Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Монтаж і демонтаж реклами Київ

Монтаж і демонтаж реклами

ТОВ «УкрАльп» виконує: монтаж і демонтаж зовнішньої реклами, банерів, брандмауерів, світлових коробів, об’ємних букв в Києві та Київській області.

Зовнішня реклама практично завжди потрапляє на очі великої кількості споживачів. Перебуваючи весь час на виду, вона швидко запам’ятовується і при виборі різних товарів і послуг людина неусвідомлено звертається в компанії, які найчастіше «попадалися» йому на очі. ТОВ «УкрАльп» пропонує установку рекламних оголошень, банерів на фасаді будівлі, білбордах, дахах висотних споруд, вишках, трубах. Монтаж проводять професійні промислові альпіністи, які вміють якісно закріпити рекламну конструкцію незалежно від виду поверхні, на якій планується монтаж. Ми проводимо роботи на дерев’яних і металевих конструкціях, на спорудах з цегли, кам’яних будовах, скляних та інших.

 

Встановлювана зовнішня реклама.

Висотники нашої компанії проведуть для Вас монтаж реклами будь-якого виду:

 • Вивіски. Монтаж такого типу реклами відбувається в короткі терміни і не несе з собою особливих витрат, проте є одним з найпопулярніших і продуктивних видів реклами. 
 • Банери. Ця реклама являє собою зображення, для якого використовують сітчасту або ж вінілову основу. Монтаж можна виконати використовуючи систему натяжки, кріплення шнурівкою або підвіскою на тросах. 
 • Плакати. Паперова рекламна конструкція, яку, найчастіше, наклеюють на магістральні щити або підвішують і встановлюють на призначені для цього стійки. 
 • Брандмауери. Цей тип реклами є настінні щити. Монтаж реклами здійснюється на несучі стіни фасадів або спеціально спроектовані для цього рами. 
 • Панелі-кронштейни. Двостороння вивіска, яка встановлюється вертикально на стіні будівлі або кріпиться на опори зовнішнього освітлення. 
 • Об’ємні букви. Популярний вид реклами, з використанням внутрішнього підсвічування, застосовуваний різними компаніями, організаціями, для просування абсолютно різних товарів і послуг. 
 • Світлові короби. Лайтбокс — виріб, який являє собою закриту об’ємну конструкцію з освітлюваної лицьовою поверхнею. Освітлення відбувається завдяки внутрішній підсвічуванні. Кріпляться як на фасадах, будівель, дахах, так і всередині приміщень. 
 • Неонове оформлення. Найефективніший спосіб надати Вашої рекламної картині неповторний вигляд — неонове оформлення. 
 • Декоративне освітлення реклами. Цей тип освітлення реклами застосовується для того, щоб привернути увагу покупців, відвідувачів, за допомогою яскравих, плавних, що полонять погляд світлових «шоу». Використовується для декорування, вітрин, колон і інших елементів.

 

Супутні послуги по догляду за зовнішньою рекламою: 

 • Мийка. Використовуючи апарат високого тиску та спеціальні засоби очищення, наші співробітники нададуть Вашій рекламі первозданний вигляд.
 •  Ремонт. У разі пошкодження поверхні рекламної конструкції, ми зможемо Вам допомогти і виконати ремонтні роботи різної складності. 
 • Демонтаж. Висотники нашої компанії не тільки встановлять, але й приберуть непотрібні елементи реклами в найкоротші терміни.

 

Монтаж реклами з компанією «УкрАльп»

Наша команда складається з досвідчених альпіністів-висотників. Це дозволяє проводити роботи по кріпленню і розбирання зовнішньої реклами, що не витрачаючи коштів на спеціальну техніку, що дозволяє монтажникам виконувати роботи на висоті. Наші професіонали мають все необхідне оснащення для проведення різних видів робіт на висоті, з дотриманням норм безпеки і вимог до виконання поставлених завдань.

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат