціями!

Довірте справу професіоналам! Монтаж металоконструкцій — справа непроста. Співробітники нашої компанії візьмуть на себе виконання вищеописаних послуг. Якщо у Вас виникли питання по монтажу металевих конструкцій, ми з задоволенням відповімо на них. Отримати безкоштовну консультацію Ви зможете набравши один з номерів телефону, які вказана в наших контактах або ж домовившись про зустріч з нашим кошторисником, який докладно Вам розповість про хід та вартості виконання робіт.

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат