Висотні роботи та промисловий альпінізм вищої якості в Києві
(095) 574-55-62
(096) 710-09-85

Універсальність промислових альпіністів

Універсальність промислових альпіністів

У список послуг альпіністів входить: утеплення фасадів, квартир, балконів, лоджій; покрівельні роботи; герметизація міжпанельних швів; електромонтажні роботи; кронування і обрізка дерев, усунення затікань; монтаж, демонтаж реклами та інших конструкцій; фарбування металоконструкцій; миття вікон, фасадів та інші висотні роботи будь-якої складності.

 

Монтаж і демонтаж конструкцій. Наші співробітники мають великий досвід роботи з монтажем і заміною різних систем зв’язку, зокрема з монтажем антенно-фідерних установок та іншого обладнання. Є досвід успішної співпраці з підрядниками великих компаній. Будемо раді, якщо Ви звернетеся саме до нас. Ми займаємося очищенням, захистом і фарбуванням конструкцій будь-яких видів і на будь-якій висоті. Якщо Ви шукаєте працівників, які виконають роботу з очищення та фарбування конструкцій з металу, звертайтеся до нас, і Ви будете задоволені якістю виконаних робіт.

 

Очищення фасадів і дахів. Ми надаємо послуги очищення фасадів і дахів, а також інших споруд, від різного роду забруднення способом промислового альпінізму. Очищення може бути як механічна, так і з використанням різних апаратів.

Якщо є необхідність у фарбуванні фасадів, дахів і інших об’єктів за допомогою промислового альпінізму, звертайтеся до нас! Ми очистимо фасад Вашого будинку або даху без пошкоджень і з максимальною ефективністю, а також зрадимо йому новий естетичний вигляд за допомогою якісних фарб. Будь-який будинок, будь-який пам’ятник або іншу споруду з часом втрачають свій первісний, доглянутий вигляд. В основному потрібно видаляти бруд, цвіль, пташиний послід, сольові відкладення, фарбу, графіті, іржу та інші види корозії і відкладень.

Запорукою комфортного і затишного проживання в будинку є очищення даху і фасаду, це продовжить термін життя будинку на багато років. Наприклад, якщо не здійснювати чистку дахів і жолобів, то листя і інша бруд і нашарування може забити жолоб або водостічну трубу, що утруднить чи унеможливить правильний відтік води, а це вже додаткові витрати і проблеми. Подбайте заздалегідь про чисту і очищеної даху Вашого будинку!

 

Забарвлення елеваторів і сховищ. Окремим видом нашої роботи є очищення і фарбування елеваторів і сховищ. Характерною особливістю цих приміщень є підвищений ризик до різних налипання, утворенням і затвердіння. Саме тому велика увага тут слід приділити правильній очищенні і фарбування.

Очищення приміщень такого типу — це технології, ефективність яких обумовлена ​​професіоналізмом працівників і застосуванням спеціалізованого обладнання для вирішення питань усунення пошкоджень з мінімальними витратами часу і фінансів. Роботи виконуються в строк, дотримуються всі домовленості. Будемо раді Вашим зверненням і замовленнями. Ми маємо досвід роботи на великих об’єктах.

 

Утеплення і герметизація фасадів. Напевно, кожна людина в Україні в наш непростий час замислювався про необхідність утеплення фасаду квартири і будинки. Ціни на енергоресурси постійно скачуть вгору, їх вичерпаність і забруднення навколишнього середовища при спалюванні палива все більше підштовхують людство до економного витраті тепла. Найпопулярнішим матеріалом через свою ціни і практичності вважається звичайний негорючий пінополістирол, в простолюдді часто іменований пінопластом.

Товщина пінопласту часто залежить від матеріалу, з якого зведена стіна квартири, від його теплопровідності і сторони розміщення квартири: південна сторона (сонячна) або північна (не сонячне). Зазвичай, використовують для утеплення фасаду пінопласт щільністю 25 кг / м3 і товщиною 5, 8 або 10 см.

 Наші верхолази не тільки якісно і відповідально виконують утеплення фасадів багатоповерхових будинків, але також можуть розфарбувати фасад Вашої квартири, відтворивши на ньому слоган або гасло. Звичайно, це змінює зовнішній вигляд будинку, тому варто добре подумати над цим.

 

Корчування дерев і чистка дахів. Замовивши зруб дерева у працівників фірми «УкрАльп», Ви можете заздалегідь придумати, що робити з пнем. Якщо корчування занадто дороге і витратна, ми можемо обрізати пень на рівні нижче поверхні землі. Або ви можете залишити пень і зробити з нього постійний або тимчасовий квітник.

Чистка даху досить часто розглядається як найбільш громіздка частина всієї роботи з очищення та приведення будинку в порядок. Очищення покрівельного покриття вважається складним завданням, в першу чергу в зв’язку з тим, що звичайний робітник не зможе без спеціалізованого обладнання і знань провести ці роботи безпечно. Таким чином, чистка даху стає заходом, який відкладають на потім, а коли настане це «на потім» ніхто не знає. Але, ніхто не думає, що чим більше часу пройде, тим складніше буде очищати покрівлю. У таких випадках потрібно просити допомоги у професійних прибиральників, щоб очистити дах. Однак це не стане для Вас дорогим задоволенням, оскільки компанія «УкрАльп» пропонує оптимальне співвідношення ціни і якості. Також, регулярне очищення даху дозволить не хвилюватися за будь-які можливі неприємності, пов’язані з забрудненням покрівельного настилу і його належним станом.

 

Установка декоративного освітлення. Ми виконуємо також такі види висотних робіт, як установка декоративного освітлення, підсвічування архітектурних пам’яток, торгово-розважальних комплексів, офісних та інших приміщень. Монтуємо гірлянди і святкову ілюмінацію, виконуємо різного роду роботи на висоті з монтажу і демонтажу освітлення. Якщо Вам потрібен монтаж освітлення на висоті, ми будемо раді допомогти. Звертайтеся до нас і команда промальпинистов виконає Ваше замовлення вчасно і надійно.

 

Гідрофобізація фасадів і будівель. Фасад будинку є його обличчям. Його доглянутий і красивий вигляд — це результат роботи кількох захисних систем на різних рівнях: професійно обладнаний зливовий водовідвід, використання якісних будівельних матеріалів і застосування необхідних захисних сумішей. Нашими працівниками все буде відповідно підібрано в залежності від виду впливу і типу матеріалу, що захищається.

Гідрофобізація фасаду — це захист облицювальний матеріал від згубного впливу вологого середовища, являє собою просочення поверхні спеціалізованими хімічними складами. Часто вдаються до нанесення складів на: цегла, бетон, кам’яну кладку, штукатурку. Основною перевагою просочення вважається те, що матеріали зберігають свою паропроникність.
Тому для того, щоб фасад Вашого будинку якомога довше радував своїм бездоганним виглядом як Вас так і проходять повз людей, поліпшив свої термоізоляційні і самоочищаються властивості, а також став більш витривалішим до руйнувань, звертайтеся до нас, ми допоможемо!

 

Працюємо на висоті розумно!

Висотники / верхолази або промислові альпіністи досягають робочого місця за допомогою підйому або спуску по спеціальній мотузці або ж використовують інші методи скелелазіння і просування. Місце роботи переважно знаходиться на висоті або є важкодоступним. При виконанні робіт на висоті важливу роль відіграє також техніка безпеки. Висотні роботи пов’язані з підвищеним ризиком, тому необхідні спеціальні навички в роботі з тросом, мотузкою і альпіністським спорядженням.

У промисловому альпінізмі запозичуються знання і навички з різних видів спорту і науки, такі як існуюча техніка спеліологов і інші техніки спусків і підйомів. Тому нерідко працівники є також досвідченими спортсменами, майстрами і мають будівельними навичками (зварювання, штукатурка).

Висотники і «промальпіністи» відрізняються від скелелазів тим, що мотивацією тут є не подолання певного перешкоди або проходження маршруту, а виконання оплачуваної роботи в місці, якого іншими способами неможливо досягти, і з точки зору витрат матеріалів і засобів є простим в досягненні.

 

Бригадир знає все!

Зазвичай, в команді висотників-верхолазів є хоча-б один професійний рятувальник або альпініст. І це не дивно, адже промислові роботи часто дуже складні і вимагають професійної підготовки і хорошої фізичної форми.

Якщо потрібно розібрати / демонтувати цегляний димохід або трубу, встановити рекламний банер, і Ви шукаєте фахівців висотників, які виконають цю непросту задачу безпечно і надійно, то радимо Вам звернути увагу на послуги нашої компанії. Досвід роботи з демонтажем цегляних промислових димарів у нас є, ми виконуємо роботи якісно і недорого.

 

Техніка безпеки — понад усе!

Перша заповідь альпініста: пам’ятати про техніку безпеки і постійно спостерігати за станом спецспорядження. На перший погляд, дивним є положення техніки безпеки про те, що на голові повинна бути пов’язана пов’язка, шолом же не входить в екіпіровку. Але насправді це дуже важливо, адже чутність в шоломі набагато гірше, а в роботі дуже важливо добре чути напарників, і те, що відбувається навколо. Працівникам заборонено користуватися плеєрами і радіоприймачами.

 

Наша мета — задоволений замовник!

Сьогодні для того, щоб стати промисловим альпіністом, ніяка ліцензія не потрібна. Це призводить до того, що з кожним роком з’являється все більше нелегальних компаній, які пропонують непрофесійні послуги. Тому, радимо Вам звертатися тільки в перевірені компанії з великим стажем роботи.

Наприклад, якщо Вам потрібно встановити антену, кондиціонер або інше обладнання, і для цієї роботи Ви шукаєте висотників / верхолазів, будемо раді допомогти Вам і виконати замовлення. Фірма надає послуги з виконання висотних робіт у Києві та Київській області. Ви залишитеся задоволені роботою, яку виконають наші промислові альпіністи.

Також, ми виконуємо повний спектр послуг в процесі монтажу / демонтажу реклами, починаючи від замірів, виготовлення, зварювання і закінчуючи монтажем каркаса і самого банера. Виконуючи замовлення в установлений термін і якісно монтуючи рекламу ми вселяє клієнтам впевненість, що реклама буде виглядати естетично і привертати увагу.

Тому, не бійтеся експериментувати і втілюйте Ваші креативні ідеї за допомогою наших послуг і порад!

Компанія «УкрАльп» надає вам професійні послуги промислового альпінізму. Наші співробітники відмінно навчені, досвідчені й кваліфіковані фахівці з верхолазних робіт. Ми здатні виконати будь-яке поставлене завдання в стислий термін, як слідує та без великих витрат